1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. دیجیتال مارکتینگ
  3. بازاریابی شبکه های اجتماعی
  4. اینستاگرام
  5. تبلیغات رایگان در اینستاگرام (6 روش قابل اجرا)

تبلیغات رایگان در اینستاگرام (6 روش قابل اجرا)

تبلیغات رایگان در اینستاگرام (6 روش قابل اجرا)

چرا تبلیغات در اینستاگرام برای کسب و کار آنلاین

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پرمخاطب است که طرفداران زیادی دارد و افراد بسیاری را به خود جذب کرده است. با شیوع کرونا بازار کسب و کارها در اینستاگرام رونق زیادی گرفت و فضایی برای کسب و کارهای آنلاین در این شبکه اجتماعی فراهم شد. با وجود استقبال زیاد افراد از این شیوه کار رقابت زیادی هم ایجاد می‌شود که در این مطلب نمونه‌هایی را برای بازاریابی بهتر در اینستاگرام مطرح می‌کنیم.

نقش تبلیغات کسب و کار در اینستاگرام

نقش تبلیغات کسب و کار در اینستاگرام

برای جذب مشتری در اینستاگرام باید ابتدا با روحیات و سلایق مشتریان خود آشنا شوید و محتویاتی بر اساس شخصیت و خواسته‌ مشتری ارائه دهید. کافی‌ست محتوا و محصولات شما از کیفیتی خوب برخوردار باشند. وسواس برای تولید محتوا و کیفیت ابزار نداشته باشید، همین‌که از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار باشند، شما نظر مشتری خود را جذب خواهید کرد. برای جذب فالور عجله نداشته باشید. این امر به مرور اتفاق می‌افتد، اما برای بازدید بهتر و شناخته شدن صفحه خود بهتر است به تبلیغات هم فکر کنید. ممکن است در شروع کار باتوجه به تعداد کم فالووری که دارید، تبلیغات بازده خوبی نداشته باشند، به همین دلیل در شروع کار می‌توانید از صفحاتی که تبلیغات رایگان دارند، استفاده کنید. انتخاب و قرار دادن پست‌های با کیفیت به بهتر دیدن شدن صفحه شما کمک بسیاری می‌کند.

چطور کیفیت اینستاگرام خود را بالا ببریم؟

در انتخاب آیدی اینستاگرام خود دقت کنید. آیدی شما باید با محتویات صفحه هماهنگ باشد و در آیدی‌ زیاد از آندرلاین « _ » استفاده نکنید.

حتما بخون  درآمدزایی در اینستاگرام (روش همکاری در فروش 100% موفق)

قسمت بیو یا بایو اینستاگرام خود را با توجه به نوع کسب و کار و تجهیزاتی که می‌خواهید عرضه کنید، کامل کنید. بایو اینستاگرام شما در شناساندن نوع حرفه شما نقش مهمی دارد.

نظرات مشتریان خود را در قسمت هایلایت‌ قرار دهید.

تصویر پروفایل در جذب مشتری و مخاطب بسیار مهم است. حتما تصویر یا لوگو را با دقت انتخاب کنید.

یکی از موارد مهمی که در بهتر دیده شدن اینستاگرام باید رعایت شود، هشتگ گذاری هست. هشتگ‌ها باید با محتویات اینستاگرام هم‌خوانی داشته باشند. از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید. در هر پست کپشن‌هایی مناسب و با محتوای مفید و جذاب قرار دهید. تولید محتوا مناسب در جذب مشتری خیلی موثر است.

از تصاویر جذاب برای قرار دادن پست‌ها استفاده کرده و آن‌ها را در زمان‌های مناسب آپلود کنید. در ساعاتی که افراد در آن زمان‌ها بیش‌تر به اینستاگرام سر می‌زنند. بعد از این‌که پست را آپلود کردید، بهتر است کپشن را ادیت نکنید. الگوریتم اینستاگرام به گونه‌ای است که اگر بعد از آپلود پست را ادیت کنید، نمره منفی در اینستاگرام شما دارد.

با کامنت گذاری و لایک کردن می‌توانید باعث جلب توجه مشتری و مخاطب شوید

یکی از موثرترین روش‌ها در جذب مشتری و مخاطب برای اینستاگرام خود این است که هشتگ های مرتبط با محتوای اینستاگرام خود را بیابید و کامنت‌هایی را که برای آن پست مطلبی نوشته‌اند را لایک کنید یا اگر سوالی مطرح کرده‌اند و شما اطلاعاتی در زمینه‌ آن پرسش دارید، به آن پاسخ دهید. و در صورتی‌که تبلیغات در کامنت آن صفحه مجاز باشد، در کامنتی کسب و کار خود را تبلیغ کنید و همچنین به صفحات فالورهای آن صفحه که از آن هشتگ ها استفاده کرده، سر بزنید و درصورتی که صفحه باز باشد، تعدادی از پست‌هایش را لایک کنید. این کار باعث می‌شود نظر آن شخص به پیج اینستاگرام شما جلب شود و به مرور علاوه بر افزایش فالوور مشتری خود را نیز پیدا می‌کنید.

حتما بخون  ساخت فروشگاه در اینستاگرام (0 تا 100 )
برای جذب فالور در اینستاگرام از دوستان خود کمک بگیرید
برای جذب فالور در اینستاگرام از دوستان خود کمک بگیرید

با شروع فعالیت کاری در اینستاگرام از دوستان خود بخواهید در اینستاگرام خود صفحه شما را تبلیغ کنند. با این کار ممکن است افرادی باشند که به خدمات و کالایی که شما ارائه می‌دهید، نیاز داشته باشند و صفحه شما را فالو کنند. همچنین گروه‌های اینستاگرامی یا تلگرامی خانوادگی و دوستانه که عضو هستید، اینستاگرام خود را تبلیغ کنید و تصویری جذاب با محتوا مناسب از محصولاتی که برای عرضه در اینستاگرام خود قرار داده‌اید را در آن گروه‌ها به نمایش بگذارید و از آن‌ها بخواهید که محصولات شما را به کسانی که می‌شناسند، معرفی کنند.

تبلیغات در شبکه‌های مجازی دیگر در معرفی شما بسیار موثر است

در شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند توئیتر و تلگرام و دیگر شبکه‌ها اکانتی باز کنید و صفحه اینستاگرام خود را در آن‌جا تبلیغ کنید. با این کار افراد بیش‌تری را جذب می‌کنید. تبلیغات در توئیتر و کانال‌های تلگرامی به جذب افراد بیش‌تر در خصوص معرفی کسب و کار شما در اینستاگرام کمک می‌کنند. اینستاگرام این قابلیت را دارد که با تبلیغ در گروه‌های تعاملی می‌توانید صفحات اعضای گروه‌ها را تبلیغ کنید و آن‌ها نیز به همین ترتیب صفحه شما را معرفی کنند. بهتر است قبل از مشارکت با این گروه‌ها از معتبر و استاندارد بودن این گروه‌ها آگاه شوید.

آشنایی با چند ابزار اینستاگرام برای تبلیغات رایگان و کیفیت بهتر تولید محتوا در اینستاگرام

آشنایی با چند ابزار اینستاگرام برای تبلیغات رایگان و کیفیت بهتر تولید محتوا در اینستاگرام

CROWDFIRE :

یکی از مهم‌ترین ابزارهای رایگان برای افزایش

فالوور در اینستاگرام است که می‌توانید در برنامه‌های اندروید و ios و همچنین در نسخه دسکتاپ از آن استفاده کنید.

حتما بخون  4 نکته ساده و مهم در بازاریابی اینستاگرام

برای فالو و آنفالو اتوماتیک می‌توانید از این ابزار استفاده کنید.

HEEPSY :

 ابزاری‌ست برای پیدا کردن اینفلوئنسر معتبر در اینستاگرام. زمانی که می‌خواهید تبلیغ خود را به اینفلوئنسری بسپارید، این ابزار به شما کمک می‌کند که متوجه شوید کدام یک تعداد فالوور جدی‌تر و واقعی‌تری دارند و فالوورهای کدام یک در آن صفحه مشارکت بیش‌تری دارند و به‌ این صورت مطمئن می‌شوید تبلیغات شما با بازدهی خوبی همراه است یا خیر.

REPOST :

با استفاده از برنامه ری‌پست می‌توانید محتویات پستی را از صفحات دیگر در صفحه خود منتشر کنید.

CANVA :

از این برنامه می‌توانید برای طراحی پست و استوری به روش دلخواه و سلیقه خود استفاده کنید.

STORY ART :

این برنامه به شما در تولید استوری‌های خاص کمک می‌کند. می‌توانید استوری‌های متحرک درست کنید و موزیک یا صدای خود را به آن بیافزایید.

تبلیغ رایگان و ارسال اتوماتیک کامنت با استفاده از ربات‌ در اینستاگرام

یکی از راه‌های افزایش فالوور استفاده از ربات برای خرید فالوور است البته این راه افزایش فالوور فیک است که اینستاگرام هم این را تشخیص می‌دهد و برای جذب مشتری سودمند نخواهد بود. در این ربات‌ها می‌توانید جنسیت مخاطب خود یا شهر محل سکونت‌شان را نیز انتخاب کنید. از این روش می‌توانید زمانی که تازه اینستاگرام خود را باز کرده‌اید، استفاده کنید و بعد از این‌که تعدادی فالوور به صفحه شما افزوده شد، با فالو کردن اکانت‌ها فالوور واقعی جذب کنید. این روش هم به مرور باعث دیده شدن اینستاگرام شما خواهد شد.

همچنین با استفاده از ربات می‌توانید کامنت‌های تبلیغاتی در صفحات دیگر بگذارید و مخاطب و مشتری خود را پیدا کنید. شما پیام خود را می‌نویسید و وارد ربات می‌کنید و آن به‌صورت خودکار ارسال می‌شود.

نوشتهٔ پیشین
درآمد بلاگر اینستاگرام از کجاست ؟ (3 روش معمول)
نوشتهٔ بعدی
چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟ (10 تا از بهترین روش ها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO