1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. دیجیتال مارکتینگ
  3. بازاریابی شبکه های اجتماعی
  4. اینستاگرام
  5. اکسپلور اینستاگرام چیست؟ (12 روش ورود به explore)

اکسپلور اینستاگرام چیست؟ (12 روش ورود به explore)

اکسپلور اینستاگرام چیست؟ (12 روش ورود به explore)

فهرست این صفحه

اکسپلور اینستاگرام

یکی از بهترین روش برای افزایش فالوور و همینطور دیده شدن در اینستاگرام قرار گرفتن در اکسپلورر اینستاگرام است. اگر پست های شما در این تب پخش شود، شما میتوانید شاهد افزایش چند برابری فالوور و همینطور افزایش کامنت و افزایش لایک صفحه خود باشید چرا که دیگر نه تنها پست های شما را فالوور هایتان میبینند بلکه کسانی که شما را دنبال نکرده اند هم برایشان قابل مشاهده است.

خواسته‌ی صاحبان کسب‌وکارها نمایش داده شدن پست‌های‌شان در بهش اکسپلور اینستاگرام است. کاربران می‌دانند که اگر محتوای آن‌ها وارد بخش اکسپلور شود، با افزایش بازدید و درآمد روبه‌رو خواهند بود.

در ادامه چند روش برای وارد شدن به بخش اکسپلور توضیح می‌دهیم، با ما همراه باشید.

امروزه کسب‌وکار اینترنتی دربین افراد از محبوبیت بالایی برخوردار شده است و از بهترین شبکه‌های اجتماعی برای توسعه کسب‌وکار به اینستاگرام می‌توان اشاره کرد. اگر قصد راه‌اندازی کسب‌وکار در این شبکه را دارید، مهم‌ترین نکته در موفقیت شما وارد شدن محتوای شما به اکسپلور اینستاگرام است. اگر وارد اکسپلور اینستاگرام شوید، مخاطبان شما افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه درآمد بیشتری هم دریافت می‌کنید.

اکسپلور اینستا چیست؟

اکسپلور اینستا چیست؟

این صفحه آرشیوی از پست‌ها، استوری‌ها، ویدئوها، ریلز و تصاویر است. اینکه چه محتوایی به شما نمایش داده شود، بستگی به این دارد که شما بیشتر به چه موضوعاتی از محتوا علاقه دارید. شاید برای شما سوال شود که اینستاگرام چگونه متوجه علایق من می‌شود؟ اینستاگرام از یک الگوریتم یادگیری ماشین استفاده می‌کند که این الگوریتم علایق شما را باتوجه به اینکه چه موضوعاتی از محتوا را بیشتر تماشا و لایک می‌کنید، پیدا می‌کند، سپس صفحه‌ی اکسپلور شما را با توجه به این علایق می‌چیند.

اگر به قسمت های پایینی این برنامه نگاهی بیندازید، چند آیکون مشاهده خواهید کرد. یکی از این آیکون ها شبیه به خانه است. به صورت پیش فرض وقتی وارد برنامه می‌شوید، می‌توانید پست تمام صفحاتی که قبلا فالو کرده‌اید را مشاهده کنید. در کنار این آیکون یک آیکون مانند ذره بین قرار دارد. اگر بر روی این قسمت تب بزنید به صفحه اکسپلور اینستاگرام وارد خواهید شد و می‌توانید تمام پست‌هایی که به نوعی با علائق شما در ارتباط هستند را مشاهده کنید.در این صفحه انواع و اقسام محتوای اینستاگرامی به شما نمایش داده می‌شود که اگر روی هر یک از این محتواها کلیک کنید و صفحه‌را به طرف پایین بکشید، یک‌سری محتوای دیگر که در ارتباط با آن پست هستند، به شما نمایش داده می‌شوند مخاطبان طرفدار این صفحه اینستاگرام هستند و بازدید اکسپلور اینستاگرام از سایر بخش‌ها بیش‌تر است.

تحقیقات نشان داده است که روزانه بیش از ۲۰۰میلیون کاربر اینستاگرام اکسپلور خود را چک می‌کنند و بیش از نیمی از فعالان در اینستاگرام حداقل یک‌بار در ماه به اکسپلور سر می‌زنند. اگر آی‌جی‌تی‌وی شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود به این دلیل که سایز محتوای آی‌جی‌تی‌وی چهار برابر تصاویر است، محتوای شما از بازدید بیشتری برخوردار می‌شود.

الگوریتم صفحه اکسپلور اینستاگرام چگونه است؟

الگوریتم صفحه اکسپلور اینستاگرام چگونه است؟

می‌دانید که محتوای صفحه اکسپلور هر کاربر با دیگری متفاوت است زیرا اینستاگرام صفحه اکسپلور هر شخص را مطابق با علایق آن فرد تنظیم می‌کند. اینستاگرام از سیستمی به‌نام فیداکسپلور برخوردار است که پایه و اساس این سیستم فناوری یادگیری ماشین است. درقسمت هوم یا همان گزینه‌ای که در پایین صفحه اینستاگرام به شکل خانه است، به شما پست‌هایی را نشان می‌دهد که آن صفحات را از قبل فالوو کرده‌اید، اما در صفحه اکسپلور این‌گونه نیست و در این قسمت شما محتوای مرتبط با علاقه‌ی خود را مشاهده می‌کنید. در قسمت اکسپلور تنها محتوای صفحاتی به شما نشان داده می‌شوند که آن پیج‌ها عمومی باشند، پس اگر قصد دارید تا محتوای صفحه شما به اکسپلور اینستاگرام وارد شود، پیج شما باید عمومی باشد.

الگوریتم اینستاگرام برای چیدمان صفحه اکسپلور

الگوریتم اینستاگرام برای چیدمان صفحه اکسپلور

اینستاگرام چند معیار اصلی برای چیدمان صفحه اکسپلور دارد که در ادامه به یک‌سری از این معیارها اشاره کرده‌ایم.

– پست‌هایی که دارای تعامل بالا هستند: یکی از معیارهای اینستاگرام برای چیدمان صفحه اکسپلور شما محتواهایی است که از تعامل بالایی برخوردار هستند.

– پست‌هایی که قبلا لایک یا ذخیره کرده‌اید: یکی دیگر از این معیارهای اینستاگرام پست‌ها و محتوای مطابق با علاقه شما است.

حتما بخون  ساخت فروشگاه در اینستاگرام (0 تا 100 )

– پیج‌هایی که فالوو می‌کنید: حتماً شما پیج‌هایی را دنبال می‌کنید که محتوای آن‌ها موردپسند شما هست؛ برای مثال اگر شما چندین پیج فوتبال را دنبال کنید، اینستاگرام متوجه می‌شود که شما به فوتبال علاقه دارید.

– پست‌هایی که به اشتراک می‌گذارید: از دیگر معیارهایی که نشان‌ دهنده علاقه شما به یک نوع محتوا است، اشتراک گذاری آن با دیگران می‌باشد. پس اگر شما پستی را با دیگران به اشتراک بگذارید، به این معنی است که شما به آن نوع از محتوا علاقه‌مند هستید.

– منطقه جغرافیایی شما: تاثیر این عامل بر چیدمان صفحه اکسپلور شما بیش از بقیه معیارها است. اینستاگرام سعی می‌کند پست‌هایی را به شما نمایش دهد که در منطقه جغرافیای شما بارگذاری شده‌اند.

– فعالیت فالووینگ‌های شما: یکی دیگر از معیارهای چیدمان اکسپلور فعالیت‌های فالووینگ‌های شماست. محتوای موردعلاقه فالووینگ‌های خود در صفحه اکسپلور شما به نمایش در می‌آیند.

مزایای ورود به اکسپلور اینستاگرام

مزایای ورود به اکسپلور اینستاگرام

مگر قرارگرفتن محتوای ما در صفحه اکسپلور چه مضیتی دارد که باید تلاش کنیم تا پست‌های ما در اکسپلور به نمایش دربیایند؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم و چند مزیت اساسی ورود محتوا به صفحه اکسپلور را توضیح می‌دهیم:

۱- تعامل با مخاطبان اینستاگرام

یکی از راه‌های ایجاد تعامل با کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام این است که پست مورد نظر شما به اکسپلور راه پیدا کند. در این‌صورت پست شما برای کاربران فعالی که محتواهایی نظیر محتوای تولید شده شما را می‌پسندند، نمایش داده می‌شود؛ پس حتما به خاطر داشته باشید که در تولید محتوای ارزشمند و مفید برای اینستاگرام خود نهایت دقت و تلاش را به کار برید تا پست شما به اکسپلور راه پیدا کند.

۲- راه‌های افزایش فالوور در اینستاگرام

برای این که به آسانی شاهد افزایش فالوور در صفحه اینستاگرام خود باشید باید پست شما به اکسپلور راه پیدا کند. وقتی روز و ساعات مناسبی را که کاربران بیش‌ترین وقت خود را در اینستاگرام سپری می‌کنند، بشناسید و پست‌هایتان را در همان زمان آپلود کنید، تعداد بیش‌تری از فالوورهای شما پست را می‌بینند و در نتیجه پست شما شانس راه‌یابی به اکسپلور را دارد؛ درنتیجه آن پست برای دیگر کاربران اینستاگرام که محتوای شما را می‌پسندند، نمایش داده می‌شود و در صورت دلخواه صفحه شما را فالو می‌کنند.

۳- افزایش واکنش فالوورهای شما به کال تو اکشن یا CTA

به دعوتی که شما از مخاطب خود برای انجام کاری به عمل می‌آورید، کال تو اکشن می‌گویند. CTA  قوی نه ‌تنها افراد را به عمل ترغیب می‌کند، بلکه به آنها می‌گوید که چه کاری باید انجام دهند و چگونه این کار را انجام دهند .اگر از صفحه اینستاگرام خود به‌عنوان فروشگاه استفاده می‌کنید، با قابلیت گزینه کال تو اکشن در پست‌های خود شانس راه‌یابی آن پست به قسمت اکسپلور بیش‌تر می‌شود.

۴- برندسازی در اینستاگرام

یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان کسب و کارهای آنلاین در اینستاگرام مسئله برندسازی است. یکی از مهم‌ترین عواملی که افراد زیادی با صفحه اینستاگرام و همچنین کسب و کار شما  آشنا شوند این است که پست شما به قسمت اکسپلور اینستاگرام راه پیدا کند.

۵- راهی موثر برای افزایش فروش در اینستاگرام

تمام افرادی که صفحاتی مربوط به کسب و کار در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارند، می‌خواهند صفحه اینستاگرامی پربازدید با فالوور بالا داشته باشند. طبیعتا یک صفحه پرمخاطب در اینستاگرام فروش بالایی هم خواهد داشت. یک راه موثر برای نمایش پست‌های شما به دیگر کاربران اینستاگرام و افزایش فالوورهای شما این است که پستی که آپلود می‌کنید وارد صفحه اکسپلور شود. به طور معمول پست‌ها و محصولات شما را فقط فالوورهای صفحه خودتان مشاهده می‌کنند که شاید تعدادشان هم محدود باشد و به همین ترتیب میزان فروش شما هم پایین است، اما اگر پست‌های شما به صفحه اکسپلور وارد شوند، به تعداد زیادی کاربر اینستاگرام نشان داده می‌شوند و این کار باعث می‌شود محصولات شما فروش بیش‌تری داشته باشند.

چگونه محتوای پیج‌ما در صفحه اکسپلور اینستاگرام به‌ نمایش درآید؟

چگونه محتوای پیج‌ما در صفحه اکسپلور اینستاگرام به‌ نمایش درآید؟

اگر قصد دارید تا در شبکه اجتماعی اینستاگرام فروش کسب‌وکار خود را افزایش دهید، باید تلاش کنید تا محتوای پیج شما وارد صفحه اکسپلور شود. سوالی برای بسیاری از صاحبان کسب‌وکار در اینستاگرام وجود دارد، این است که چگونه در صفحه اکسپلور دیده شویم؟ ما در ادامه چند راه برای وارد شدن به صفحه اکسپلور اینستاگرام را توضیح دادیم:

۱- شناسایی بازار هدف

همانطور که توضیح دادیم، پست‌هایی در اکسپلور به کاربران نشان‌داده می‌شود که با علایق آن‌ها در ارتباط باشد. اینستاگرام با برسی علایق هر کاربر صفحه اکسپلور او را مرتب می‌کند پس لازم است تا تمرکز خود را روی افرادی بگذارید که به محتوای شما علاقه دارند. شما برای رسیدن به موفقیت در کسب‌وکار اینستاگرامی خود باید بازار هدف را بشناسید. اطلاعات کافی را درمورد مخاطبان بالقوه خود را کسب کنید و پست‌های صفحه حود را با علایق آن‌ها منتشر کنید. شما می‌توانید برای به‌دست آوردن اطلاعات درباره مخاطبان از ابزار آنالیز اینستاگرام کمک بگیرید برای آن‌که محتوای مورد علاقه مخاطبان خود را منتشر کنید، چند سوال از خود بپرسید:

– چه‌نوع کپشنی بیش‌ترین تعداد کامنت از طرف مخاطبان را به همراه دارد؟

– علاقه‌ی اکثر کاربران و بازارهدف شما با چه محتوایی سازگاری دارد؟

حتما بخون  ولاگ چیست و ولاگر کیست ؟ 5 راه ولاگر شدن در اینستاگرام

– چه سبک گرافیکی سازگاری بیشتری با روحیات مخاطبان شما دارد؟

۲- انتشار محتوای جذاب

برای آن‌که محتوای شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام حضور پیدا کند، مهم‌ترین نکته جذابیت محتوای شما است. محتوایی تولید کنید که مشارکت مخاطب‌را افزایش دهد. بعداز انتشار هر محتوا قسمت آنالیز اینستاگرام ببینید که مخاطب با این نوع محتوا ارتباط برقرار کرده است یا نه؟ این‌گونه مخاطبان خود را بشناسید و سعی در تولید محتوای مورد پسند خود داشته باشید. یکی از فعالیت‌هایی که باعث جذب مخاطب می‌شود، بالا بردن کیفیت محتوا تا حد امکان است.

در برسی تعامل مخاطب با محتوا غیر از تعداد لایک‌ها و کامت‌ها به میزان اشتراک‌گذاری و ذخیره‌ی پست‌هم توجه کنید. برخی از بلاگرها برای تشویق مخاطب به تعامل با اسلایدی در پست خود از مخاطب می‌خواهند تا محتوای آن‌ها را سیو کند و به اشتراک بگذارد.

۳- از فرمت‌هایی مانند ریلز که جذابیت بالایی دارند استفاده کنید.

اینستاگرام در سال گذشته قابلیت ریلز (Reels) را در کشورهای مختلف امتحان کرد. ریلز (Reels) اینستاگرام، قالب جدیدی از محتوا در این پلتفرم است که به شما امکان می‌دهد تا ویدیوهای 15 ثانیه‌ای را با دیگران در یک فید اختصاصی جدید ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید. اینستاگرام از فرمت ریلز حمایت می‌کند و از مخاطبان‌هم می‌خواهد تا با استفاده از این فرمت تولید محتوا کنند. پس اگر قصد دارید تا محتوای شما در صفحه اکسپلور اینستاگرام به نمایش درآید، حتماً از این فرمت برای تولید محتوای خود کمک بگیرید. برای کسب محبوبیت در بین مخاطبان باید از جدیدترین و به‌روز ترین فرمت‌ها استفاده کنید. جدا از این‌ها زمانی که از این فرمت برای بارگذاری پست کمک می‌گیرید، از حمایت برنامه اینستاگرام برخوردار می‌شوید و احتمال ورود شما به صفحه اکسپلور افزایش می‌یابد. پیش‌نهاد ما این است که دائماً نسخه‌ی اینستاگرام خود را آپدیت کنید تا از جدیدترین تغییرات و فرمت‌ها مطلع شوید. بخش‌زیادی از کاربران اینستاگرام هنوز به فرمت ریلز دسترسی ندارند.

۴- جامعه‌ای فعال در اینستاگرام تشکیل دهید.

یکی از اهداف اینستاگرام از طراحی صفحه اکسپلور تبدیل کردن مخاطبان به جوامع پویا و فعال اینستاگرامی است. اگر شما بتوانید یک جامعه فعال در اینستاگرام به‌وجود بیاوردید اینستاگرام‌ هم سعی می‌کند تا مخاطبان هدف را به سمت پیج شما راهنمایی کند. هرچه برند فعال‌تری در اینستاگرام داشته باشید احتمال نمایش داده شدن پست‌هایتان در صفحه اکسپلور افزایش می‌یابد. برای این امر تلاش کنید تا در بخش کامنت‌ها با مخاطبان گفت‌وگو داشته باشید  و اگر کاربری در بخش دایرکت برای شما پیامی ارسال کرد، در اسرع وقت پاسخ او را بدهید؛ همچنین محتوای خود را زمانی که مخاطبان شما آنلاین هستند، منتشر کنید.

۵- زمانی پست‌های خود را بارگذاری کنید که تعداد فالوورهای بیش‌تری ببینند.

از دیگر معیارهایی که تعامل پست شما را افزایش می‌دهد و باعث تشکیل جامعه اینستاگرامی پویاتری می‌شود بارگذاری محتوا در زمان مناسب است. برای مطلع شدن از مناسب‌ترین زمان برای انتشار پست از ابزار آنالیز اینستاگرام کمک بگیرید. این ابزار به شما نشان می‌دهد که مخاطبان شما اکثراً در چه زمان‌هایی فعال هستند، پس شما در این زمان‌ها پست خود را منتشر کنید.

پس یکی از اولویت‌های اینستاگرام برای نمایش‌ دادن محتوای شما در صفحه اکسپلور زمان‌بندی است. اگر تعامل پست شما بالا برود، به راحتی به صفحه اکسپلور دستیابی پیدا می‌کنید.

نکته: برخی مواقع ممکن است، زمانی که مخاطبان شما آنلاین هستند، شما شرایط آنلاین شدن را نداشته باشید. ابزارهایی طراحی شده‌اند که با برنامه‌ریزی شما در این مواقع مسولیت انتشار محتوا را بر عهده می‌گیرند. اگر قصد استفاده از این ابزارهای برنامه‌‌ریزی انتشار محتوا را دارید، بدانید که فقط مسولیت تولید محتوا با شما است.

۶- از محتواهای موجود در اکسپلور اینستاگرام الهام بگیرید.

اگر صفحاتی‌را دنبال می‌کنید که در حوزه کاری شما فعالیت می‌کنند، صفحه اکسپلور اینستاگرام شما از محتواهایی مشابه به حوضه کاری خودتان پرشده است. شما باید از پست‌های موجود در اکسپلور اینستاگرام کمک بگیرید. می‌دانید که اینستاگرام بعداز آپدیت خود دیگر تعداد لایک‌های یک پست را نمایش نمی‌دهد، پس شما باید تعامل پست‌های داخل اکسپلور را برسی کنید و محتواهایی مطابق با استانداردهای اینستاگرام بسازید تا به‌راحتی وارد اکسپلور شوید.

۷- از هشتگ‌هایی مرتبط با موضوع کاری خود استفاده کنید.

هشتگ پیش از هر چیز به بازدیدکننده فعلی عکس شما توضیح می‌دهد که شما با چه انگیزه‌ای پست گذاشته‌اید و مطلب شما چه پیامی دارد. برای واردشدن به صفحه اکسپلور اینستاگرام لازم است تا از هشتگ‌های مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید. در هنگام هشتگ گذاری به دو نکته توجه داشته باشید: ۱- از هشتگ‌های مناسب و مرتبط با موضوع محتوای خود استفاده کنید. ۲- سعی در انتخاب هشتگ‌هایی یا جست‌وجوی بالا داشته باشید. استفاده از هشتگ با توجه به اصول آن باعث این‌ می‌شود که مخاطبان هدف شمارا بسیار راحت‌تر پیدا کنند و زمانی که مخاطبان شما باعث افزایش تعامل در پست شما شوند، می‌توانید وارد صفحه اکسپلور شوید.

نکته: استفاده افراطی از هشتگ،‌ سه مشکل جدی دارد.

نخست اینکه حس کاربران را بد می‌کند و خواندن متن را دشوار می‌کند.

دوم اینکه نشان می‌دهد که شما به صورت تهاجمی در تلاش برای تبلیغ و توسعه صفحه خود هستید. این کار اگر چه ممکن است برای یک صفحه‌ی تبلیغاتی، قابل پذیرش باشد؛ اما برای برند یک فرد یا سازمان چندان مطلوب نیست.

حتما بخون  بهترین برنامه‌های تولید محتوا در اینستاگرام (20 نرم افزار)

سومین مشکل هم این است که ممکن است پست‌های شما توسط اینستاگرام به عنوان اسپم در نظر گرفته شوند.

می‌دانید که یکی از روش‌های جذب مخاطب نوشتن کپشن‌های زیبا و مرتب است. اگر هشتگ‌ها نظم کپشن شما را برهم می‌ریزند، کپشن خود را در اولین کامنت قرار دهید.

۸- آنالیزها را برسی کنید.

ه نتایج آنالیز پیج اینستاگرام خود توجه ویژه داشته باشید و از نتایج آن برای رشد محتوای خود کمک بگیرید؛ زیرا تجزیه و تحلیل پیج اینستاگرام شما نکات مهم رسیدن به موفقیت را به شما نشان می‌دهد. اینستاگرام ابزاری به‌نام Insights را طراحی کرده است و برای برسی فعالیت‌های شما در اینستاگرام بسیار کارآمد است. برسی فعالیت شما در اینستاگرام بر درک شما از عملکرد خود بسیار تاثیرگذار است.

۹- ویدئوهای‌طولانی با فرمت igtv منتشر کنید.

در حالی که پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام به کاربران اجازه‌ی انتشار فیلم‌های ۶۰ یا ۱۵ ثانیه را می‌دهند؛ ویدیو IGTV توانایی انتشار محتوای ویدیویی عمودی یا افقی، با فرم طولانی مدت را فراهم کرد. بسیاری از مخاطبان طرفدار ویدئوهای igtv هستند زیرا‌ معتقدند که محتوای تولید شده در این فرمت کامل بوده و خلاصه نمی‌شود. برخی تصور می‌کنند که igtv طولانی است و بسیاری از افراد‌ تمایلی به مشاهده ویدئوهای طولانی ندارند اما شما به عنوان یک برند باید از تمامی فرصت‌های پیش‌رویتان نهایت استفاده را ببرید. به شما توصیه می‌کنیم که ویدئوهایی بافرمت igtv که آگاهی مخاطب را در مورد حوضه کاری شما بالا می‌برد تولید کنید.

۱۰- پست‌های فروشگاهی منتشر کنید.

امروزه کسب‌وکارهای زیادی محصولات خود را در قالب پست‌های فروشگاهی‌ بارگذاری می‌کنند، این پست‌ها در بخش خرید یا shop به‌نمایش در می‌آیند. افراد زیادی تمایل دارند تا خرید خود را از این قسمت انجام دهند. اگر قصد دارید تا محصولات خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به فروش برسانید و از آن کسب درآمد داشته باشید، قسمت فروشگاه اینستاگرام را فعال نمایید و در آن قسمت از محصولات خود رونمایی کنید. قسمت shop اینستاگرام اشباع شده است و اگر قصد فروش بالایی دارید، محتوای بی‌نقصی تولید کنید. لازم به ذکر است که محبوبیت قسمت فروشگاهی اینستاگرام بسیار بیش‌تر از تولید محتوا در فرمت igtv است.

۱۱- با سایر برندها و اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید.

یکی از روش‌های افزایش تعامل صفحه شما و ورود پست‌هایتان به قسمت اکسپلور اینستاگرام این است که صفحه‌ی برندهای در حوضه خودتان و اینفلوئنسرهای موردعلاقه‌تان را دنبال کنید. در دایرکت با آن‌ها گفت‌وگو داشته باشید و ارتباط خود با آن‌ها را حفظ کنید. محصولات آن‌ها را در استوری‌های خود قرار دهید و آن‌ها را منشن کنید. احتمالاً آن‌ها استوری‌های شما را در قسمت استوری‌های خود انتشار می‌دهند و این‌گونه تعامل‌های پیج شما افزایش می‌یابد.

۱۲- درجهت الگوریتم اینستاگرام حرکت کنید.

یکی دیگر از نکات مهم در جهت این‌که شما به موفقیت نزدیک شوید، حرکت کردن در راستای الگوریتم اینستاگرام است. هماهنگی شما با الگوریتم اینستاگرام کمک زیادی به ورود پست‌هایتان به صفحه اکسپلور اینستاگرام می‌کند. هیچ‌گاه الگوریتم‌‌های اینستاگرام را دور نزنید، برای مثال تعدادی از کاربران اقدام به خرید لایک و فالوور می‌کنند این فعالیت‌ها در کوتاه مدت برای شما نتیجه مطلوبی دارد ولی در مدتی طولانی اینستاگرام متوجه این فعالیت‌های شما می‌شود و این به ضرر شما است؛ زیرا اینستاگرام برایتان امتیاز منفی درنظر گرفته و بازدید محتوای شما را کاهش می‌دهد.

همانطور که گفتیم، الگوریتم اینستاگرام براساس سیستم یادگیری ماشین کار می‌کنند و شما هرگز نمی‌توانید این سیستم را فریب دهید.

اینستاگرام به راحتی فعالیت‌های غیرواقعی شما را تشخیص می‌دهد و برای شما امتیاز منفی درنظر می‌گیرد. به‌جای آن‌که اقدام به دریافت فالوورهای فیک کنید، بهتر است تا توجه خود را بر روی تولید محتوای جذاب و بهبود عملکرد خود بگذارید و مخاطبان خود را به‌صورت طبیعی به سمت صفحه کسب‌وکارتان جذب کنید.

چگونه به یک صفحه اکسپلور اینستاگرام راه یابیم ؟

چگونه به یک صفحه اکسپلور اینستاگرام راه یابیم ؟

اینستاگرام یک پلتفرم مناسب برای تبدیل مخاطب به مشتری است. این شبکه اجتماعی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و امکانات گسترده‌ای دارد. 

تحقیقات نشان می‌دهد که شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای بیش از ۵۰ میلیون نفر کاربر ایرانی است. شما از این فرصت می‌توانید برای افزایش فروش کسب‌وکار خود استفاده کنید. با تولید محتوای جذاب وارد صفحه اکسپلور اینستاگرام شوید و از این طریق به شما اطمینان می‌دهیم که فروش شگفت‌انگیزی را تجربه خواهید کرد. اگر قصد رسیدن به موفقیت در اینستاگرام را دارید، برای آموزش اینستاگرام و آشنایی با الگوریتم این شبکه اجتماعی زمان بگذارید.

چطور از اینستاگرام برای کسب و کار خود استفاده کنیم؟ آیا تا به‌حال در اینستاگرام کسب‌وکاری راه‌اندازی کرده‌اید؟ چه پستی در صفحه قرار دهم؟ چرا کسی پست های مرا لایک نمی کند؟ برای ورود به صفحه اکسپلور اینستاگرام تاکنون تلاش کرده‌اید؟ در این راستا موفق بوده‌اید؟ چه اقداماتی برای ورود به صفحه اکسپلور انجام داده‌اید؟ پس از ورود به صفحه اکسپلور میزان بازدید از صفحه شما افزایش یافت؟ آیا این مقاله برای شما مفید واقع شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
مناسب‌ترین زمان‌ تبلیغات در اینستاگرام (4 مثال کاربردی)
نوشتهٔ بعدی
ترکیب خوشه محتوا + قیف فروش

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO