1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
 2. دیجیتال مارکتینگ
 3. بازاریابی شبکه های اجتماعی
 4. اینستاگرام
 5. لیست بلاگرهای معروف ایرانی (20 معروف ترین) + به همراه درآمد

لیست بلاگرهای معروف ایرانی (20 معروف ترین) + به همراه درآمد

امروزه، بلاگری يكی از شغل­های پر درآمد مجازی محسوب می­شود كه تنوع موضوعی و درآمد بسیار بالايی را در بر می­گیرد. اصطلاح بلاگر امروزه متفاوت ­تر از معنای گذشته آن است و به افرادی گفته می­شود که به صورت حرفه­ای در شبکه­های اجتماعی بر روی یک موضوع فعالیت می­کنند. بلاگری بر حسب فعالیت در یک موضوع خاص، انواع مختلفی اعم از بيوتی بلاگرها، فشن بلاگرها، فود بلاگرها و بلاگرهای سبك زندگی و گردشگری و عكاسی دارد که در ادامه ی مقاله با جزئيات بيشتری به بررسی این بلاگرهای معروف ایرانی در زمینه­های مختلف خواهیم پرداخت.

بلاگرهاي معروف ايراني

بلاگرهای مجازی غالبا در پلت فرم اينستاگرام فعاليت مي­كنند. افزایش فالوور و جذب مخاطب اولين و مهمترين گام برای موفقيت در اين زمينه و کسب درآمد است. بلاگرها معمولا برای جذب فالور و رسیدن به کسب درآمدهای بالا و همچنین معروفیت، از روش­های مختلفی استفاده مي­كنند که عبارتند از: خدمات، ويدئوها و پست­های متفاوت و برگذاری مسابقات و قرعه كشي­ها، تبليغ پيج خود در پيج­های هم محتوا و مشابه، انتخاب موضوع مناسب و خلاقيت در تولید محتوا.

اما سوال اصلی اينجا است كه اين همه تلاش و تقلایی که بلاگرها انجام می­دهند براي چيست؟

همه این تلاش­ها و تقلاهایی که بلاگرها برای جذب فالور انجام می­دهند، برای کسب درآمد و مشهور شدن است. بلاگرها با پذيرش تبليغات براي شركت­ها و برندهای مختلف و گاها با فروش خدمات و محصولات خود، ماهانه درآمدهای مختلفي را نسيب خود مي­كنند، نرخ تعرفه­هاي اين بلاگرها با هم دیگر متفاوت است؛ اما با اين حال مي­توان گفت معمولا ماهانه بالای صد مليون درآمد را کسب می­کنند كه به ازای معرفی محصول يا خدماتی که در پست يا استوری اينستاگرام خود انجام می­دهند، دريافت ميكنند.

بلاگرهاي معروف ايراني در تركيه

تركيه کشوری در همسایگی ایران است که براي ايرانيان، همواره به دلايل مختلف مقصد پر طرفتاری برای مهاجرت بوده است. همچنين بلاگرهای ايرانی زيادی در اين كشور زندگی مي­كنند كه در ادامه برخی از این­ها را به طور مختصر معرفی خواهیم کرد.

 • دنيا جهانبخت
دنيا جهانبخت : بلاگرهای معروف ایرانی

او یکی از بلاگرهای پرطرفدار و پرحاشیه­ی اینستاگرامی است که در تركيه اقامت دارد. او طی رابطه­هایی که با چندین خواننده داشته است، جنجال­های زیادی به پا کرده و توجه ­های زیادی را به خود جلب کرده است. اخيرا هم با مهراد جم خواننده پاپ ایرانی كه به تركيه رفته است، وارد رابطه شده است كه اين قضيه نیز باعث توجهات و جنجال­های زیاد طرفداران نسبت به او شده است.

 • امير تتلو
امير تتلو : بلاگرهای معروف ایرانی

رپری مقيم تركيه است و يكي ديگر از پر حاشيه­ترين كاربران مجازی محسوب می­شود. او با مطرح كردن موضوع حرامسرا، اعتراضات و ری اكشن­های منفی زيادی را از طرف كاربران مجازی دريافت كرد. این موضوع سبب مسدود شدن اکانت او توسط اینستاگرام شد؛ ولی او دوباره وارد اینستاگرام شد و با اکانتی جدید به فعالیت خود ادامه داد و همچنان نیز با حاشیه زندگی می­کند.

 • مهراد جم
مهراد جم : بلاگرهای معروف ایرانی

يكی از جديدترين سلبريتي­هايی است كه اخيرا در تركيه اقامت گذیده است. او خواننده­اي پاپ است كه قبل از مهاجرت در ايران به شهرت و محبوبيت نسبی رسیده بود. او در طی مسیر موفقیت و ترقی بود که به صورت ناگهانی به ترکیه مهاجرت کرد. گفته می­شود که مهاجرت او به ترکیه و دست کشیدن از مسیر ترقی در ایران و موسیقی، رل زدن با دنيا جهانبخت است که همین مورد هم حواشی و جنجال زيادی را به دنبال داشت. او در صفحه­ ی اينستاگرامی خود جزئيات رابطه­ و زندگی خود را با فالوورهايش به اشتراك مي­گذارد.

فشن بلاگرهاي اينستاگرام

يكی از رشته­های محبوب و پر بازديد ایرانیان در اينستاگرام، مد و فشن است. هر زن و مردی با هر سن و رنگ پوست و نژادی مي­توانند در اين زمينه فعاليت كنند و به کسب درآمدهای بالا دست یابند. در ادامه به تعدادی از بلاگرهای فعال در اين زمينه پرداخته خواهد شد.                

 • نگين مير صالحی
نگين مير صالحی : بلاگرهای معروف ایرانی

 يكی از معروف­ترين و موفق­ترين بلاگرها در زمينه مد و فشن است كه صفحه­ي اينستاگرام او نزديك به سه ملييون فالور دارد. او برندهای معتبر و معروف زيادي را که در حیه کیف و کفش فعالیت دارند، از جمله گوچي و چنل و كارتيه را تبليغ مي­كند. اين بلاگر معروف تنها به تبليغات برندهای دیگران بسنده نکرده است و گفته مي­شود که برندی با نام گیسو برای خودش ثبت کرده است که برای فروش او تلاش می­کند.

 • مهسا غضنفری
مهسا غضنفری : بلاگرهای معروف ایرانی

مهسا غضنفری يكی ديگر از فشن بلاگرهای تاپ و معروف ايرانی است كه فعاليت زيادی در اين زمينه در صفحه­ ی اينستاگرامی خود دارد. اين بلاگر يكی از اعضای تيم مشهور مد آرت می­باشد و فعالیت­های گسترده­ای را در این زمینه در پیج اینستاگرامی خود انجام می­دهد. وي در حال حاضر در تهران زندگی مي­كند و با تبليغ شركت­ها و برند­های مختلف درآمد زيادی را به دست می ­آورد. او از جمله افرادی است که در این راه به موفقیت قابل قبولی دست یافته و به راحتی کسب درآمد می­کند.

حتما بخون  آموزش بلاگری در اینستاگرام (100% رایگان صفر تا صد بلاگری)

بيوتی بلاگرهای معروف ايرانی

بیوتی بلاگری يكی دیگر از محبوب­ترين و پر مخاطب­ترين رشته­ هايی است كه امروزه طرفتاران زيادی را جذب خود كرده است. رشته­ ی بيوتی مربوط به مباحث زيبايی، لوازم ارايشی و بهداشتی است. در ادامه چندین نفر از معروف­ترين فعال کننده­ها را در اين حوزه به صورت مختصر معرفی خواهيم كرد.

 • صدف بيوتی
صدف بيوتی : بلاگرهای معروف ایرانی

معروف­ترين بلاگر بیوتی ايرانی است كه در خارج از مرز ايران زندگی می­کند و نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا شناخته شده است. او از همان دوران نوجوانی به ارايش گری و گريم علاقه داشته است و به همين خاطر رشته شیمی را در دانشگاه انتخاب کرده است تا بتواند به تولید لوازم آرایشی بپردازد. او پس از فارغ التحصيلي از دانشگاه، در یک ارايشگاه مشغول به كار شده است و سپس با آموزش گريم و خودآرایی در اينستاگرام فالوورهای زیادی را جذب خود کرده و به شهرت فراوانی دست یافته است.

 • الناز گلرخ
الناز گلرخ : بلاگرهای معروف ایرانی

يكی ديگر از بلاگرهای بیوتی معروف و ميكاپ آرتيست­های موفق اينستاگرام است. او براساس رنگ و استایل خاص خودش توانسته همه را حیران خود کرده و شهرت زيادی را در اين زمينه كسب كند. همچنین يكی از افتخارات اين بلاگر كسب مقام اول در مسابقات ميكاپ آرتيست كوسموپوليتان مي­باشد.

 • ملینا تاج
ملینا تاج : بلاگرهای معروف ایرانی

او تحصیلات خود را در زمینه طراحی لباس و معماری تکمیل کرده است. او نیز در رشته بیوتی صاحب سبک استو از دوران کودکی به این رشته علاقمند بوده و تا سن 25 سالگی برای رسیدن به این علاقه صبر کرده است. از آنجایی که یک طراح لباس حرفه­ای می­باشد، توانسته است با تلفیق آرایشگری با آن، در این راستا حرفی برای گفتن داشته باشد.

 • ليلی قاليچی
ليلی قاليچی : بلاگرهای معروف ایرانی

این بلاگر بیوتی،بازيگر و ميكاپ آرتيست مقيم آمريكا می­باشد كه پس از بازي در يك سريال آمريكايی شهرتش چند برابر شد. رشته­ی اصلی و دانشگاهی او وكالت است كه بخاطر علاقه­اش به  ميكاپ و گريم  آن را رها كرده و به سمت بیوتی آمده است. او به خاطر استايل و چهرهی خاصش بين طرفتارانش به باربی معروف است. او در حال حاضر جزو موفق­ترين بلاگرها در رشته­ ی خودش محسوب مي­شود.

فود بلاگرهای معروف ايرانی

 فود بلاگر اصطلاحی است که از دو واژه انگلیسی به وجود آمده است. فود بلاگرها يا تسترها همان طور كه از نامشان هم پيداست، اشخاصی هستند كه به معرفی غذا و چشيدن و تست كردن آن ها در خانه و يا رستوران مي­پردازند و سپس مزایا و معایب آن­ها را برای مخاطبان خود نيز بیان می­کنند. درآمدهای بالای اين دسته از بلاگرها به خاطر معرفی کردن رستوران­ها و انلاين شاپ­های فروش غذا است. در ادامه چند نمونه از فود بلاگرهای معروف آورده می­شود.

 • كاپيتان عرفان

يكی از معروف ترين بلاگرها در اين زمينه کاپیتان عرفان است كه با پشت كار بالا و در طی چند سال (از سال2015) توانسته طرفداران زيادی را به دست بياورد. او در صفحه­ ی اينستاگرامی خود با 80 هزار فالور، تعداد 2 هزار و 339 پست مختلف درباره­ی غذا به اشتراك گذاشته است. البته فعاليت اين بلاگر تنها به اينستاگرام محدود نمي­شود و در ساير شبكه­های مجازی از جمله تلگرام هم فعاليت دارد.

 • مهتابی فود
مهتابی فود: بلاگرهای معروف ایرانی

يك بانوی تستر موفق و خوش ذوق است كه روش فعاليتی خاص خود را دارد. او به گشت و گذار در رستوران­های سطح كشور و معرفی آن­ها به مخاطبان خود معروف است. لحن سخن گفتن و دايره لغاتی و همچنین اشاره دقيق به جزئيات حين توصيف غذا در او به گونه­ای است كه اشتهای مخاطب را تحریک کرده و دهان آن­ها را آب مي­اندازد. او حتی غذاهای دريايی را كه در ايران طرفتار زيادی ندارد و يا كله پاچه را كه چندان بين دختران محبوب نيست، طوری با لذت چشيده و تعريف مي­كند كه نظر هركسی را مي­تواند عوض كند.

 • مشهد تيستر
حتما بخون  مناسب‌ترین زمان‌ تبلیغات در اینستاگرام (4 مثال کاربردی)

مشهد تيستر يكی از پيج­های پر طرفدار در اين حوزه است كه باعث مي­شود تمام مخاطبانش مجذوب غذاها و رستوران­هايی شوند كه اين پيج معرفی مي­كند. او با رستوران­هاي زيادی قرار داد­هاي میليونی برای تبلیغ مي­بندند. اين پيج که توسط شخصی به نام سعيد مقدم مدیريت مي­شود، گفته مي­شود دارای كارشناسی ارشد رشته­ ی مدريت بازارگانی است. او به تمام رستوران­های سطح شهر سر مي­زند و كليپ­های خود را از آن جا در فضای مجازی به اشتراك مي­گذارد.

وبلاگ­های معروف ايرانی

امروزه وبلاگ­های بسيار زيادی در فضای مجازی وجود دارد که بستر مناسب ی را براي افزايش اطلاعات و يا حتی سرگرمی به ارمغان می­آورند. اما مثل هر رشته دیگری در بين وبلاگ­ها نيز، برخی موفق­تر و مفيدتر و پر مخاطب­تر هستند. اين شركت­ها در برابر خدماتی كه به مخاطبان ارائه مي­دهند، توجه كاربران را به خود جلب كرده و دنبال كننده­ها و طرفتاران و خواننده­هايشان افزايش می­دهند. در ادامه به معرفي برخي از وبلاگ­های معروف و موفق مي­پردازيم.

 • شهر فرنگ

يكی از وبلاگ­های خوش نام و موفق، وبلاگ شهر فرنگ است كه در زمينه­ ی فيلم و سينما فعاليت دارد. طرفداران سينما و تلوزيون، مي­توانند به اين وبلاگ سر بزنند و اطلاعات مفيد و زيادي را در اين زمينه كسب كنند. علاوه بر آن، مطالب طنز و سرگرم كننده­اي نيز در اين وبلاگ به اشتراك گذاشته مي­شود. همچنين عكس و فيلم­های قديمی و خاطره انگيزی برای اشخاصی كه دنبال نوستالژی و خاطره بازی هستند، وجود دارد

 • آدرشك

در زمينه­ ی ورزش دوچرخه سواری، وبلاگ­های بسيار محدودی در دسترس است. وبلاگ آدرشك جزو وبلاگ­هايی است كه در اين زمينه فعاليت مي­كند و اطلاعات حرفه­ای و مفيدی را به اشتراك مي­گذارد.

 • اين ور اون ور

همان طور كه از نام آن مشخص است، اطلاعاتي كه اين وبلاگ به اشتراك مي­گذارد بسيار متنوع است و موضوعات مختلفی را تحت پوشش قرار مي­دهد. اگر به دنبال كسب اطلاعات متنوع و سرگرم كننده برای خود هستيد، توصيه مي­كنيم حتما به اين وبلاگ سر بزنيد.

وبلاگ نويس­های معروف ايرانی

در فضای مجازی اشخاصی هستند كه اطلاعات و معلومات خود را در زمينه ­های مختلف و از طرق مختلف به اشتراك مي­گذارند. برخی از اين اشخاص با وبلاگ نويسی در وبلاگ­های مختلف اطلاعات خود را در اختيار مخاطبان خود قرار مي­دهند. در ادامه به معرفی چند تن از اين اشخاص پرداخته خوهد شد.

 • عليرضا مجيدی

عليرضا مجيدی كه در بخش اورژانس يك بيمارستان مشغول به كار است، وبلاگ يك پزشك را مدريت مي­كند و درباره­ی خاطرات و تجربيات زندگی شخصی خود مي­نويسد. از دوران كودكي­اش به نوشتن و مطالعه علاقه نشان مي­داده است. او امروزه در زمينه­ های مختلفی همچون سينما، تلوزيون و موسيقی فعالیت می­کند و در مورد آن­ها مطالعاتی را انجام مي­دهد.

 • عليرضا جليلي

 علیرضا جلیلی يكی ديگر از وبلاگ نويس­های معروف است كه وبلاگی به نام پراب را مدريت مي­كند. او حرفه و مهارت خود در وبلاگ نويسی را به مخاطبان خود آموزش مي­دهد و درباره­ی آن مي­نويسد. براي اشخاصی كه به دنبال يادگيری وبلاگ نويسی هستند، اين وبلاگ منبع درست و بسيار مفيدی محسوب مي­شود. اگر شما هم به دنبال يادگيری چنين حرفه­ای هستيد، توصيه مي­كنيم حتما به اين وبلاگ سر بزنيد.

بلاگرهای معروف مرد ايرانی

شايد به نظر غالب بلاگرهای معروف و موفق زنان باشند؛ اما با اين كه بانوان بخش قابل توجهی از بلاگرهای موفق ايرانی را تشكيل مي­دهند، ولی مردانی هم وجود دارند كه در اين زمينه خوب عمل كرده­اند و به شهرت و موفقيت رسيده­اند. در ادامه مقاله بخشی از این افراد به صورت مختصر معرفی می­شوند.

 • نواب ابراهيمی
نواب ابراهيمی : بلاگرهای معروف ایرانی

نواب ابراهیمی معروف­ترين بلاگر آشپز در اينستاگرام است که بيش از 1 میليون و 750 هزار فالور دارد و بيش از ششصد پست در صفحه­ ی اينستاگرامی خود آپلود كرده است. او متولد سال 69 است و به گفته­ ی خودش بزگترين مشوقش در تمام مراحل زندگی و حامی و معلم او مادرش بوده است. او از دوران نوجوانی آشپزی را  بلد بوده و در مقطع راهنمايی طرز پخت تمام غذاهای ايرانی را مي­دانسته است. به گفته­ ی خودش بعد از مدرسه در كنار مادر به آشپزی مي­پرداخته است و مادرش اشتباهات او را به او گوشزد مي­كرده است.كم كم با ضبط ويدئو و اشتراك گذاری آن­ها در صفحات مجازی کار خود را شروع کرد و در طی این مسیر مخاطبان و فالورهای زیادی را به دست آورد و به شهرت و موفقيت بالايی رسيد. او در جواب این سوال که «چرا شناخته شده­ترين آشپز ايرانی يك مرد است؟» پاسخ داده است كه به نظرش بانوان به غير از آشپزی كار زيادی دارند و وقت نمي­كنند روی آن تمركز كرده و تايم بيشتری را برای آشپزی كنار بگذارند.

 • محمد امين كريم پور
محمد امين كريم پور : بلاگرهای معروف ایرانی

 يكی ديگر از بلاگر­هاي موفق مرد، محمد امين كريم پور است. او در زمينه طنز فعاليت مي­كند و كليپ طنز ساخته و در صفحات مجازی خود به اشتراك مي­گذارد. او فعاليت خود را از زمانی كه دبيرستان مي­خوانده، در فيسبوك آغاز كرده است. هنگامی که يكی از ويديوهای او وايرال شد و بازخورد مثبتی دريافت كرد، تصميم گرفت به صورت جدي­تر و مصمم­تر به فعاليت در اين زمينه بپردازد. او كم كم فالورهايش را در فيسبوك افزايش داد و به پنج هزار نفر مخاطب رسيد. اکنون صفحه­ ی اينستاگرام او 5 میليون نفر فالور دارد که جزو معروف­ترين بلاگرهای اينستا نیز محسوب مي­شود. او به غير از اينستاگرام در ساير پلت فرم­ها هم فعاليت دارد؛ اما فعاليت اصلی او مربوط به همين پلت فرم است. گفته مي­شود درآمد ماهيانه او فقط از طريق تبليغات بيش از صد میليون تومان است.

حتما بخون  سئو اینستاگرام (0 تا100) + آموزش معرفی پیج به گوگل

درآمد بلاگرهای معروف ايرانی

 شايد مثل خيلی ­های ديگر اين سوال براي شما هم پيش آمده باشد كه آيا با تمام سختي­ها و مشقت­هايی كه اين فعالان و بلاگران دارند، درآمد مور قبولي هم دارند يا خیر؟ و اين كه درآمد اين سلبريتي­ها دقيقا از كجا و چقدر است؟ همانطور که می­دانید افراد زیادی هستند که در زمینه بلاگری و در رشته­های مختلفی فعالیت­های گسترده­ای را انجام می­دهند. از جمله آن­ها می­توان به آشپزی، فود، بیوتی، گردشگری و… اشاره کرد. با اين كه نمي­توان درآمد دقيقی برای بلاگرها که بر اساس تعداد فالور و يا حوزه­ی فعاليتی متغیری فعلیت می­کنند، مشخص کرد، اما برای مثال، شخصی مثل امين كريم پور كه يكی از معروف­ترين بلاگرهای ايرانی است، ماهانه بالای صد میليون تومان درآمد به دست می­آورد. اين موضوع نشان مي­دهد كه اين همه تلاش و مشقت، ارزش این درآمد را دارد كه سالانه از طريق تبليغات يا فروش خدمات و… نسيب صدها بلاگر ايرانی مي­شود.

ماشين بلاگرهای معروف ايرانی

آن دسته از بلاگرهايی كه در رشته­ ی خود جزو بهترين­ها و نامبر وان­ها هسستند، مسلما درآمد بالايی نسبت به دیگر بلاگرها خواهند داشت. حتي بلاگرهاي نه چندان معروفي كه تعداد فالورهای آن­ها نزديك به يك میليون نفر است نيز درآمد خوبی دارند و  قاعدتا ماشين­های لوكس و مدل بالايی سوار مي­شوند. از آن جايی علاقه­ ی اكثريت ايرانی ­ها به سه برند بنز و پورشه و لامبورگينی است، در صورتی كه هزینه کافی و قدرت خرید آن­ها را داشته باشند، به سراغ موارد دیگر نمی­روند و همان­ها را در اولویت اول برای خود انتخاب می­کنند.

خانه­ ی بلاگرهای معروف ايرانی

يكی ديگر از مسائل و حساسيت­های مهم بلاگرها و سلبريتی ­ها، خانه­ ی آن­ها است. آن­­ها به علت اين كه مدام در معرض ديد هستند، مسلما انتخابشان خانه­ هايی در بهترين نقاط شهر خواهد بود. همچنين از لحاظ دكوراسيون و فضاي داخلی خانه نيز علاقه­مند به لوكس­ترين و مدرن­ترين طراحي­ها دارند. علاوه بر اين، آن­ها  بهترين مارك تجهيزات خانگی را به كار مي­برند تا در محيطی آرام و راحت زندگی كنند.

سؤالات متداول

چند نفر از معروفترين بيوتی بلاگر هارا نام ببريد؟

معروف ترين فود بلاگر هاي ايرانی؟

درآمد بلاگر های معروف ايرانی چقدر است؟

نکات نهایی لیست بلاگرهای معروف ایرانی

بلاگری يكی از پر درآمدترين مشاغل امروزی است كه شاخه­ها و زمينه­هاي متفاوتی دارد و افراد زیادی هستند که در تلاش برای جذب فالور و تبدیل شدن به یک بلاگر هستند. در این مقاله به انوع بلاگری پرداخته شده و چندین مورد از بلاگرها هم در هر شاخه و زمینه خاص معرفی شده­اند. در پایان نیز به میزان درآمد بلاگرها و تجهیزات مورد استفاده آن­ها از جمله ماشین و خانه آن­ها پرداخته شده است.

نوشتهٔ پیشین
انواع بلاگر اینستاگرام (17 مدل) + روش های درآمد
نوشتهٔ بعدی
کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی در ایران (6 روش 100% موفق)

8 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پس سرنا پریسا محسن ایزی مژگان سارا تارا نیکا چی؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • ربکا قادری چی پس؟

  پاسخ
 • همسر شاهرخ استخری رو جا انداختی

  پاسخ
 • پس هستی چی ؟ خیلی خوب بازی میکنه

  پاسخ
 • من بهتون پیشنهاد میکنم به پیج اینستا بلاگرهای ایرانی
  هانیه فیضی
  سوگل ساغری
  غزل غفاری
  هانیه عباسی
  سوگند حاج حسین
  سوگندen
  مرجان صدیف
  زهرا بخشی
  مهشید افخمی
  Elnaz _rokh74(الناز گلرخ نیست)
  نیلوفر بهبودی
  نیکا فلاحی
  امیر روز
  دیانا رحیمی
  ارسلان کاشی
  و…
  آرزو صادقی
  مینا حیدری
  هانا فیضی
  آیدا منافی
  نازنین دادگر
  نگار رکنی
  آیدا و یاسین
  ساحل و وحید
  دیگه فعلا بسته بیشتر میشناسم ولی تا دیدار بعد میگم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO