1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. آموزش کسب و کار اینترنتی (0 تا 100 رایگان)
  3. کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی در ایران (6 روش 100% موفق)

کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی در ایران (6 روش 100% موفق)

کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی در ایران (6 روش)

کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی در ایران

کسب درآمد کردن از طریق سایت‌های خارجی که به صورت دلاری است، از بهترین روش‌های کسب و کار اینترنتی محسوب می‌شود. برخلاف تصور برخی­ها که کسب و درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی را به دلیل تحریم‌های موجود امری دشوار و غیر ممکن می‌پندارند، کس درآمد کردن از طریق این سایت­ها به هیچ وجه غیرممکن نیست. البته که هر کاری دشواری‌های خودش را دارد؛ اما این کار غیر ممکن نیست. به دلیل قیمت بالای دلار در این روزها، اگر بتوان از طریق سایت‌های خارجی به درآمدزایی پرداخت، درآمدهای بسیار بالا و چندین ده برابر را می­توان به دست آورد. در ادامه مقاله، روش‌های کسب درآمد از طریق سایت‌های خارجی به صورت مفصل معرفی خواهند شد که می­توان براساس مهارت و تخصص خود با استفاده از آن‌ها به درآمدهای بالایی دست یافت.        

چرا کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی؟

قیمت دلار امروزه در کشور، بیست و چند برابر پول ما ایرانی‌ها می‌باشد. اگر بتوانید از طریق اینترنت از سایت‌های خارجی درآمد زایی کنید و آن را تبدیل به پول ایران کنید، در واقع چندین ده برابر سود خالص به دست می‌آورید و می‌توانید سرمایه‌تان را به راحتی و در مدت زمان کمتری افزایش دهید. برای مثال، اگر شما در سایت آمازون که بزرگترین فروشگاه اینترنتی در سرتاسر جهان است، یک کتاب الکترونیکی در قالب pdf  قرار دهید، قطعا قیمتی خیلی بالاتر از قیمت فروش همان کتاب در ایران را به دست خواهید آورید. اگر در ایران آن کتاب الکترونیکی را به قیمت بیست هزار تومان بفروشید، قطعا در سایت آمازون آن را به قیمت بیست دلار خواهید فروخت. در این صورت است که شما به ازای فروش یک کتاب، تقریبا بیشتر از بیست برابر سود به دست می‌آورید. حال اگر چند کتاب و یا چند محصول دیگر را برای فروش بگذارید چقدر سود به دست می‌آورید؟ بدیهی است که در این شرایط هر اندازه محصولات بیشتر و تعداد بیشتری از کالاهایتان را بتوانید بفروشید، به همان اندازه سودتان بیشتر خواهد بود.  این روش، تنها یکی از روش‌های کسب درآمد کردن اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی می‌باشد و در ادامه مقاله چندین روش دیگر نیز معرفی خواهند شد.

 چگونه درآمد دلاری را به تومان تبدیل کنیم؟

 چگونه درآمد دلاری را به تومان تبدیل کنیم؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد که تبدیل دلار به تومان را کار بسیار دشوار و دردسرسازی می‌دانند، این کار بسیار ساده و راحت است و به راحتی می­تون دلارهای کسب شده را به تومان تبدیل کرد. بسیاری از افراد بخاطر این مورد از کسب درآمدن کردن اینترنتی از سایت‌های خارجی ترس دارند. ولی شما به راحتی می‌توانید پول‌های دلاری خود را به تومان تبدیل کنید و به کسب درآمدهای بالا دسترسی پیدا کنید. البته افرادی که در داخل ایران زندگی می‌کنند، نمی‌توانند بخاطر تحریم‌ها حساب ارزی مانند پی پال بسازند. این اواخر که ایران جزو کشورهای تحریمی محسوب می‌شود، ساخت حساب پی بال را برای ایرانیان به شدت سخت و دشوار کرده است؛ ولی همیشه راه‌حل‌های زیادی وجود دارد تا بتوان تحریم‌ها را دور زد و به نتیجه دلخواه رسید. توجه داشته باشید که کار با یک سری از سایت‌های خارجی برای ساخت حساب ارزی مثل پی پال نیاز به وریفای کردن دارد. یعنی تا شما حسابتان را وریفای نکنید، نمی‌توانید با حساب پی پال‌ خودتان کار کنید. یعنی برای ساخت حساب پی پال و برای وریفای کردن آن به شماره تلفن و یک آدرس محل سکونت خط در کشورهای اروپایی نیاز دارید. بخاطر همین موضوع است که ساختن حساب پی پال را در ایران کاری سخت و دشوار معرفی می‌کنیم. البته این مورد یعنی نیاز به پی پال، در تبدیل کردن دلار به تومان، دخیل نیست و بیشتر به روش کسب درآمد شما از سایت‌های خارجی بستگی دارد. برای مثال، برای کسب درآمد کردن از گوگل ادسنس، باید حساب پی پال وجود داشته باشد ولی در روش باینری آپشن، نیازی به حساب پی‌پال نیست و می‌ توان از حساب بیت کوین و … استفاده کرد. برای استفاده از روش‌های دیگر، می‌توان به جای ساخت حساب پی پال، از حساب‌های وب مانی، پرفکت مانی و… که نیازی به احراز هویت ندارند، استفاده کرد‌.

حتما بخون  ایده کسب و کار اینترنتی (بیش از 100 شغل اینترنتی ایرانی)

راه دومی که برای دور زدن مشکلاتی تحریمی وجود دارد، استفاده کردن از خدمات ارزی شرکت‌های داخل ایران است. در ایران وب سایت‌هایی وجود دارد که کارشان ارائه خدمات ارزی است. کار کردن با این وب‌ سایت‌ها بسیار ساده و راحت می‌باشد. بعد از این ‌که در این سایت‌ها ثبت نام کردید، می‌توانید هماهنگی‌های لازم را برای تسویه‌ حساب‌ها و واریز کردن پول را به حسابتان به انجام بیاورید. همچنین برای تبدیل کردن دلار به تومان، می‌توان به صرافی‌های آنلاین مراجعه کرد و از آن­ها درخواست کمک کرد.

روش‌های کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی

این بخش، اصلی‌ترین بخش مقاله و کاربردی­ترین بخش می‌باشد. در این بخش، شش ایده برای کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی، به صورت مفصل معرفی خواهند شد. این روش‌ها کاملا واقعی و تضمینی هستند و می‌توانید براساس آن‌ها به فعالیت پرداخته و به درآمدهای خوبی دست پیدا کنید. روش‌هایی که به شما معرفی خواهد شد، روش‌های کلیشه‌ای نیستند؛ بلکه کاملا روش­هایی بروز و قابل دسترس هستند. مثلا کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس که یکی از روش‌های کسب‌ درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی محسوب می‌شود‌، چون در داخل ایران قابل عملی شدن نیست، در این مقاله به آن اشاره نمی‌شود و فقط مطالب کاربردی در این مقاله جای می­گیرند. روش‌هایی که در ادامه ذکر خواهند شد، بسیار پردرآمد می‌باشند و حتی روزانه می‌توان به وسیله آن به درآمدهای دلاری رسید.

۱- کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش کتاب‌های الکترونیکی در وب سایت آمازون

۱- کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش کتاب‌های الکترونیکی در وب سایت آمازون

فروختن کتاب‌های الکترونیکی و ایبوک در سایت آمازون، از بهترین روش‌ها و ساده‌ترین روش‌ها برای کسب درآمدهای اینترنتی از طریق سایت‌های خارجی است. فردی که تخصص و مهارت خاصی در یک زمینه دارد، می‌تواند آن‌ها را تبدیل به کتاب کرده و در سایت آمازون در معرض فروش گذاشت. طبق گفته‌های قبلی، وب سایت آمازون از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر جهان می‌باشد که در چندین سال اخیر، تعداد فروش کتاب‌های الکترونیکی در آن به چندین برابر رسیده است. فروش آموزش،در سایت‌های خارجی می‌تواند بهترین روش کسب درآمد باشد. ساختن کتاب‌های الکترونیکی نیز به هیچ عنوام دشوار نیست؛ حتی با نرم افزار ورد نیز می‌توان کتاب الکترونیکی ساخت. در این وب سایت، علاوه بر فروش کتاب‌های انگلیسی زبان، کتاب‌های فارسی زبان هم برای افراد مقیم در خارج به فروش می‌رسد. ولی برای به دست آوردن درآمدهای بالا، بهتر است که در زمینه تخصص و مهارت خودتان به تولید محتوای الکترونیکی به زبان انگلیسی بپردازید تا درآمد بیشتری را به دست بیاورید.

حتما بخون  کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه (6 قدم مهم)

۲- کسب درآمد اینترنتی از فروش آموزش

۲- کسب درآمد اینترنتی از فروش آموزش در سایت های خارجی

برگزار کردن دوره‌های آموزشی، می‌تواند از روش‌های دیگر برای کسب درآمد از سایت‌های خارجی یاشد. یکی از بزرگترین وب‌سایت‌های آموزشی دنیا یودمی و لیندا می‌باسد که می‌توان به راحتی، حتی آموزش‌های فارسی خود را به فروش رساند. برای کسب درآمد بیشتر، بهتر است که آگر به زبان انگلیسی مسلط هستید، آموزش‌های خود را به آن زبان ضبط کرده و در معرض فروش بگذارید؛ اما در صورتی که به زبان انگلیسی مسلط نیستید، می‌توانید به زبان خودتان موارد مور نیاز را آموزش دهید و در معرض فروش بگذارید. بدیهی است که کسب در آمد در آموزش دادن انگلیسی به افراد خارجی، بسیار بیشتر از فارسی زبانان خواهد بود.

۳- کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن

۳- کسب درآمد اینترنتی از باینری آپشن

کسب درآمد از سیستم‌های باینری آپشن، از معتبرترین روش‌های درآمدزایی از طریق سایت‌های خارجی می‌باشد. با استفاده از این روش علاوه بر درآمدهای بالای ماهیانه، حتی می‌توان به درآمدهای دلاری روزانه رسید. برای استفاده از این سیستم، باید استراتژی مشخصی داشته باشید در غیر این صورت ممکن است در این راه شکست خورده و سودهای هزار دلاری را به راحتی از دست بدهید. برای رسیدن به این درآمدهای عالی، بهتر است اول برنامه و استراتژی مشخصی را تعیین کنید و سپس روزانه برای رسیدن به این هدف، روزانه حداقل یکی دو ساعت تمرین کنید تا بتوانید بعد از چند هفته با اگاهی کامل وارد این سیستم شده و به کسب درآمد بپردازید. روش کسب درآمد از سیستم باینری آپشن را می‌توان از ساده‌ترین روش‌ها برای کسب درآمد از سایت‌های خارجی دانست که بدون هیچ محدودیتی می‌توان با آن حسابی برای خود ایجاد کرد و به راحتی کسب درآمد کرد.

۴- درآمدزایی از سایت‌های خارجی از طریق همکاری در فروش

۴- درآمدزایی از سایت‌های خارجی از طریق همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش، از دیگر روش‌های کسب درآمد از طریق سایت‌های خارجی می‌باشد. سیستم همکاری در فروش به گونه‌ای است که شما محصولات دیگران را در سایت خودتان به فروش می‌رسانید و به ازای فروش هر کالا، مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت می‌کنید. دیجی کالا یکی از سایت‌هایی است که از طریق همکاری در فروش در داخل ایران به درآمدهای بالایی رسیده است. در سراسر دنیا نیز سایت‌های بسیاری وجود دارند که از طریف همکاری در فروش درآمدزایی می‌کنند. سایت‌هایی مثل علی بابا و آمازون جزو این سایت‌ها می‌باشد؛ یعنی آن‌ها محصولات دیگران را در سایت خودشان به اشتراک می‌گذارند و از فروش‌ آن‌ها مبلغی به عنوان پورسانت را برای خود بر می‌دارند. چنین سیستم‌هایی، چه در ایران و چه در خارج ایران، توانسته‌اند درآمدهای چند صد هزار دلاری را در ماه به دست آورند. اولین قدم برای سیستم همکاری در فروش، طراحی کردن یک وب سایت به زبان انگلیسی می‌باشد. سپس با تولید کردن محتواهای هدفمند و مناسب، مخاطبان را جذب وب سایت نمود و با بازاریابی بر روی آن‌ها بتوان آن‌ها را برای خرید کالاها اقناع نمود. این روش در صورت فعالیت درست و به موقع، بسیار پردرآمد می‌باشد.

۵- کسب درآمد از طریق سایت‌های خارجی با فریلنسری

۵- کسب درآمد از طریق سایت‌های خارجی با فریلنسری

فریلنسری و آزاد کاری، از محبوب‌ترین شغل‌های سراسر جهان می‌باشد. در این روش، فرد بر اساس تخصص و مهارتی که دارد، به کسب درآمد اقدام می‌کند. در ایران، سایت پونیشا را می‌توان نام برد که جزو این موارد است و می‌توان از آن درآمدزایی کرد. اما اگر دنبال درآمدهای چند برابری هستید، بهتر است از سایت‌های خارجی مثل freelancer.com   و peopleperhour.com  استفاده کرد. کسب درآمد کردن از این سایت‌ها بدین گونه است که شما با توجه به تخصص و مهارتی که دارید، پروژه‌ها و کارهای افراد را انجام می‌دهید. این مهارت‌ها و تخصص‌ها ممکن است در زمینه‌های طراحی و ساخت سایت، تولید محتوا، برنامه نویسی وب، برنامه نویسی اندروید، عکاسی، کار با نرم افزارهای گرافیکی و… باشد. افراد بر اساس چنین مهارت‌هایی، کارهای دیگران را انجام می‌دهند و در قبال آن دستمزد دریافت می‌کنند. اما بخاطر داشته باشید که برای کسب درآمد از سایت‌های خارجی براساس فریلنسری، باید که به زبان انگلیسی  کامل مسلط باشید؛ زیرا برای این‌ که بتوانید با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید و خواسته‌های آن‌ها را به نحو احسن انجام دهید، باید زبان را کامل یاد داشته باشید. در صورتی که شما نمونه کارهای قوی‌تری داشته باشید و در صورتی که پروژه‌های انجام شده شما بیشتر باشد، پیشنهادهایی که برای کار به شما خواهند داد، بیشتر خواهد بود.

حتما بخون  آموزش یوتیوبری (0 تا 100 چگونه یوتوبر شویم؟)

۶- کسب درآمد با فروش افزونه و قالب‌های وردپرس

۶- کسب درآمد با فروش افزونه و قالب‌های وردپرس در سایت های خارجی

فروش محصولات ورد پرسی مانند قالب و پلاگین‌های وردپرسی در مارکت‌های جهانی از دیگر روش‌های کسب درآمد اینترنتی از طریق سایت‌های جهانی می‌باشد. برای فروش محصولات وردپرسی در سراسر جهان، وب سایت‌های بسیاری هستند که این امکان را برای فرد فراهم می‌سازند. از مشهورترینِ این سایت‌ها تم فارست و کدکنیون را می‌توان نام برد که دارای منبع عظیمی از افزونه و قالب‌های وردپرس هستند. کسب درآمد کردن از این سایت‌ها نسبت به بقیه کمی دشوار است؛ زیرا به دلیل تحریم بودن ایران، حساب‌هایشان را مسدود می‌کنند. پس اگر می‌خواهید محصولات ورد پرسیتان را در چنین سایت‌هایی بفروشید، مراقب باشید که کسی متوجه ایرانی بودنتان نشود؛ زیرا حتما حسابتان را مسدود خواهند کرد. در صورتی که بتوانید تحریم‌ها را دور بزنید و به فروش محصولاتتان بپردازید، قطعا درآمدهای باورنکردنی را تجربه خواهید کرد. برای مثال، امروزه در تیم فارس، فروشنده‌هایی حضور دارند که روزانه صدها نسخه از محصولاتشان را به فروش می رسانند و درآمدهای بسیار بالایی را روزانه کسب می‌کنند. اگر قصد فعالیت در مارکت پلبس‌ها را از طریق فروش محصولات وردپرسی دارید، حتما باید به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید قالب‌های فارسی را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و در پلیس مارکت‌ها قرار دهید و به فروش رسانید.

جمع بندی کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی

این مقاله روش‌های مختلف کسب درآمدکردن از سایت‌های خارجی را در ایران معرفی می‌کند که هر کسی براساس مهارت و تخصص خود می‌تواند در هر کدام از آن‌ها به فعالیت بپردازد. و طعم درآمدهای دلاری را تجربه کند. طبق آن چیزی که در متن مقاله به آن اشاره شد، از شش روش کسب درآمد از طریق سایت‌های خارجی، ساده ترین و راحت‌ترین روش را استفاده از سیستم‌های باینری آپشن می‌توان دانست که با استراتژی مناسب و تمرین مورد نیاز، قابل انجام است. همچنین دشوارترین روش‌ معرفی شده را نیز کسب درآمد با فروش افزونه و قالب‌های وردپرس می‌توان دانست که به دلیل تحریم‌ها حساب کاربری ایرانیان مسدود می‌شود. هر فردی با ه  تخصص و مهارتی که دارد می‌تواند براساس شش روش معرفی شده به کسب درآمد از سایت‌های خارجی بپردازد و درآمدهای دلاری و پرسود را تجربه کند.

نوشتهٔ پیشین
لیست بلاگرهای معروف ایرانی (20 معروف ترین) + به همراه درآمد
نوشتهٔ بعدی
گوگل ادسنس چیست و نحوه کسب درآمد از آن! (4 نکته مهم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

کتاب های رایگان دیجیتال مارکتینگ

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO