1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. آموزش تولید محتوا
  3. بهترین تجهیزات تولید محتوای ویدیویی (در شروع)

بهترین تجهیزات تولید محتوای ویدیویی (در شروع)

بهترین تجهیزات تولید محتوای ویدیویی (در شروع)

بعد از 30 روز تولید محتوا و برنامه ای که به خوبی پیش رفت و میشه گفت عادتی که شکل گرفته، گفتم ویدئو بگیرم از تجهیزات و شرایطی که در حال حاضر دارم استفاده میکنم و خیلی بچه ها گفتم کیفیت خیلی خوبه و انرژی مثبت فرستادن و وقتی بهشون گفتم یه سری حرفها شنیدم که باعث شد این ویدئو زودتر تهیه و منتشر بشه.

ترس از دوربین ؟

تو این ویدئو ترس از دوربین خودم رو گفتم و حتی با فیلم های شخصی ای که در گذشته داشتم نشون دادم که داستان در واقعیت به چه صورت

تجهیزات و شرایط ؟

اگر این بخش رو ببینید مطمئنم فکرشم نمیکردین شرایطی که 30 تا فیلم آموزشی قبلی و ویدئوهای بخش عضویت ویژه آماده شده (تا تاریخ مرداد 1400)

متن ویدئو بهترین شرایط تولید محتوا

این ویدیو همینطور که از اولش میبینید کاملا متفاوته و به صورت مستقیم در مورد سئو و دیجیتال مارکتینگ نمی خوام حرف بزنم داستان این ویدئو بر میگرده به آنجایی که من با خیلی از دوستان و افرادی که تو سایت بودن، دانشجوها، بچه های که تو شبکه‌های اجتماعی بودن برگشتم گفتم که ویدئو مارکتینگ را خیلی جدی بگیریم و از الان به بعد یک جورایی بایدیه یعنی اینکه شروع کنیم خیلی تایم زودی شروع کردیم نیست در واقعیت اینکه باید شروع کنیم و اگر استارتش نزنیم صدمه می بینیم در آینده.

چیزی بود که من داشتم میدیدم نتایجش رو دیگه و خیلی نتایجش داشت بد پیش می رفت و شرایطش هم الان خیلی اوکیه  و خیلی همه دارند این کار را انجام می‌دهند یک بازاری که دیگه استارت خورده و از نظر امکانات و اینجور چیزا داریم خیلی ها  رو می‌بینیم.

حتما بخون  بک لینک چیست؟ چرا backlink در سئو جواب نمیده !

 بچه‌ها برگشتند گفتند که آقا اصلا خجالتی نیستی و خیلی راحت میای جلوی دوربین و خیلی خوب حرف میزنی از این مدل حرفا که خودم هم بهش اعتقاد ندارم و به خاطر اینکه شما باور کنید و اثبات باشه بهتون من اصلا اینجوری نیستم و نبودم و همین الان هم خیلی راحت نیستم برمیگردم یک ویدیو که مربوط به سه چهار سال پیشه و من با یکی از دوستان میخواستم برم سفر در حد یک استوری ۳-۴ ثانیه می خواست فیلم بگیره و اونجا توی ویدیو رفتار منو میبینی که من چقدر از نظر این خجالتی و داغون بودم و اون بچه‌هایی که تو دانشگاه با من بودند که دیگه میدونن اوضاع چیه، یعنی آنها با تمام وجودشون اون اخلاق من و شرایط منو دیدن از این موضوع که بگذریم مرحله اول میریم اون ویدئو رو می‌بینیم که من چه شرایطی که داشتم و چه اخلاقی داشتم که مال ۳-۴ سال پیشه و چه جوری توانستم رفعش کنم واقعیتش با آموزش ها بود.

سعی کردم آموزش فن بیان را ببینم تمرین کنم و چیزی که خیلی بهم کمک کرد مخصوصاً تمرین بود ویدئو میگرفتم حرف می‌زدم اما جایی منتشر نمی‌شد چند وقت یه بار تو ماشین یه گوشه میزدم در حد 4-5  دقیقه حرف میزدم باز منتشرش نمی کردم. بعد از آن بچه‌ها گفتند که این کاری که تو بستی و تجهیزاتی که تو داری و فلان از این حرفا خیلی خفنه اونهم با  زبان تصاویر می بینیم و نشون میدم بهتون من کجا هستم تو چه شرایطی داره فیلم ها گرفته میشه و خیلی از بچه ها که فیلم را دیده بودن و این محیطی که من دارم فیلم میگیرم دیدن خیلی تعجب کردن و در نهایت فیلم واقعیته به خاطر اینکه بخواهد در مورد این باشه که حالا تکنیک بازاریابی بگم خیلی برمی گرده به اینکه شاید یک نفر دو نفر نمی دونم هر تعدادی که نیاز باشه این ویدئو به دستش برسه بفهمه که هر شرایطی باید شروع کنیم و این بهونه ها را کنار بگذاریم و من مطمئنم همه بهونه ای که میاریم اگه حل بشه مجدد دنبال بهانه جدید میگردیم ولی اگر با همین شرایط که هست استارت بزنیم اتفاق ها تغییر می کنه.این دوتا ویدیو رو ببین امیدوارم و در حد یک درصد برات مفید باشه.

حتما بخون  آموزش kwfinder (خرید ابزار + 2 مثال)

خب آقا ما بریم نشون بدیم  واقعیت اینجا که من دارم فیلمها رو می‌گیرم چیه؟ تو مرحله اول درسته حالا یه سری نور و تجهیزات دارم و این تجهیزات را اگر بخواهیم فاکتور بگیریم ولی محیطی که دارم خیلی جذابه و خیلی از بچه ها وقتی فیلم ها را دیدن و زمانی اومدن پیشم و اینجا رو دیدن خیلی تعجب کردن. حالا واقعیت چیه>؟ اونم اینه که آقا این منزلی که من الان توش هستم خونمو که دارم میسازم و اصلا خونه تمام شده و کاملی نیست این صدایی که داری میشنوی صدای کولر عزیز و دوست داشتنی منه که حتی تایر گذاشتم زیرش برای اینکه خیلی گرممه و اذیت میشم صدای کولر داره از توی تدوین خارج میشه و حالا اگر بریم واقعاً اینجا رو نشون بدم و بفهمی توی چه اوضاعی باید شروع کنیم پریزها قشنگ نشون میده که اصلا خونه ها کامل شده نیست و با هم میریم بیرون رو بیبینیم. این اوضاع منه توی خونه خودمون که انقدر شلوغه اوضاع و اگر بخوام اونجا فیلم بگیرم که دیوانه میشم ولی خب همونجا هم میشه فیلم گرفت یعنی یکی دوساعت در روز را خلوت میشه ولی گفتم خب اینجا راحت ترم  این اصلا خونه ایه که من دارم میسازم و تموم نشده و در هم هنوز بازه. یه چیز جالب بهت بگم من طرفای صبح طبیعتا نمیتونم بیام چون کارگر اینجا داره کار میکنه و شلوغه و من سعی می کنم عصرها بیام .

حتما بخون  فرمول درآمد بالا از سایت

 الانم گفتم این فیلمو بگیرم تا شب نشده و بتونم اینجا رو نشون بدم  و امیدوارم باعث شده باشم از بهونه هات کمتر شده باشه و بعد از اینکه اوضاع اوکی شده و این جا یه ذره سر و سامان پیدا کرد در حالی که من بتونم بیام یک فضای کوچیکه یعنی کل کادر قشنگه این محیط همینجاست یک فضای کوچک درآوردم که بتونم فیلما رو بگیرم و صدای کولر هم دارم با تدوین درمیارم و این نورها هم هزینه اش خیلی خاص نبوده و شاید کل نورها هم چیزی حول و هوش 3-4 تومان درآمده. از نظر خجالت هم اینجور چیزا هم داغون بودم فیلمش را گذاشتم و دیدین طبیعتا.

نوشتهٔ پیشین
دلایل شکست کسب و کار اینترنتی نوپا
نوشتهٔ بعدی
تولید محتوا چیست؟ چطور انجام بدیم ؟ ( 4 نکته مهم 100% کاربردی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO