1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. آموزش کسب و کار اینترنتی (0 تا 100 رایگان)
  3. کسب درآمد دلاری در ایران (روش پولساز 100%موفق)

کسب درآمد دلاری در ایران (روش پولساز 100%موفق)

کسب درآمد دلاری در ایران (روش پولساز 100%موفق)

کسب درآمد دلاری در ایران با 10 روش پولساز

احتمالا با خود تصور می‌کنید چون ساکن ایران هستید نمی‌توانید به درامد دلاری دسترسی داشته باشید و این امری غیرممکن است. اما بهتر است بدانید با استفاده از اینترنت می‌توانید به سادگی به دلار و درآمد دلاری دست پیدا کنید و کسب و کار اینترنتی خودتون رو داشته باشید. در ادامه ما چند روش برای این کار را به شما آموزش خواهیم داد.

احتمالا برای گروهی دیگر از کاربران ما این سوال مطرح باشد که چرا درآمد دلاری؟ جذابیت این امر در تفاوت ارزی ریال و دلار نهفته است. همانگونه که در جریان هستید اکنون هر دلار در بازار ایران چیزی بالای ۲۵ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. حال اگر شما بتوانید روزانه چند دلار درآمد کسب کنید احتمالا بیشتر از معادل ریالی خود کار کرده‌اید. حتی می‌توانید دلار را نگهداری و به عبارتی با آن سرمایه‌گذاری کنید.

بنابراین خوب است که از همین الان ذهنیت خود را به کسب درآمد دلاری اختصاص دهید و خرجهایتان را با تومان انجام دهید. افراد متععدی توانسته‌اند این مسیر را طی کرده و دلارهای بسیاری کسب کنند. شما می توانید از طریق سایتهای متعدد خارجی به دلار دست پیدا کنید. ما در ادامه تعدادی از آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

ممکن است کسب دلار دشوار به نظر برسد، شاید در ابتدای کار هم اینگونه باشد اما در صورتی که با اصول آن آشنا شوید و چندبار این مراحل را طی کنید می‌بینید که بسیار ساده‌تر از تصور اولیه شماست.

اگر مایل هستید کسب و کاری خانگی داشته باشید این روش، یعنی کسب دلار می‌تواند برایتان بسیار مناسب باشد. در ادامه چند روش را به شما معرفی می‌کنیم.

آموزش کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران

آموزش کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران

دلار به نوعی مرجع ارز جهانی به شمار می‌رود. اگر بتوانید به دلار دسترسی پیدا کنید می توانید سود خوبی به دست آورید. من خودم توانسته‌ام از طریق چند روش به کسب دلار برسم و تاکید می‌کنم کسب دلار می‌تواند بسیار سودآور باشد.

روشهایی که در ادامه به شما معرفی می‌کنم تضمینی هستند و شما می‌توانید با انجام آنها به دلار برسید.

توجه کنید که تمرکز من روی روشهای تضمینی خواهد بود تا حتما به دلار برسید و در این مسیر از سایتهایی که از شما سواستفاده کرده و واقعی نیستند مثل سایتهای کلیکی اجتناب کرده‌ام. با ما همراه باشید.

من در ادامه روی ۹ روش برای درآمد دلاری تمرکز کرده‌ام. سعی کنید آنها را به خوبی یاد بگیرید و از روشهایی که مایل هستید تبعیت کنید تا بتوانید دلار بدست آورید.

چرا کسب درآمد دلاری از اینترنت ؟

چرا کسب درآمد دلاری از اینترنت ؟

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا باید به فکر کسب درآمد دلاری از اینترنت باشیم؟ آیا بهتر نیست وقتی در ایران زندگی می‌کنیم درآمدمان به تومان باشد؟

تفاوت ارزی دلار و تومان در ایران بسیار زیاد است. هر دلار آمریکا تقریبا ۲۵ برابر پول ما ارزش دارد. به عبارتی اگر یک دلار کاسب شوید یعنی ۲۵ برابر بیشتر بدست آورده‌اید و برعکس برای بدست آوردن همان ارزش دلاری باید ۲۵ برابر بیشتر به صورت تومانی کار کنید!

فرض کنید کتابی نوشته‌اید و آن را با قیمت ۲۰ هزار تومان به فروش گذاشته‌اید. حال اگر همین کتاب را مثل در سایت آمازون به فروش بگذارید شاید بتوانید با قیمت ۲۰ دلار بفروشید و در حقیقت با توجه به ارزش ۲۵ برابر دلار ارزش کتاب شما می‌شود ۵۰۰ هزار تومان! اکنون مرجع بودن آمازون را فرض کنید. آمازون از سرتاسر دنیا بازدیدکننده و خریدار دارد و این یعنی شما به بازاری بسیار بزرگ دسترسی خواهید داشت.

آمازون از رشد چندبرابر فروش کتاب‌های الکترونیکی‌اش خبر داده است. اکنون شما می‌توانید به جای یک کتاب چند کتاب برای فروش قرار دهید و از هرکدام حداثل یک نسخه هم بفروشید درامد خوبی به شما می‌رسد.

این یکی از روشهای کسب دلار است. در ادامه روشهای دیگری هم معرفی می‌کنیم.

 چگونه درآمد به دلار داشته باشیم؟

 چگونه درآمد به دلار داشته باشیم؟

تحریم‌های اقتصادی راههای زیادی برای درآمدگیری ایرانیان را با مشکل مواجه کرد اما همچنان کسب دلار ناممکن نیست. خود ما توانسته‌ایم با وجود تحریم‌ها دلار خوبی بدست بیاوریم.

شرایط شما هرچه باشد در صورتی که قصد جدی داشته باشید حتما می‌توانید به درآمد دلاری برسید. در این مقاله چند روش برای این کار را به شما معرفی می‌کنیم.

داشتن حساب ارزی برای اغلب ما به یک سوال تبدیل شده است. اما بدانید که داشتن حساب ارزی برای ایرانیان غیرممکن نیست. می‌توانید بجای PayPal از WebMoney و موارد مشابه استفاده کنید. این سرویسها محدودیتی روی ایران اعمال نکرده‌اند.

اگر آشنا و اقوامی هم داشته باشید که ساکن یکی از کشورهای خارجی هستند می‌توانید حساب بانکی آنها را برای دریافت ارز وارد کنید.

وبمانی و برخی سرویسهای دیگر این محدودیت‌ها را اعمال نمی‌کنندو  می‌توانید به سادگی با چند کلیک حساب خود را باز کنید. حال ممکن است از خود بپرسید خب چطور دلار را به ریال تبدیل کنم؟

حتما بخون  شغل دوم اینترنتی مناسب کارمندان و معلم ها (100% موفق)

صرافی‌های انلاین برای حل همین مشکل راه‌اندازی شده‌اند. همه آنها دارای مجوز هستند. می‌توانید در گوگل دنبال صرافی آنلاین بگردید.

شاید هنوز روال این کار برایتان سوال باشد. با یک مثال برایتان شرح می‌دهم. فرض کنید من کتابی در امازون می‌فروشم و درآمد دلاری آن را به حساب وبمانی خود انتقال داده‌ام. حالا از طریق یکی از صرافی‌های آنلاین دلار موجود در وبمانی خودم را با کارمزد کمی به آنها می‌فروشم و آنها نیز معادل تومانی آن را به حساب بانکی من در ایران واریز می‌کنند.

حال متوجه شدید که تبدیل دلار به تومان سخت نیست و به سادگی می‌توان کسب درآمد دلاری داشت و آن را به تومان تبدیل کرد.

بهترین روش ها برای کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران

بهترین روش ها برای کسب درآمد دلاری از اینترنت در ایران

همانطور که پیشتر گفتم سایتهای زیادی هستند که میتوانید از طریق آنها به درآمد دلاری برسید.

در ادامه مناسب‌ترین و بهترین روشها را برایتان معرفی می کنم. این روشها کاملا تضمینی هستند و افراد متعددی توانسته‌اند با پیگیری آنها به دلار برسند.

توجه کنید من روشهای را معرفی میکنم که برای اغلب افراد مناسب باشد. مثلا می‌توان از Google AdSense هم درامد داشت اما اینکار برای ایرانیان سخت است و تنها تعداد کمی از آن استفاده می‌کنند.

9  ایده پولساز درآمدزایی به دلار در ایران

پیشتر اشاره کردم که تفاوت ارزی دلار و تومان بسیار زیاد است و همین مساله نکته اصلی جذابیت درآمد دلاری است. کسب دلار از طریق برخی روشها بخاطر تحریم می‌تواند بسیار سخت باشد اما ما روشهای مناسب‌تر، تضمینی و عمومی‌تر را معرفی می‌کنیم.

۱- کسب درآمد دلاری از فروش کتاب الکترونیک در سایت آمازون

کسب درآمد دلاری از فروش کتاب الکترونیک در سایت آمازون

آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیاست. برای همین فروش کتاب الکترونیک در آن می‌تواند ایده بسیار خوبی باشد چرا که تمام افراد دنیا مشتری بالقوه محصول شما می‌شوند.

فروش اطلاعات و آموزش یکی از بهترین حوزه‌هاست که همیشه مورد نیاز مردم است. می‌توانید کتاب و آموزش تهیه کنید و حتی نسخه فارسی آن را به ایرانیان مقیم خارج کشور بفروشید. اما توجه کنید مشتریان احتمالی نسخه انگلیسی همیشه بسیار بیشتر هستند. برای ترجمه اثر خود می‌توانید به خدمات ترجمه مراجعه کنید.

کتابهای فارسی زیادی مثل تاجر دیروز، تاجر امروز در آمازون به فروش می‌رسند.

قبلا هم در مورد سود فروش کتاب های الکترونیکی در سایت آمازون و سایت های مشابه صحبت کردیم.

۲- کسب درآمد دلاری از باینری آپشن

کسب درآمد دلاری از باینری آپشن

سیستم‌های باینری آپشن شاید بهترین روش کسب درآمد دلاری باشند. این سیستم‌ها یک بازار مالی جدید هستند که دقیقا مثل بورس عمل می کنند. اگر به بورس علاقه دارید و با اصول آن آشنا هستید این گزینه به شما پیشنهاد می‌شود.

 وبسایتهای زیادی برای این کار وجود دارند مثل الیمپ ترید و آلپاری. می‌توانید با عضویت در آنها معاملات خود را شروع کنید. خرید و فروش دو گزینه موجود در باینری آپشن‌ها هستند. کار شما این است که با خرید و فروش سهام شرکت‌ها پیشبینی کنید که سهامشان در آینده سود خواهد کرد یا ضرر. در صورتی که پیشبینی شما درست باشد به نسبت مبغلی که پیشتر مشخص کرده‌اید سود خواهید کرد.

برای کار در باینری آپشن‌ها مثل هر حرفه دیگر لازم است مجموعه‌ای از اصول را به خوبی بلد باشید.

این روش معتبر ترین و ساده ترین روش برای کسب درآمد دلاری است که خود من هم از این روش استفاده می کنم. اگر می خواهید از این روش درآمدزایی کسب کنید اما اصلاً با سیستم های باینری آپشن آشنا نیستید و هیچ مهارتی ندارید من می توانم کمکتان کنم.

برای کسب درآمد دلاری از سیستم باینری آپشن فقط به یک کامپیوتر نیاز دارید و کافیست وارد این سایت عضو شوید و فعالیت تان را شروع کنید. اصلاً کار سخت و دشواری نیست و بسیار لذت بخش است.

۳- کسب درآمد اینترنتی دلاری از فروش آموزش

 کسب درآمد اینترنتی دلاری از فروش آموزش

در این روش می‌توانید دوره‌های آموزشی فارسی تولید کنید و آن ها را به ایرانیان مقیم خارج بفروشید. می‌توانید دوره‌های خود را در سایتهایی که برای اینکار ساخته شده اند قرار دهید. برای مثال Udemy یکی از معروف‌ترین هاست.

افراد زیادی این کار را انجام می‌دهند. اگر وارد این سایت شوید می‌بینید که دوره‌های فارسی هم وجود دارند و اتفاقا به خوبی مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

در هر زمینه‌ای که تخصص دارید می توانید دوره آموزشی بسازید. مثلا اگر در خصوص تولید سایت با WordPress ماهر هستید می توانید دوره آن را ساخته و در این سایت به فروش برسانید.

حتی می‌توانید کتابهایی که مطالعه کرده اید را به نسخه صوتی تبدیل کنید. مثلا کتابی در مورد موفقیت را به نسخه صوتی تبدیل کنید. مطمئن باشید که با استقبال مواجه می شوید.

اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید که کار شما خیلی راحتتر می شود. انگلیسی زبان واسطه کل دنیاست و اگر به این زبان دوره بسازید و مثلا در یودمی قرار دهید با فروش خوبی مواجه می شوید. ولی اگر به آن مسلط نیستید می توانید همچنان دوره فارسی بسازید.

۴- کسب درآمد به دلار از طریق سیستم همکاری در فروش

آموزش همکاری در فروش (0 تا 100 افیلیت مارکتینگ)

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ نیز یکی از روشهای محبوب است. افراد زیادی در این زمینه کار می کنند و به درآمد مناسبی رسیده اند.

در این سیستم شما کالاها یا خدمات شخص ثالثی را می فروشید و در ازای آن پورسانت دریافت می‌کنید. در این روش نیازی نیست خود شما تولید کننده باشید بلکه فقط محصولا یک شرکت دیگر را می فروشید.

علی بابا، آمازون و کلیک بنک و تعداد زیادی فروشگاه دیگر دارای این نوع سیستم ها هستند. همین الان کسانی هستند که با اتصال به این سیستم و شرکت در همکار در فروش از طریق وبسایت خود توانسته اند بیشتر از ۲۰۰ هزار دلار درآمد داشته باشند.

برای شرکت در این روش لازم است یک وبسایت انگلیسی داشته باشید و محتوای جذاب به زبان انگلیسی در آن قرار دهید تا کاربران از سایت شما بازدید کنند.

۵- کسب درآمد دلاری با فریلنسری

کسب درآمد دلاری با فریلنسری

این روش یکی از بهترین راههای کسب درآمد دلاری است. شما می توانید زمانی که در منزل خود هستید دورکاری انجام دهید.

حتما بخون  چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟ (10 تا از بهترین روش ها)

در ایران سایتهایی برای اینکار وجود دارند مثل پونیشا و انجام‌میدم. نسخه‌های خارجی مانند peopleperhour.com و freelancer.com وجود دارند که توصیه می شوند. وارد این سایت ها شده و عضو شوید و سپس مشخص کنید در چه زمینه‌های تخصص دارید.

تمام مهارتهای خود را فهرست کنید مثلا کار با وردپرس، بهینه سازی سئو، ترجمه و الی آخر.

لازم است بدانید باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. چون با کارفرمایان خود باید با انگلیسی صحبت کنید. هروقت پروژه ای را تمام کردید پروژه در لیست انجام شده های شما قرار می‌گیرد و رزومه شما قوی‌تر می‌شود.

این روش نسبتا سخت است. اما اگر عاشق حرفه کاری خود هستید می‌تواند به شدت مناسب باشد.

برای این روش توصیه می‌شود تیم‌سازی کنید و با هم مشترکا کار را انجام دهید. با اینکار می توانید به درامد چندهزار دلاری در ماه برسید.

۶- درآمد دلاری توسط ولاگری

درآمد دلاری توسط ولاگری

ولاگ یا vLog مثل همان تولید محتواست اما بجای متن شما ویدیو می سازید. این روش بسیار محبوب است.

افرادی در اینستاگرام هم اینکار را انجام می‌دهند مثلا ویدیوهای طنز می سازند.

برای این کار اما لازم است از یوتیوب استفاده کنید. یوتیوب در ازای میزان بازدید ویدیو و لایکهای کاربران به شما درامد اختصاص می‌دهد.

در ایران نیز کسانی وجود دارند که از این طریق درآمد کسب میکنند. مثلا ویدیوی آموزشی می‌سازند یا به صورت آنلاین گیم بازی می‌کنند و آنرا استریم می‌کنند.

۶- کسب درآمد دلاری از فروش قالب و افزونه های وردپرسی

هفتمین شغل اینترنتی طراحی قالب و افزونه وردپرس

فروش قالب و افزونه وردپرس و سایر سیستمهای تولید محتوا یکی از دیگر از بهترین روشهاست. برای اینکار می توانید برای مثال از مجموعه ThemeForest استفاده کنید.

این سایتها گالری بسیار بزرگی از قالب ها و افزونه‌های سیستم های تولید محتوا هستند. افراد بسیار زیادی از آن استفاده می کنند حتی ایرانیان.

اما دقت کنید این فروشگاه‌های ایران را تحریم کرده‌اند. همیشه مواظب باشید به هیچ وجه متوجه نشوند که از ایران وارد سایتشان می‌شوید وگرنه فورا حساب شما را مسدود می‌کنند.

اگر از این مشکل عبور کنید میتوانید با فروش کارهایتان در این سایت درامد سرشار داشته باشید مثل طراح قالب آوادا که فروش باورنکردنی داشته است. افراد زیادی با فروش قالبهایشان به درامدهای بسیار زیاد دلاری رسیده‌اند.

یکی از بهترین و ساده ترین راهها این است که خودتان قالبها یا افزونه هایی طراحی کنید و آنها را به زبان انگلیسی ترجمه کنید و سپس در این سایت ها برای فروش قرار دهید.

لازم است از خریداران محصولاتتان پشتیبانی کنید و برای اینکار باید به زبان انگلیسی مسلط باشید. البته اگر مسلط نیستید می توانید از خدمات ترجمه استفاده کنید چون اکثرا این سایتها از سیستم پشتیبانی به شکل تیکتینک استفاده می کنند پس وقت خواهید داشت تا پیامهای کاربران و خودتان را ترجمه کنید و پشتیبانی را انجام دهید.

۸- کسب درآمد به دلار از طریق روش ایردراپ

دراپ یکی از ساده ترین روشهای دریافت درآمد دلاری است. برای اینکار به حساب بانکی و این مسایل نیازی ندارید و خیلی ساده می توانید از آن بهره مند شوید.

ارز دیجیتال محور فعالیت تعدادی از شرکتهای بزرگ دنیا است. اگر با این شرکت ها همکاری کنید می توانید درآمد دلاری به دست آورید. لازمه این کار هم این است که طبق آنچیزی که آنها به شما می‌گویند کار کنید.

برای این روش و بدست آوردن دلار تخصص و مهارت خاصی لازم ندارید. فقط دقت کنید طبق آنچیزی که شرکت تحت عنوان دستورالعمل در اختیارتان می گذارد فعالیت کنید و در ازای آن نیز پورسانت خود را دریافت کنید.

۸- درآمدزایی به دلاری با فروش آنلاین عکس و تصویر

درآمدزایی به دلاری با فروش آنلاین عکس و تصویر

فروش آنلاین تصویر و عکسهای خود یکی از ساده ترین و بی دغدغه‌ترین کارهاست. اگر تصاویر جذابی دارید می توانید آنها را برای فروش در سایتهایی مثل موارد زیر قرار دهید

  • Shutterstock.com
  • Dribble.com
  • Unsplash.com

می توانید عکس بگیرید یا تصاویر خود را طراحی کنید. طراحان زیادی در دنیا از این سایتها استفاده می کنند و ممکن است از تصویر شما خوششان بیاید و بخواهند آن را بخرند.

اگر در کار با نرم افزارهای گرافیکی مهارت دارید و خوش سلیقه هستید حتما این کار را انجام بدهید. تصاویرتان را طراحی کنید و برای فروش در این سایتها بگذارید تا به درآمد دلاری برسید.

 در صورتی که عکس هستید هم می توانید عکس تجاری تبلیغاتی تهیه کنید یا حتی از طبیعت و حیوانات و درختان عکس تهیه کنید و در سایتی مثل Unsplash به فروش برسانید. این روش بسیار کم دردسر است و می توانید از آن لذت ببرید.

اگر در طراحی تصاویر وکتور یا برداری نیز ماهر هستید می توانید از برنامه هایی مثل Adobe Illustrator استفاده کنید و بعد از طراحی تصاویر آنها را در سایت Dribbble بگذارید تا با فروش ان درآمد کسب کنید.

طراحی و تولید لوگو یا شعار هم بسیار مورد مناسبی است. می توانید از طریق وبسایت teespring.com لوگوهایی که طراحی کرده اید را بفروشید. این سایت لوگوهای شما را خریداری می کند و آنها آنها برای چاپ روی تیشرت قاب موبایل، لیوان و سایر موارد استفاده می کند.

می توانید آثار و تولیداتتان را در معرض دید عموم قرار دهید. این کار بسیار لذت بخش است و در عین حال کمک می کند که به درآمد دلاری برسید. سایتهای متعددی برای این کار وجود دارند اما من ۴ مورد از بهترین‌ها را به شما معرفی کردم.

9- کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال

کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال امروزه بحث بسیار داغی شده اند. با این وجود به نظر می رسد درصد کمی از مردم هنوز با آن آشنا هستند. اگر هنوز آشنا نیستید ممکن است بپرسید ارز دیجیتال چیست؟ ارز دیجیتال نوعی ارز است که وجود خارجی نداشته و کاملا دیجیتال است.

این ارزهای که با نام Cryptocurrency شناخته می شوند بر اساس علم رمزنگاری کامپیوتری ساخته شده اند. افراد زیادی در ایران دنبال درامد دلاری هستند و این روش بسیار مناسب است. من در این مقاله شما را ارزها آشنا نخواهم کرد اما هدف اصلی من این است که حداقل با آن آشنا شوید و بدانید چطور می توانید از آن درآمد دلاری داشته باشید.

حتما بخون  کسب درآمد با گوشی (0 تا 100 روش های موفق)

ارزهای دیجیتال می توانند به خوبی به شما درآمد دلاری برسانند. حتی می توانید از انها به عنوان یک منبع برای سرمایه گذاری استفاده کنید.

 به طور کلی ۳ روش درآمدزایی از طریق رمز ارزها وجود دارد که عبارت است از:

1- کسب درآمد به روش ترید کردن یا خرید و فروش ارزها

2- کسب درآمد به روش هودل کردن یا نگهداری بلندمدت ارز و فروش آن پس از سودآوری قابل توجه

3-درآمد به روش ماینینگ یا استخراج

1- کسب درآمد به روش ترید کردن:

در روش کسب درآمد دلاری از طریق ترید کردن ارز دیجیتال باید اصول ترید یا معامله کردن را به خوبی یاد بگیرید. برای شروع اینکار به مبلغی سرمایه اولیه نیاز دارید که می‌تواند خیلی زیاد هم نباشد. توجه کنید این روش می تواند بسیار پرریسک و خطرناک اما در عین حال بسیار سودآورد باشد. برای همین بهتر است حتما با نحوه کار بازار و اصول معامله کردن آشنا باشید. در این روش شما لازم است تحلیل های تکنیکال انجام دهید تا ارزی را انتخاب کنید خریداری کرده و در زمان مناسب بفروشید. اگر قیمت ارز مورد نظر شما کاهش پیدا کرد آن را خریداری می کنید و وقتی دوباره رشد کرد آن را می فروشید. تحلیل تکنیکال برای این کار حیاتی است و با انجام آن می توانید درآمد بسیار قابل توجه دلاری بدست بیاورید. اما مجددا تاکید میکنم این روش یکی از پرریسک‌ترین روشهای کسب درآمد دلاری بخصوص در ایران است.

2-  کسب درآمد به روش هودل کردن:

هول کردن همان نگهداری ارز دیجیتال است برای مدت زمان طولانی. در این روش شما باید ارز محبوبی را شناسایی و خریداری کنید و سپس ان را به مدت مناسب نگهداری کنید. با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال در بلند مدت همیشه رو به رشد بوده است شما از فروش آن خودداری می کنید حتی اگر ارز دچا افت شد. بعد از مدت طولانی وقت ارز به شکل مناسب رشد کرد آنگاه می توانید ان را بفروشید. البته برخی افراد از این روش به عنوان سرمایه گذاری استفاده می کنند. ارزهایی مثل بیتکوین زدکش و اتریوم گزینه های مناسبی هستند.

3-کسب درآمد به روش ماینینگ کردن:

در این روش به تجهیزات و دستگاههای ماینینگ نیاز دارید. خرید این دستگاهها به سرمایه اولیه نیاز دارد و از آنه می توانید برای استخراج بیتکوین و سایر ارزها استفاده کنید. تقریبا همه ارزها قابلیت استخراج دارند. این روش در ایران هم بسیار محبوب است و افراد بیشماری از آن بهره می برند.

بهترین ایده برای کسب درآمد دلاری از اینترنت کدام است؟

برای بسیاری از مخاطبان همیشه این سوال مطرح است که بهترین روش برای کسب درآمد دلاری کدام روش است؟ تمام ایده‌هایی که به شما معرفی کردیم همگی قابل انجام هستند و می توانید از آنها استفاده کنید اما اگر در ایران حضور دارید استفاده از تعدادی از انها میتواند کمی سخت باشد. برای مثال آمازون از شما تایید هویت می‌خواهد بنابراین ممکن است برای ایرانیان این گزینه کمی دشوار باشد.

اما بنظر می رسد کسب درآمد دلاری از اینترنت به واسطه باینری آپشن ها بهترین گزینه مناسب برای ایرانیان باشد تا درامد دلاری بدست آورند. این روش یکی از بهترین روشهاست بخصوص که می توانید در منزل خود باشید و آن را انجام دهید و حتی با سرمایه کم شروع کنید. اگر هنوز سردرگم هستید و اما همچنان به کسب درآمد دلاری علاقه دارید و بنظرتان با اصول خرید و فروش آشنا هستید گزینه باینری آپشن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مابقی ایده‌هایی که اینجا به آنها اشاره کردیم نیز همگی درامدزا هستند اما استفاده از تعدادی از انها ممکن است برایتان کمی مشکل باشد.

جمع بندی

در این مطلب تلاش کردیم تا بهترین و مناسب‌ترین روش برای کسب درآمد دلاری از طریق اینترنت و سرویسهای خارجی را به شما معرفی کنیم. اینها محبوبترین و عملی ترین روشهایی هستند که می توانند به کسب دلار توسط شما منجر شوند. تمامی روشهایی که معرفی کردیم همگی واقعیت داشته و عملی هستند.

برای انتخاب یک روش مناسب اول با خودتان مطرح کنید که به کدام یک از انها علاقه دارید. مهارتهای خود را سنجش کنید، تخصصهایتان را بررسی کنید. اگر به نظرتان هیچ مهارت یا تخصص خاصی ندارید می تواند از مهارت و تخصص دیگران بهره ببرید. مثلا اگر می خواهید به واسطه فروشگاه آمازون درآمد دلاری کسب کنید و کتاب الکتروینیک به فروش برسانید اما هیچ مهارت یا تخصیص ندارید که درباره آن بنویسید و به انگلیسی منتشر کنید می توانید از مترجمها مناسب بهره ببرید.

پس اصلی ترین نکته شناسایی علاقه خود است که با کدام روش راحتتر هستید و اینکه در کدام حوزه مهارت و تخصص دارید. اگر هنوز هم سردرگم هستید پس گزینه کسب درامد دلاری از طریق باینری آپشن ها را به شما توصیه می کنیم. خود من در کنار کسب و کار و فعلی از این روش برای درآمد دلاری استفاده می کنم.

اما توجه کنید برای کسب درآمد دلاری از باینری آپشنها باید با مجموعه ای اصول و تکنیک بازار آشنا شوید. اگر با این اصول لازمه نیز آشنا نیستید توصیه می کنم از این کار پرهیز کنید چون ممکن است خیلی فوری دچار زیان شده و کل سرمایه شما از دست برود. اما اگر همچنان به این روش علاقه دارید می توانم در ان نیز به شما کمک کنم. من چند ماه است که در این زمینه فعالیت می کنم و اکنون توانسته ام به درآمدهای دلاری قابل قبول در طول روز برسم. اگر مشتاق هستید با این روش بیشتر آشنا شوید روی بنر زیر کلیک کنید.

نوشتهٔ پیشین
آموزش همکاری در فروش (0 تا 100 افیلیت مارکتینگ)
نوشتهٔ بعدی
درآمدزایی در اینستاگرام (روش همکاری در فروش 100% موفق)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO