1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. دیجیتال مارکتینگ
  3. بازاریابی شبکه های اجتماعی
  4. اینستاگرام
  5. محصولات پرفروش در اینستاگرام (سال 2021 الی 2022)

محصولات پرفروش در اینستاگرام (سال 2021 الی 2022)

محصولات پرفروش در اینستاگرام (سال 2021 الی 2022)

محصولات پرفروش در اینستاگرام

امروز اینستاگرام جایگاه ویژه‌ای برای کسب و کارها پیدا کرده است. جهان روزبه‌روز بیش‌تر به سمت دیجیتالی شدن و زندگی اینترنتی سوق پیدا می‌کند. شبکه‌های اجتماعی اینترنتی در جهت این موضوع نقش مهمی دارند و افراد زیادی را به خود جذب می‌کنند. یکی از این شبکه‌ها اینستاگرام است. رفته رفته افراد کسب و کارهای خود را به اینستاگرام انتقال می‌دهند. فروشگاه‌های زیادی در این شبکه اجتماعی به‌وجود آمده و رونق گرفته‌اند. افراد زیادی با استفاده از این فضا به ثروت‌های هنگفت رسیده‌اند و با درنظر گرفتن سلایق و خواسته‌های کاربران توانسته‌اند فروش بالایی را از آن خود کنند. اینستاگرام بستر مناسبی را برای افراد در جهت داشتن درآمد بالا فراهم آورده است.

ما در این بخش پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم، اما قبل از بررسی محصولات پرفروش در اینستاگرام بهتر است این موضوع بپردازیم که چرا اینستاگرام به بستری مناسب و خوب برای فروش محصولات تبدیل شده است.

نقش اینستاگرام در بازاریابی اینترنتی

نقش اینستاگرام در بازاریابی اینترنتی

هیچ رشد و پیشرفتی بی‌دلیل نیست و علت رشد فعالیت‌ها و به‌خصوص رونق کسب و کار در اینستاگرام هم به موضوع استقبال و حضور افراد در این اپلیکیشن برمی‌گردد. اینستاگرام به دلیل تنوع کارایی و گستردگی فضای خود به یک شبکه اجتماعی محبوب و بسیار جذاب برای آدم‌ها تبدیل شده است و بیش از یک میلیارد مخاطب در جهان دارد. اگر بگوییم روزانه بیش از پانصد میلیون نفر از استوری‌های اینستاگرام استفاده می‌کنند، اغراق نکرده‌ایم و این در حالی است که آمار بیش‌تر این استفاده مربوط به صفحات کسب و کار است. میانگین خرید ماهانه در اینستاگرام بالای صد میلیون است.

به مرور خرید اینترنتی از اینستاگرام برای عده زیادی جا افتاده و مردم به‌طور ناخودآگاه بیش‌ترین خریدهای خود را از اینستاگرام می‌کنند. بالای هشتاد درصد کاربران فعال در اینستاگرام زمانی که تصمیم به خرید مورد نیاز خود می‌گیرند، در وهله اول به صفحات کسب و کار مورد نظرشان در اینستاگرام سر می‌زنند و نیمی از کاربران حتما یک برند مربوط به کسب و کار را دنبال می‌کنند. این موضوع در اینستاگرام به مراتب بیش‌تر از فیس بوک وجود دارد. ممکن است تا دو سال آینده ترندهای موفق در اینستاگرام شاهد رشد بسیاری باشند. رقم بزرگی نزدیک به هفتاد درصد از کسب و کارها در آمریکا برای پیشرفت شغل و تجارت خود از اینستاگرام استفاده می‌کنند. با یک سرچ ساده متوجه می‌شوید که درصد بالایی از هشتگ‌ها مربوط به کسب و کارها است.

قابلیت مفیدی که در اینستاگرام وجود دارد و باعث نزدیکی فروشنده با مشتری خود شده، وجود تگ‌های خرید است. زمانی که برای خرید به فروشگاه‌ها و بازار در شهر خود می‌شوید، باید زمان زیادی را برای انتخاب یک محصول صرف کنید. خستگی بسیار و صرف وقت دو عاملی هستند که افراد را به خریدهای اینترنتی متمایل می‌کنند. خرید در اینستاگرام به گونه‌ای است که کاربر ابتدا محصول خود را جستجو کرده و ویژگی‌های محصول را با دقت بررسی می‌کند و بعد به مقایسه محصولات مشابه در صفحات دیگر می‌پردازد و بدون خستگی جسمی از سر فرصت و آرامش خرید خود را انجام می‌دهد. نقش بازاریاب‌های اینترنتی در این مورد بسیار مهم است چراکه می‌توانند با درایت متقاضی را به یک خریدار تبدیل کنند.

حتما بخون  14 برنامه‌ طراحی پست برای اینستاگرام در نسخه‌های اندروید و آیفون

یک واقعیت مهم که باید بدانید !!!

یک واقعیت مهم که باید بدانید !!!

طبق تجربه ی چندین ساله ی من در زمینه ی بازاریابی اینترنتی متوجه شدم هر محصول و خدماتی در صورتی ارزش آفرین باشن و به خوبی عرضه و معرفی شود بدون شک فروش بالایی رو خواهد داشت، این پست صرفا محصولات و خدماتی که نمونه های موفق بیشتری وجود دارد معرفی شده.

جالبه بدونید که این محصولات با اینکه عرضه کننده های زیادی در اینستاگرام برای فروششون وجود داره همگی کسب و کار پر رونقی دارند.

پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام

پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام

باتوجه به توضیحات کاملی که در خصوص قابلیت اینستاگرام در جهت فروش محصولات برندها و دیگر کسب و کارها دادیم، حال پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید با داشتن اطلاعات کافی در زمینه محصولات پرطرفدار کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام محصول مورد نظر خود را با تقاضا و نیازهای کاربران اینستاگرام بسنجید و در نهایت محصولی را برای کسب و کار آنلاین خود در فضای اینستاگرام انتخاب کنید که فروش بیش‌تری داشته باشد. فروش بیش‌تر و پیشرفت کار شما باعث ایجاد روحیه خوب در شما می‌شود و این حال خوب کمک می‌کند که در مسیری که شروع کرده‌اید، خلاقیت مضاعفی به‌کار گیرید و درنتیجه روز‌به‌روز موفق‌تر باشید. با ما همراه باشید.

به نظر شما کدام یک از محصولات توانسته است گوی سبقت را در زمینه فروش در اینستاگرام ببرد؟ باتوجه به جدابیت مد و اهمیتی که امروز افراد به پوشش و ظاهر خود می‌دهند، این طبیعی است که فروش لباس بیش‌ترین میزان فروش در اینستاگرام را به خود اختصاص دهد. کافی است هشتگ فشن را به فارسی و انگلیسی در اینستاگرام سرچ کنید. خودتان متوجه می‌شوید که تعداد زیادی کاربر به این محصول علاقه دارند و برایشان اولویت است.

فروش کدام محصولات در اینستاگرام بهتر است

اگر مخاطب خود را بشناسید و بدانید به چه چیزهایی علاقه‌مند است و اولیت‌ها و نیازهایش کدام است، به راحتی می‌توانید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید. این روزها کسب و کارهای آنلاین موفقی در اینستاگرام وجود دارند که مخاطبان زیادی را با خود همراه کرده‌اند و این مخاطبان به خریدارهای وفاداری تبدیل شده‌اند. حال فهرستی از بیش‌ترین محصولاتی که کاربران به آنها احتیاج دارند را در اختیارتان قرار می‌دهیم:

فروش پوشاک در اینستاگرام

فروش پوشاک در اینستاگرام

می‌دانیم که علاقه به خرید لباس در خانم‌ها به مراتب بیش‌تر از آقایان است؛ پس با دانستن این موضوع چند گام جلو هستید. بیش‌ترین مخاطبی که باید برای فروش لباس جذب کنید، خانم‌ها هستند. نکته دوم رنگ و مدل لباس‌ها است که برای فروش جلب نظر می‌کند و فروش بالایی از محصولات را در اینستاگرام به خود اختصاص می‌دهد. برای این‌که از فروش لباس در اینستاگرام نتیجه بهتری بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم فروشگاه اینترنتی خود را با ارائه انواع پوشاک و گوناگونی آنها شلوغ نکنید. همین‌که فروشگاه شما به یک یا چند نوع از لباس اختصاص داشته باشد کافی‌ست تا مشتری وفاداری برای خود جذب کنید. به‌طور مثال لباس زیر زنانه یا لباس‌های راحتی را در کار خود قرار دهید.

حتما بخون  4 نکته ساده و مهم در بازاریابی اینستاگرام

فروش اینترنتی کیف و کفش

فروش اینترنتی کیف و کفش

یکی از پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام فروش کیف و کفش است. از محصولات خود عکس‌های زیبا بگیرید و در صفحه اینستاگرام‌تان به اشتراک بگذارید. این عکس‌ها می‌توانند به‌تنهایی نشان داده شوند یا به همراه مدل باشند. یکی از مهم‌ترین محصولات برای افراد کیف و کفش است؛ البته خانم‌ها با تنوع در خرید کیف و کفش بسیار موافق هستند و از نظر پرداخت هزینه هم زیاد مشکلی با خرید این محصولات ندارند. عکس‌هایی که از کیف و کفش فروشگاه خود گرفته‌اید را به همراه توضیحاتی در کپشن در صفحه اینستاگرام خود آپلود کنید. این توضیحات می‌توانند شامل اطلاعاتی مانند اندازه و سایز‌ و قیمت محصولات باشند.

یکی از بهترین زمان‌ها برای فروش بالای کیف و کفش در زمان تغییر فصل‌ها است. آن زمان مدل‌های جدید کیف و کفش‌هایی که می‌خواهید برای فروش عرضه کنید را به مخاطب خود معرفی کنید.

فروش لوازم آرایش در اینستاگرام

فروش لوازم آرایش در اینستاگرام

این موضوع که لوازم آرایش از محبوب‌ترین و مورد علاقه‌ترین محصولات خانم‌ها است، برای همه مشخص است. این محصولات علاوه بر این‌که نزد خانم‌ها بسیار محبوب هستند، به نیاز تبدیل شده‌اند. استفاده از لوازم آرایش برای خانم‌ها یک ضرورت است و در آنها حس خوشایندی را به‌وجود می‌آورد و داشتن چهره‌ای زیبا به آنها در ایجاد حس اعتماد به نفس کمک زیادی می‌کند.

یکی از بهترین راه‌های معرفی لوازم آرایش برای فروش در اینستاگرام این است که ویدئوهایی بسازید و در آنها انواع آرایش صورت و گریم را آموزش دهید و در همان ویدئو ویژگی‌های محصول خود را معرفی کنید؛ همچنین پست‌هایی را به معرفی برندهای معتبر لوازم آرایش اختصاص دهید.

عکس‌های زیبایی از محصولات لوازم آرایشی خود بگیرید و با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. متنی را بعنوان کپشن درنظر بگیرید. در کپشن ویژگی‌های محصول را به فالوورهایتان معرفی کرده و آن را پست کنید.

فروش اینترنتی لوازم دکوری و خانه و آشپزخانه در اینستاگرام

فروش اینترنتی لوازم دکوری و خانه و آشپزخانه در اینستاگرام

یکی از پرطرفدارترین محصولات مورد علاقه خانم‌ها لوازم خانه و آشپزخانه است. این روزها تنوع این محصولات باعث جذب بیش‌تر خانم‌ها به این محصولات شده است. باتوجه به وجود مشغله‌های زیاد زندگی افراد وقت کمی را صرف گشت و گذار در بازار می‌کنند. از طرفی تمام این محصولات گوناگون را نمی‌شود در یک فروشگاه خاص جمع کرد؛ بنابراین فروشگاه‌های اینترنتی برای فروش محصولات خانه و دکوری گزینه بسیار مناسبی به حساب می‌آید تا عرضه متنوع این محصولات نظر خانم‌ها را به خرید اینترنتی آنها جلب کند. در صفحه اینستاگرام آنلاین شاپ خود سعی کنید عکس‌های جذاب و با کیفیت از محصولات را به اشتراک بگذارید و بیش‌تر محصولاتی را معرفی کنید که از تنوع رنگ و طرح برخوردار باشند تا افراد برای خرید وسوسه شوند. به مرور افزایش فالوور دارید و شاهد پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود در فضای اینستاگرام خواهید بود.

فروش اینترنتی ساعت مچی در اینستاگرام

فروش اینترنتی ساعت مچی در اینستاگرام

از ساعت مچی می‌توان بعنوان یکی از پرفروش‌ترین محصولات اینستاگرام نام برد.

ساعت مچی یکی از آن دسته محصولاتی است که رده‌های سنی مختلف، همچنین آقایان و خانم‌ها از آن استفاده می‌کنند. به همین یکی از نیازهای افراد مختلف جامعه است؛ علاوه بر این افراد زیادی از این محصول بعنوان هدیه برای مناسبت‌های مختلف استفاده می‌کنند. آن‌ دسته از آدم‌ها که به داشتن ظاهری آراسته توجه دارند، به خرید ساعت مچی اهمیت زیادی می‌دهند. با نگاهی به هشتگ watch# و تعداد بیش‌ از چهار میلیون پست که به این هشتگ تعلق گرفته است، متوجه محبوبیت و اهمیت این محصول می‌شوید.

حتما بخون  درآمدزایی در اینستاگرام (روش همکاری در فروش 100% موفق)

خرید و فروش انواع حیوانات خانگی در اینستاگرام

خرید و فروش انواع حیوانات خانگی در اینستاگرام

امروزه باتوجه به این‌که آدم‌ها علاقه زیادی به تنها زندگی کردن دارند و همچنین پایین آمدن آمار ازدواج و بچه‌دار شدن و تمایل به داشتن موجودی زنده که دارای عاطفه است، نگهداری حیوانات خانگی مانند: انواع سگ و گربه و پرندگان بسیار رایج شده است؛ بنابراین فروش حیوانات خانگی جزو یکی از کسب و کارهای پررونق به حساب می‌آید.

لوازم جانبی موبایل بعنوان محصولی پرفروش در اینستاگرام

لوازم جانبی موبایل بعنوان محصولی پرفروش در اینستاگرام

امروزه باتوجه به اهمیتی که افراد به‌خصوص جوانان به ظاهر موبایل خود می‌دهند، فروش لوازم جانبی در اینستاگرام یکی از بهترین محصولاتی است که می‌توانید بعنوان کسب و کار اینترنتی درنظر بگیرید. انواع قاب‌ها، گلس، هندزفری و کاور تعدادی از لوازم جانبی موبایل هستند که از میان آنها قاب‌ها بسیار پرطرفدار هستند. قاب‌ها با تنوع در رنگ‌بندی مورد توجه افراد قرار گرفته‌اند. توجه داشته باشید که با ارائه رنگ‌ها و طرح‌های زیبا در معرفی این محصولات می‌توانید آدم‌ها را به خرید تشویق کنید. لوازم جانبی موبایل جزو یکی از پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام برای جوانان و نوجوانان به شمار می‌رود.

مردم ترجیح می‌دهند برای خرید محصولاتی نظیر لوازم جانبی موبایل در خانه خود بنشینند و با جستجو در صفحات مجازی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنند و سفارش دهند تا این‌که ساعات زیادی را در فروشگاه‌ها بچرخند و همان محصول را بخرند. لوازم جانبی موبایل یکی از محصولاتی است که بعنوان هدیه می‌تواند انتخاب خوبی باشد و جوانان هم این را می‌دانند چون هم مورد نیاز تمام افراد است و هم به نسبت از قیمت‌های مناسبی برخوردار است. پس از این فرصت استفاده کنید و به لوازم جانبی موبایل به چشم محصولاتی پرفروش برای کسب و کار اینترنتی خود نگاه کنید. 

دست‌سازه‌های هنری بعنوان محصولی پرفروش در اینستاگرام

دست‌سازه‌های هنری بعنوان محصولی پرفروش در اینستاگرام

با به‌وجود آمدن بستری در اینستاگرام برای عرضه محصولات به‌صورت اینترنتی راهی تازه برای کسب‌ و کارهای آنلاین باز شد. با این اتفاق خیلی از افراد در منزل خود شروع به ایجاد کسب و کارهای هنری کردند. فروش دست‌سازه‌های هنری با استقبال کاربران اینستاگرام روبه‌رو شد و روزبه‌روز هم بر طرفداران این محصولات اضافه می‌شود. یکی از رازهای موفقیت شما بعنوان کسی که می‌خواهید در زمینه فروش دست‌سازه‌های اینترنتی فعالیت داشته باشید، این است که محصولی با سلیقه و تمیز عرضه کنید تا مخاطب با مقایسه محصول شما با سایر رقبایتان تشویق به خرید از فروشگاه اینترنتی شما شود؛ پس کیفیت محصولات هنری نقش تعیین کننده‌ای در فروش بیش‌تر شما دارند.

پرفروش‌ترین محصولات اینترنتی اینستاگرام در سال ۲۰۲۱

در سال ۲۰۲۱ فروش لوازم جانبی موبایل، لوازم آرایشی و بهداشتی، دوره‌های آموزشی و کتاب جزو پرفروش‌ترین‌های آن سال بوده‌اند.

ما در این مقاله شما را با پرفروش‌ترین محصولات در اینستاگرام آشنا کردیم و امیدواریم با انتخاب مناسبی برای ارائه محصولات و خدمات خود بتوانید راهی برای درآمدزایی اینترنتی خود باز کنید و این را هم درنظر داشته باشید که دنیا در عصر دیجیتال به سر می‌برد و هر سال پیشرفت بیش‌تری در زمینه تاسیس آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی در اینستاگرام دارد.

نوشتهٔ پیشین
14 برنامه‌ طراحی پست برای اینستاگرام در نسخه‌های اندروید و آیفون
نوشتهٔ بعدی
کسب درآمد با گوشی (0 تا 100 روش های موفق)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO