1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
 2. آموزش کسب و کار اینترنتی (0 تا 100 رایگان)
 3. کسب درآمد با گوشی (0 تا 100 روش های موفق)

کسب درآمد با گوشی (0 تا 100 روش های موفق)

کسب درآمد با گوشی (0 تا 100 روش های موفق)

امروزه تعداد افرادی که از موبایل استفاده می‌کنند، به شدت افزایش یافته است و تبدیل به یک ابزار ضروری در زندگی روزمره افراد شده است. به همین دلیل نیز شرکت‌ها و برندهای معتبر و بزرگ نیز فعالیت‌های خود را به سمت شبکه‌های مجازی می‌کشانند و با تولید و استفاده از برنامه‌های موبایل، راهی برای دست یافتن به درآمدهای نهفته داخل این صفحات مجازی پیدا می‌کنند. برای کسب درآمد کردن از طریق موبایل نیازی به وابسته بودن به شرکت خاصی نیست و در هر زمان و هر مکان می‌توان از طریق آن درآمد کسب کرد. در این مقاله به روش‌های کسب درآمد از طریق موبایل خواهیم پرداخت که می‌توان با راه اندازی هر یک از آن‌ها به استقلال مالی رسید و درآمدهای ماهیانه بالایی را کسب کرد

چگونه با گوشی کسب درآمد کنیم؟

کسب درآمد کردن با گوشی بدون نیاز به سرمایه اولیه و کاملا واقعی و عملی می‌باشد. اما میزان درآمد از طریق گوشی، خیلی زیاد نیست و مانند کار پاره وقت است. اولین مورد برای شروع کسب و کار اینترنتی تهیه اینترنت پر سرعت می‌باشد. دومین مورد تهیه گوشی همراه مناسب و سومین مورد نصب برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های خاص است. لازم است که پس از نصب کردن اقدام به ثبت نام و در صورت لزوم ثبت شماره تلفن همراه برای احراز هویت کنید.

کسب درآمد با گوشی بدون سرمایه گذاری

کسب درآمد با گوشی بدون سرمایه گذاری

امروزه افراد بسیاری وجود دارند که توسط گوشی و کامپیوتر از طریق اینترنت به درآمدزایی می‌پردازند. در این مقاله روش‌هایی مورد بررسی قرار خواهند گرفت که بدون سرمایه گذاری اولیه به کسب درآمد اینترنتی منتهی می‌شوند. در چنین موردهایی که هیچ سرمایه گذاریی نیاز نیست، مهارت و توانایی شما موضوع اصلی قرار می‌گیرد. برای مثال، کسی که در زبان انگلیسی مهارت دارد، هر چند به ظاهر بی اهمیت و ساده، همان مهارت اندک در کسب درآمد او کمک رسا است. سایت‌هایی وجود دارند که با ازای پاسخ به سوالات انگلیسی، به کاربران دستمزد می‌دهد. ما در این مقاله علاوه بر این که به ایده‌های تخصصی افراد پرداخته‌ایم، به ایده‌های بدون هزینه و بدون مهارت خاص پرداختیم. شما در انتهای مقاله حتما یک استراتژی موفق را برای خودتان انتخاب خواهید کرد. در غیر این صورت این خود شما هستید که نمی‌خواهید به کسب درآمد بپردازید.

روش‌های کسب درآمد با گوشی

هنگامی که کسب و کار شما در گوشیتان باشد، لازم نیست شما برای کار کردن از منزل خارج شوید؛ بلکه می‌توانید با خیال راحت در هر مکان و زمانی به فعالیت بپردازید و کسب درآمد کنید. روش‌هایی که بتوان از طریق گوشی به کسب و کار پرداخت بسیار زیاد است و انتخاب بین آن‌ها کاری دشوار است.  شما باید سعی کنید زمینه‌ای را انتخاب کنید که در آن مهارت دارید یا به آن علاقه دارید را انتخاب کنید. داشتن شغلی که در آن مهارت دارید و به آن علاقه دارید، بهتر از داشتن چند تا شغل همزمان است که در آن‌ها مبتدی هستید. در ادامه مقاله روش‌های کاربردی و تست شده را برای شما بیان می‌کنیم و انتخاب آن‌ها توسط شما برحسب علاقه و مهارت شما خواهد بود.

1- تعمیر گوشی

کسب درآمد از تعمیر گوشی

گوشی یکی از ابزار ارتباطی پر کاربردی است که امروزه به صورت گسترده مورد استفاده قرلر می‌گیرد. با این شرایط قطعا تعمیر و خرابی آن نیز به صورت گسترده مورد نیاز خواهد بود. ممکن است گاهی بشکند و گاهی از لحاظ سخت‌افزاری و نرم افزاری مورد تعمیر قرار گیرد.  در کشور ما قیمت دلار چندان بالا است که با خراب شدن کالایی ما به سراغ تعویص آن مورد نمی‌رویم؛ بلکه برای تعمیر آن اقدام می‌کنیم و هزینه کمتری پرداخت می‌کنیم. این شغل را می‌توان به عنوان شغل ثابت در نظر گرفت و در آن زمینه به فعالیت پرداخت ولی روش‌های دیگری که در ادامه ذکر خواهیم کرد، می‌توانند به عنوان مکمل در کنار شغل دیگر شما باشند و کمک هزینه‌ای برایتان محسوب شود. تعمیر کردن موبایل از فرصت‌های شغلی بسیار خوب محسوب می‌شود که ابتدا باید به به طور کامل به اجزای داخلی و طرز آن‌ها اطلاع پیدا کرد و سپس می‌توان در دوره‌های معتبر موبایل شرکت کرد و به عنوان یک کارآموز در کنار افراد متخصص کار کرد. ای کار را تا زمانی انجام دهید که احساس می‌کنید ماهر شدید. سپس به کسب درآمد بپردازید. ولی اگر میخواهید در منزل و با موبایل خودتان به کسب درآمد بپردازید، در ادامه روش‌های متنوع و واقعی را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید و مورد استفاده قرار دهید.

2- کسب درآمد با گوشی از تلگرام

 کسب درآمد با گوشی از تلگرام

یکی از شبکه‌های اجتماعی، تلگرام نام دارد که ماهانه حدود صد میلیون کاربر فعال دارد. این شبکه اجتماعی هر چند مانند اینستاگرام و توییتر و فیس بوک پر طرفدار نیست، اما با بروز رسانی‌های اخیرش تعداد کاربرانش نیز به نسبت افزایش پیدا کرده است. امروزه افراد برای برقرای ارتباط با دوستان و نزدیکان خود و دیدن عکس‌ها و فیلم‌های آنان و همچنین کسب درآمد، از رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند. یکی از راه‌های ساده که می‌توان از طریق تلگرام به کسب درآمد پرداخت، ایجاد کانال تلگرامی است. در کانال تلگرامی همه تلاش افراد افزایش تعداد اعضا آن است. هر اندازه که تعداد مخاطبان کانال شما زیادتر باشد، به همان اندازه شرکت‌ها و برندهای مختلف به سراغ شما می‌آیند تا آن‌ها و محصولات آن‌ها را تبلیغ کنید و شما در قبال این تبلیغ از آن‌ها هزینه دریافت می‌کنید‌. بدیهی است هر آنچه میزان مخاطبان و بازدیدکنندگان شما بیشتر باشد، به همان اندازه میزان دستمزد شما برای تبلیغات افزایش خواهد یافت. تلگرام یک ابزار رایگان است که همه می‌توانند آن را نصب کنند همچنین در تعداد مخاطبان کانال نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر چند افراد می‌توانند وارد آن شوند.

چگونه کانال تلگرام ایجاد کنیم؟

بعد از نصب کردن برنامه تلگرام و ثبت نام در آن، وارد این برنامه شوید. روی «کانال جدید» در منوی «گزینه‌ها» کلیک کرده و نام و توضیحات کانال را ذکر کنید و همچنین یک عکس جذاب برای آن انتخاب کنید؛ زیرا تصویر جذاب، باعث جذب افراد بیشتری می‌شود. پس از این کار می‌توانید مخاطبین گوشی خود را به کانال اضافه بکنید تا هر خدمت و کاری که شما داخل کانالتان انجام خواهید داد را ببینند. همچنین سعی کنید کانال خود را عمومی نگه دارید تا افراد به آسانی بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند و وارد کانال شما شوند. با انجام دادن مراحل ذکر شده شما یک کانال برای خودتان راه‌اندازی کرده‌اید که می‌توانید در آن به فعالیت بپردازید و کسب درآمد کنید.

نحوه کسب درآمد از تلگرام

پس از ایجاد کانال تگرامی، شما باید یک موضوع را انتخاب کنید تا در کانال فعالیت کنید. شما می‌توانید موضوعاتی اعم از مد، مدل مو، سرگرمی، غذا، فناوری، آموزش … را انتخاب کنید و شروع به فعالیت در آن حیطه کنید و آن را در کانال خود اشتراک گذاری کنید. برای این که بتوانید به کسب درآمد از طریق کانال تلگرامی بپردازید، باید حداقل پانصد نفر بازدیدکننده و عضو در داخل کانال خود داشته باشید. گفتیم که هر اندازه تعداد اعضای کانال بیشتر باشد، به همان اندازه میزان درآمد نیز بیشتر خواهد بود. شما می‌توانید کانال تلگرامی را هم در راستای فروش محصولات و کالاهای خودتان مورد استفاده قرار دهید و هم برای تبلیغ و فروش محصولات افراد دیگر. در این صورت است که شما لینک آن محصول را داخل کانال خود قرار می‌دهید و در مورد آن محصول توضیحاتی را ارائه می‌کنید و سپس به عنوان بازاریاب، از فروشنده محصول حق کمیسسون دریافت می‌کنید. شما علاوه بر ایحاد کانال عمومی درآمد از طریق تبلیغات در آن، می‌توانید یک کانال خصوصی هم ایجاد کنید و برای پیوستن افراد به آن، هزینه دریافت کنید یعنی کانالی ایحاد کنید که درآمد آن از طریق پیوستن افراد به ان کانال است. برای این کار، شما باید مطالب جذاب و آموزشی در کانال خود به اشتراک بگذارید که افراد انگیزه پرداخت هزینه را برای حضور در آن داشته باشند.

3- کسب درآمد با بازی

کسب درآمد با بازی

بازی کردن کاری است که اکثرا ما در اوقات فراغتمان انجام می‌دهیم. برخی از جوانان و نوجوانان ما نه تنها در اوقات فراغت، بلکه در کل شبانه روز به بازی کردن مشغول هستند و نوعی به آن اعتیاد پیدا کردند. اگر بتوان این اعتیاد را به سمت کسب درآمد سوق داد، می‌توان هم از اتلاف وقت جلوگیری کرد و هم مزایای زیادی از آن کسب کرد. امروزه بازی‌های انلاین به روشی سرگرم کننده تبدیل شده است که هم می‌توان بازی کرد و هم می‌توان از طریق آن به کسب درآمد پرداخت. این کسب درآمد را که عنوانی به اسم جایزه دارد، می‌توان از طریق برنده‌ شدن در بازی‌ها کسب کرد. هر چقدر بیشتر بازی شود به همان اندازه بیشتر جایزه دریافت می‌شود. بازی کردن به دو شیوه می‌تواند تبدیل به درآمدزایی شود. اول از طریق بازی‌های استراتژیک و دیگری از طریق قرعه کشی در آن. در هر روز، امتیازاتی که از طریق بازی کردن به دست می‌آورید  و در حساب شما جمع می‌شود، شانس شرکت در قرعه کشی و برنده شدن روزانه هزاران دلار را برای خود افزایش می‌دهید. روش دیگری که می‌توان از طریق آن به درآمد زایی رسید، این است که اگر در بازی کردن حرفه‌ای هستید، هنگام بازی کردن با موبایل یا گیم، از صفحه بازی خود تصویر برداری کرده و آن را در شبکه‌های اجتماعی نظیر یوتیوب  بارگذاری کنید تا به این طریق سبک و شیوه بازی خود را در معرض دید همگان قرار دهید. این کار گرچه در ظاهر شبیه سرگرمی و شوخی می‌باشد، اما بسیاری از افراد هستند که از همین طریق و انتشار بازی‌های مربوط به تیراندازی و حمله نظیر Call of Duty ،Hitman ،Assassin’s Creed و GTA، میلیونر شده‌اند. بازی‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان از طریق آن درآمدهای قابل قبولی را برای خود کسب کرد پس حتی در انتخاب بازی‌های خود دقت کنید و به کسب درآمد بپردازید.

حتما بخون  چگونه یک فریلنسر موفق شویم?(7 نکته مهم)

 4- درآمد از راه عکاسی

درآمد از راه عکاسی با موبایل

کسانی که علاقه‌مند به عکاسی هستند و دارای دوربین‌های عکاسی یا گوشی‌های هوشمند هستند، می‌توانند علاقه خود را به حیطه عمل آورند و با منتشر کردن عکس‌ها و تصاویر خود در شبکه‌های اجتماعی به صورت آنلاین به کسب درآمد بپردازند. تصاویری که شما در صفحات مجازی منتشر می‌کنید باید دارای کیفیت بالایی باشند. گوگل نیازمند عکس‌های یونیک شما است. از آن‌جایی که قوانین نقض حق چاپ همه ساله سخت گیرتر می‌شود و سایت‌ها برای نقض انتشار عکس‌های دارای حق انتشار با مشقت های فراوانی روبه رو و حتی جریمه می شوند، باید برای فروش عکس‌ها، آن‌ها را در برنامه‌های مخصوص عکس‌ها مثل اینستاگرام بارگذاری کنید. همچنین می‌توان آن‌ها را در بیش از یک برنامه قرار داد و به راحتی افرادی که دنبال عکس‌های شما هستند را پیدا کرده و عکس‌هایتان را به فروش برسانید و درآمدی به دست بیاورید. اگر علاقه‌ شما به عکاسی زیاد است و به صورت حرفه‌ای عکاسی می‌کنید، شما می‌توانید برای خود گوگل از طریق  Google Business Photo یا Google maps و… کار کنید. اکثرا گوگل افرادی را که به دنبال عکس‌هایی از فضاهای خاص از جمله فضاهای داخلی ساختمان‌ها، مغازه‌ها و یا طبیعت هستند، تایید می‌کند و به دنبال همکاری با چنین افرادی است. پس از اینکه شما توسط گوگل تایید صلاحیت شدید، می‌توانید به صورت رسمی فعالیت کنید و در لیست عکاسان رسمی قرار گیرید. اگر دوربین عکاسی ندارید، می‌توانید با دوربین گوشی خود که کیفیت مناسبی هم داشته باشد، عکسبرداری کنید و از آن طریق به کسب درآمد بپردازید. از مزیت‌های تصاویر آنلاین می‌توان به مختص بودن آن عکس به شما اشاره کرد.به این معنی که فقط شما صاحب آن تصویر هستید و فقط شما می‌توانید آن را به فروش برسانید. یک عکس را می‌توان چندین بار در معرض فروش گذاشت و کسب درآمد کرد.در واقع شما مجوز استفاده از عکس را برای خریدار صادر می‌کنید و در قبال آن هزینه دریافت می‌کنید. هر خریدار فقط می‌تواند خودش از آن عکس استفاده کند و مجوز فروش عکس را به هیچ عنوان ندارد یا به عبارتی حق آن عکس در انحصار شما می‌باشد.

5- کسب درآمد با گوشی از اینستاگرام

 سه راه برای­ درآمدزایی بلاگر اینستاگرام

انرم افزار اینستاگرام  به دلیل محیط کاربری جذاب و ایمنی ک دارد، توانسته بیش از یک میلیارد کاربر فعال داشته باشد. همچنین با توجه به اینکه یه یک نرم افزار پرقدرت و قابل اعتمادی برای عموم کاربران می‌باشد، تقریبا توانسته اعتماد تمامی کاربران را برای راه اندازی کسب و کار و نمایش محصولات خود در فضای مجازی جذب کند. اینستاگرام دیگر به یک پلتفرم تجاری تبدیل شده است و میلیون‌ها کارآفرین از طریق این پلتفرم محصولات خود را تبلیغ می‌کنند و به فروش می رسانند. شما هم میتوانید از محصولات و ایده‌های خود تصاویر باکیفیت و خلاقانه گرفته و به عنوان یک کارآفرین در اینستاگرام به اشتراک بذارید و توجه میلیون ها مشتری و افراد را جذب کنید و یا به صورت یک بازاریاب برای افراد دیگر فعالیت کنید. روش‌های مختلف و زیادی برای کسب و کار از راه اینستاگرام وجود دارد که ما در این مقاله سعی می‌کنیم بهترین‌ها و‌ پرکاردبردترین‌ها را برای شما لیست کنیم تا شما متناسب با اهداف و سلیقه شغلیتان از آن‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام اولین و بهترین روش کسب درآمد در میان تمامی نرم افزارها و شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. ما سعی کردیم تمامی ایده‌های کسب و درآمد از طریق اینستاگرام را در این مقاله به شما معرفی کرده و بررسی کنیم که  شما می‌توانید با استفاده از این راهکارها به صورت حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت کنید. ناگفته نماند که میزان درآمد شما به تواناییتان در جذب فالور و اعتماد و اعتباری که به مشتری می‌دهید، بستگی دارید. پس با ما باشید تا با استفاده از این راه حل‌ها به جمع کارآفرینان موفق در سال 2022بپیوندید.

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

سال 2022 سال خلاقیت و شکوفا شدن توست. دیگر وقت آن رسیده است که با سخت کار کردن و رنج کشیدن خدافظی کنی. به ادامه مقاله توجه کنید تا ایده‌های کسب و کار اینترنتی را یاد بگیرید و در آن‌ها به کسب درآمد بپردازید.

 • اینفلوئنسر اینستاگرام

شما حتی زمانی ک به مسافرت می‌روید  یا در حال انجام کارهای روزمره‌تان هستید، می‌توانید توجه افراد زیادی را در اینستاگرام به خود جلب کنید. مردم عاشق کارهای هیجان انگیز و سرگرم کننده و بخصوص ایده های جذاب و جدید هستند. پس عکس و فیلم‌های جذابی از کارها و علایقتان  ک روزانه انجام میدهید را در صفحاتتان به اشتراک بگذارید و سعی کنید دنبال کننده‌های خود را روز به روز افزایش دهید. وقتی ک پیج شما حد مطلوب فالور را رد کرد، کم کم همه چیز رو به راه خواهد شد و شرکت‌ها و برندهای زیادی درخواست همکاری به شما را خواهند داد. در این شرایط با توجه به اینکه شما دیگر به یک اینفلوئنسر موفق تبدیل شده‌اید، کسب و کارهای زیادی برای فروش محصولاتشان به شما اعتماد خواهند کرد. طی کردن این پروسه موفقیت بستگی به استعداد و خلاقیت شما و همچنین فعالیت مستمر و روزانه و ارائه مطالب مفید و متناسب با نیازهای قشر جامعه در حوزه کاری که انجام می‌دهید، دارد.

 • سفیر برند شوید

زمانی که مخاطبین شما را به عنوان یک فرد مطرح و قابل اعتماد شناختند و شما آن اعتماد و امنیت را به مخاطبین دادید و فالورهای میلیونی جذب کردید، سپس فرصت سفیر برنده شدن برای شما مهیا گردیده است. دیگر می‌توانید با شرکت‌های مطرح و بزرگ همکاری‌های مستمر داشته و با توجه به اعتمادی که مخاطبین به شما دارند، با معرفی روزانه برندها و محصولات شرکت ها به کسب و کار خود و مشترکین خود رونق ببخشید.

 • فروشگاه تجارت الکترونیکی باز کنید.

اینستاگرام بهترین مکان برای عرضه یا فروش محصولات شما است. شما می‌توانید بدون هزینه‌های گزاف و اضافی جهت تاسیس فروشگاه در بازار، فروشگاه الکترونیکی خود را داشته و تجارت کنید. برای این کار کافی است پیج خود را از حالت شخصی خارج کرده و مشخصات کسب و کار  خود را وارد کنید تا اینستاگرام شما را تایید کند و همچنین  مخاطبین راحت‌تر به فروشگاه الکترونیکی شما دسترسی پیدا کنند. سعی کنید برای محصولات خود کاتالوگ‌های جذاب و خوبی آماده کنید تا مشتری‌های واقعی زیادی جذب محصولات شما بشوند.

 • بلاگر شوید

امروزه مفهوم بلاگری تقریبا برای همه مخاطبین اینستاگرام کلمه آشنا و پرکاربردی می‌باشد. همه ما روزانه خواسته و ناخواسته با ده‌ها بلاگر در اینستاگرام مواجه می‌شویم. در این بخش اول از همه به مفهوم بلاگری می‌پردازیم تا درک آن برای عموم راحت‌تر باشد. بلاگر کسی است که در یک حوزه خاصی اما متناسب با استعداد و علایق خود در اینستا فعالیت می‌کند. او به طور منظم و دقیق فعالیت‌های خود را با مخاطبین به اشتراک می‌گذارد و باعث هیجان و سرگرمی و یا آموزش آن‌ها می شود. محتوای تولیدی  تقریبا تمامی خط مشی‌های اینستاگرام را دارا است. یعنی محتواهای تولید شده می‌تواند صوتی، تصویری، ویدئویی، متنی و… باشد. بهترین و شاید جذاب ترین بحث بلاگری این هست ک مختص به قشر خاصی از جامعه نیست و شما می‌توانید فقط با استفاده از گوشی و اینترنت و بدون نیاز به پشتوانه مالی و چهره‌ی زیبا و شناخته شده و… محتوای خود را در حوزه‌ی بلاگر تولید کنید. از بلاگری که می‌توانیم به عنوان پردرآمدترین شغل اینستاگرامی نام ببریم، نکته حائز اهمیت در آن هست که بلاگری وقتی پردرآمد هست که نظر مخاطبین و کاربران را جلب کند و این کار بستگی به توانایی و استعداد و تلاش‌های شما و پیشرفت شما در رابطه با تولید محتوای شما دارد. در کل، می‌شود گفت از مهم‌ترین دلایل پیشرفت و تبدیل شدن  به یک چهره موفق در حوزه بلاگری، داشتن اعتماد به نفس در انجام کاری که فعالیت می‌کنید، می باشد. اعتماد به نفس و سخت کوشی شما رابطه مستقیم با موفقیت شما در این حوزه دارد. پس افکار منفی که باعث دلسرد شدن شما در این حرفه می‌باشد را از خود دور کنید و با قدرت، استعداد و توانایی خود را با مخاطبین به اشتراک بگذارید. از مهم‌ترین افکار منفی که ممکن است گریبان گیر افراد زیادی باشد و مانع از وارد شدن آن‌ها به این حیطه باشد، این است ک فکر می‌کنید کار شما با شکست مواجه می‌شود. شما اصلا اعتماد به نفس ندارید و فکر می‌کنید مردم از شما خوششان نمی‌آید و چهره‌ی شما آن جذابیت لازم را ندارد. همچنین فکر می‌کنید برای این کار به یک مکان لاکچری و شیک نیازمندید و مدام به خاطر نداشتن این امر از انجام کارها دست می‌کشید. انجام این کارها را موجب سرافکندگی خانواده‌تان می‌دانید و تعداد زیادی از دلایل و افکار منفی که فکر کردن به این‌ها فقط راه را برای شما سخت و غیر ممکن می‌سازد‌. پس اصلا نترسید و هدفتان را انتخاب کنید و برای رسیدن به آن پافشاری کنید.

 • محتوای بصری برای فروش ایجاد کنید

اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم بصری، روزانه بیش از چند صد میلیون عکس و فیلم آپلود شده دارد. برای این‌که شناخته شوید و کسب و درآمد پر رونقی داشته باشید، باید فعالیت‌های متمایز و خلاقانه‌ای را در صفحات خود اشتراک گذاری کنید تا به صورت فردی خاص با تصاویر و فعالیت‌های خاص در صفحات مجازی شناخته شوید. اکثر افراد و شرکت‌ها عکس‌های واقعی و خلاقانه از مکان‌های دیدنی را می‌پسندند. در واقع می‌توان گفت آن‌ها به دنبال اصالت هستند. پس سعی کنید تصاویر و فیلم‌ها و متن‌های شما به کونه‌ای باشند که نشان دهنده تحربیات شما از مسافرتتان باشد؛ زیرا این شیوه برای کاربران جذاب‌تر است و همین باعث جذب فالور برای شما و در نهایت منجر به درآمدزایی می‌شود.

 • محتوای متنی اینستاگرامی تولید کنید

این مورد مناسب برای افرادی است که به نوشتن علاقه دارند و می‌توانند برای برندها و شرکت‌های مختلف به تولید محتوای متنی بپردازند. مخصوصا شرکت‌هایی که خیلی معروف نیستند، به جای استفاده از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی و برای کاهش هزینه‌های خود، به دنبال افرادی می‌گردند که بتوانند با هزینه‌های کمتری برای آن‌ها تولید محتوا انحام دهند.

 • استوری اینستاگرام خلق کنید

استوری‌های اینستاگرامی که برای مدت محدودی در شبانه‌روز قابل مشاهده هستند، و روزانه بیش از پانصد میلیون نفر در آن فعالیت می‌کنند، فضای مناسبی را برای خلاقیت به ارمغان آورده است که کاربران می‌توانند در آن هم به علایق و سرگرمی خود بپردازند و هم با فعالیت در آن با گوشی خود به درآمد برسند. اگر می‌خواهید یک سرمایه گذاری ایده‌ال برای آینده خود انجام دهید، روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام را توسط گوشی همراه خود یاد بگیرید و بدانید که هیچ وقت برای شروع آن دیر نیست. تمام موارد گفته شده واقعیت دارند و مانند سخنان انگیزشی نیستند. امروزه در عصر تکنولوژی هیچ آرزویی غیر ممکن نیست و به هر رویایی می‌توان رسید. به مثالی که آورده می‌شود توجه کنید.

حتما بخون  کسب درآمد با دیدن تبلیغات در اینترنت (معرفی 5 سایت)

تا اینجای مقاله به روش‌های کسب درآمد کردن با گوشی از طریق عکاسی و اینستاکرام پرداخته شده است. اکنون توجه کنید به فردی به نام بورزا یانگی که دو روش عکاسی و اینستاگرام را با هم تلفیق کرده است. او می‌تواند مشوق و محرک خوبی برای ترغیب به شروع کردن کار در شما باشد. پس به ادامه مقاله توجه فرمایید.

بورزا یانکی چطور توانست میلیاردر شود؟؟
بورزا یانکی چطور توانست میلیاردر شود؟؟

borzah yankey در سال 1994 در آفریقای جنوبی به دنیا آمده است اما در کاناد زندگی می‌کند. او با آیین مسیحیت در کشور کانادا به تحصیل آکادمیک پرداخته است. او به قدری مذهبی است که حتی در کشور دیگر از تمام مفررات دینی خود اطاعت می‌کند. بورزا یانکی فردی خندان است که در صفحات مجازی اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر بسیار دیده می‌شود. تنها راز موفقیت او ذهن خلاق او و چهره همیشه خندانش است که فالورهای بسیاری را جذب خود کرده است. بورزا یانکی در اوایل فعالیت‌هایش فقط عکس‌ها و ویدئوهایی از لبخندهایش به اشتراک می‌گذاشت و رنگ پوست سیاهش باعث درخشان‌تر و سفیدتر دیده شدن بیشتر دندان‌هایش می‌شد. همین لبخند معمولی او، او را به یک مدل تبلیغاتی خمیر دندان colgate تبدیل کرد و در بین کشورهای مختلف معروف کرد. تنها کاری که او انجام می‌داد، عکس و فیلم گرفتن از لبخندهایش بود در مکان‌های متفاوت‌. به این ترتیب او توانست با یک لبخند معمولی کاربران و برندهای مختلفی را متوجه حضور خود کند و درآمدهای زیادی را از آنِ خود کند. پیشرفت بورزا نه به خاطر زیبایی‌اش و به خاطر امکاناتش بود؛ بلکه با خنده‌ی زیبا و خاصش که خیلی‌ها حتی آن را بسیار زشت می‌شمردند، بود.

6- برنامه‌های کسب درآمد با گوشی

برنامه‌های کسب درآمد با گوشی

بسیاری از افراد هستند که میلیون‌ها تومان برای گوشی‌های هوشمند هزینه می‌کنند اما هیچ کاربرد خاصی از آن برداشت نمی‌کنند. به‌ عنوان مثال، قابلیت یک موبایل دو میلیونی از یک موبایل ده میلیونی به مراتب پایین‌تر است. ما می‌توانیم با استفاده از گوشی‌های هوشمندی که در اختیار داریم، بدون دردسرهای آن چنانی کسب در آمد کنیم. کافی است فقط تلفن خود را به اینترنت وصل کرده و از قابلیت‌های ویژه آن استفاده کنیم. امروزه اپلیکیشن‌های پولساز زیادی در دنیای مجازی وجود دارند که با دانلود و نصب آن‌ها در تلفن همراه خود می توانیم کسب در آمد کنیم. این برنامه‌ها را میتوانیم از Google play و یا App store که در گوشی‌های ما قابل نصب هستند، دانلود کرده و نصب کنیم. در مراحل نصب در رابطه با چگونگی دسترسی به برنامه و راه اندازی آن یک سری توضیحاتی داده می‌شود و از همه مهم‌تر شرایطی وجود دارد که با آن‌ها باید موافقت شود تا برنامه پلی شود. این برنامه‌ها از می‌خواهد که هنگام استفاده از نرم افزار، نظرات مثبت خود راثبت کنیم و به نوعی به اپلیکیشن‌ها امتیاز دهیم. طبیعی است که هر چقد الزامات و شرایط بیشتر باشد، میحط امن و کسب درآمد نرم افزار هم بیشتر خواهد بود.در این بخش یک نرم افزار خیلی جذاب به شما معرفی خواهد شد که با نصب آن از گوگل پلی و یا اپ استور، می‌توانید کلی هیجان و درآمد داشته باشید.

 • Google Opinion RRewards

Google opinion Rewards را میتوانید از موتور جستجوی گوگل دریافت کنید، نصب کنید و درآمد داشته باشید. این برنامه به شما روش‌های مختلفی در راستای کسب درآمد معرفی خواهد کرد که به ازای انجام آن‌ها می‌توانید کلی امتیاز جمع کنید و به واسطه آن کلی پیشنهادات دریافت کنید؛ پیشنهاداتی مانند پرکردن فرم نظرسنجی، گیم، فیلم دیدن و… . نکته حائز اهمیت این برنامه این است که شما هر چقدر بیشتر امتیاز جمع کنید، بیشتر می‌توانید از مزایای این نرم افزار بهره‌مند شوید و اینکه با باز کردن این نرم افزار و نگاه کردن به چندین فیلم و مطالب، به حساب شما پول نقدی واریز نمی‌شود؛ بلکه به شما امتیازاتی داده می‌شود تا دیگر برنامه‌های پولی و دلخواه‌تان را که در گوگل پلی عرضه می‌شوند، با امتیازهایی که به دست می‌آورید، دریافت کنید. شما می‌توانید همیشه و در هر جایی که به اینترنت دسترسی دارید از این نرم افزار استفاده کنید و کلی امتیار جمع کنید. نکته آخر این که به تمامی کاربران اطمینان داده می شود که به این نرم افزار اعتماد کامل داشته باشند؛ چرا که این نرم افزار توسط کمپانی گوگل ساخته شده است و هیچ فریب کاری برای کاربران وجود ندارد.

7- کسب درآمد از واتس اپ با گوشی

کسب درآمد از واتس اپ با گوشی

 اپلیکیشن واتساپ با توجه به طراحی خاص و در عین حال خیلی ساده، استفاده کردن از آن را برای تمامی کاربران خیلی راحت و بی دردسر کرده است. حتی کسانی که برای اولین بار با این پیام رسان مواجه می شوند، جذب این نرم افزار شده و از این نرم افزار بهره می‌برند. به دلیل سادگی و در عین حال پرکاربردی بودن این نرم افزار و از همه مهم‌تر فیلتر نبودن این اپلیکیشن در ایران، کاربران بیشماری دارد. طبق آمار به دست آمده روزانه بیش از یک میلیارد نفر از واتساپ استفاده می‌کنند. از قابلیت‌های این نرم افزار این است که پیام‌های اسپم و تبلیغاتی مزاحم نیز در این برنامه خوانده می‌شوند. به همین دلیل برای افرادی که قصد دارند با گوشی خودشان درآمد یا تجارت داشته باشند یا به عنوان بازاریاب برای شرکت‌ها تبلیغ کنند، توصیه می شود حتما از این نرم افزار استفاده کنند. واتساپ در بین تمامی پلتفرم‌ها از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و بستر خیلی مناسبی برای تبلیغ یا عرضه محصولات می باشد. برای کسب در آمد در این نرم افزار کافیست ابتدا یک اکانت از طریق واتساپ ایجاد کرده و یکی از چند روش کاربردی که ما به شما آموزش خواهیم داد را برای کسب و کارتان انتخاب کنید.

 • همکاری و کار برای شرکت‌های دیگر

بسیاری از شرکت‌ها محصولات خود را از طریق بازاریابی های آنلاین و از طریق واتساپ به فروش می‌رسانند و بازاریاب از فروش  این محصولات یا تبلیغ، پاداش نقدی یا پورسانت دریافت می‌کند. برای این کار کافیست با شرکت‌ها، رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره و… تماس گرفته و شرایط کاری خود را با آن‌ها  در میان بگذارید. فقط توجه داشته باشید که در حین مذاکره زیادی عجول نباشید و این اطمینان خاطر را به طرف قراردتان بدهید که شما گزینه مناسبی برای این کار می باشید.

 • درآمد با گوشی از طریق همکاری با خبرگزاری‌ها

یکی دیگر از پیشنهادهای ما برای شما کاربران عزیز همکاری با خبرگزاری‌های ملی یا محلی می‌باشد. می توانید در محیط کاربری واتساپ کانال‌ آژانس‌های  خبری  معتبر که مطالب جدید و جالبی را درخواست می‌کنند، پیدا کرده و درخواست  همکاری نمایید. برای این کار می‌توانید خبرهای جدید و مهم، عکس و فیلم های با کیفیت بالا که در قالب بیانگر یک خبر یا رویداد باشند و همچین فایل‌های صوتی ارزشمند را به این کانال‌ها ارسال نمایید. نکته حائز اهمیت آن است که قبل از ارسال مطمئن شوید که در قبال کارهایتان پول دریافت می‌کنید.

 • کسب درآمد از طریق گوشی با فروش محصولات یا خدمات

شما می‌توانید از طریق محصولات، تولیدات مختص خودتان، خدمات، توانمندی‌ها و استعدادهایتان در واتساپ کسب درآمد کنید. برای این کار می‌توانید محتوای مورد نظر خود را در صفحه واتساپ خود با دوستان یا مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. در واتساپ محدودیت‌هایی از جمله محدودیت  تعداد ارسال و نوع فایل ارسالی وجود دارد که با استفاده از سرچ در گوگل متوجه این مشکلات و محدودیت‌ها و روش حل آن‌ها خواهید شد.

 • کسب درآمد با گوشی از طریق تبلیغات واتس اپ

از مهم‌ترین و پرکاربردترین امکانات واتساپ می‌توان امکان ایجاد گروه‌های کاربری محدود بر اساس علایق های خود با مشاغل مشترک را نام ببرد. همچنین می‌توان گروه‌های مختلفی متشکل از افراد خاص و علاقه‌مند در رابطه با محصول مورد نظر خود ایجاد کرد و تبلیغات را شروع کرد. یک نکته مهم دیگر این است که ما نباید از تبلیغ محصولاتمان در دیگر شبکه‌های مجازی همچون یوتیوب، اینستاگرام، فیسبوک و توییتر غافل شویم؛ چون واتساپ به اندازه این پلتفرم‌ها هنوز محبوبیت ندارد و هرچه گستره‌ی تبلیغات ما در دنیای تجارت الکترونیکی بیشتر و پهناور باشد، مسلما مشتری های زیادی خواهیم داشت.

 • ارسال لینک وب سایت خود جهت تبلیغ

از پیشنهادهای دیگر ما برای تبلیغ در واتساپ، ساخت وب سایت برای فعالیت کسب و کارتان است. شما می‌توانید یک وب سایت بسازید و داخل آن محتوای خود را جهت تبلیغ بارگذاری کنید که می‌تواند شامل فیلم و عکس و یا… باشد. حالا نرم افزار واتساپ این زمینه را برای ما فراهم می‌کند که دسترسی به این وبسایت را برای مخاطبینمان خیلی راحت‌تر کنیم. کافیست لینک وبسایتمان را  با مخاطبین یا گروه و کانالمان به اشتراک بگذاریم تا دسترسی خیلی راحت و تبلیغ جذاب تری داشته باشیم.

 • کنفرانس یا سمینار آنلاین

پیشنهاد آخر ما که خیلی هم جذاب و فوق العاده هست تشکیل کنفراس یا سمینار آنلاین در واتساپ می باشد. نرم افزار واتساپ این امکان را به ما می‌دهد که ایده‌های خود را از طریق تماس ویدیویی گروهی با مخاطبانمان به اشتراک بگذاریم. از طریق این امکانات واتساپ،کاربران می‌توانند در زمان مقرر شده کنفرانس خیلی راحت و در زمان دقیق به تماس گروهی متصل شده و از محتویات شما و ایده‌های شما بهره‌مند بشوند. فقط خاطر نشان شود که شما با استفاده از PayaPalهزینه هایی برای مخاطبان جهت پیوند به کنفراستان در نظر بگیرید تا با پرداخت آن موجب کسب درآمد برای خود شوید. شما باز می‌توانید از طریق لینک اجازه دسترسی به مخاطبینتان را صادر کنید فقط سمینار شما باید به چندین مرحله تقسیم بندی شده باشد تا بتوانید با افزایش هر چه بیشتر مخاطبان خود درآمد بیشتری داشته باشید. سعی کنید از همه پتانسیل مخاطبین خود جهت این امر استفاده کرده و روز به روز به تعداد افزایش مخاطبین خود بیفزایید. از دیگر مشاغل‌های مرتبط با حوزه کسب و کار شما دعوت به عمل آورید تا موجب رونق و پیشرفت کسب و کارتان شود. راه‌های کسب و کار با تلفن‌های هوشمند خیلی متنوع است و وجود پیام رسان‌های مختلف و جدید این امر را جذاب و پیشرفته‌تر می‌کند.

8- کسب درآمد از آپارات با گوشی

کسب درآمد از آپارات با گوشی

آپارات نیز یکی از صفحات مجازی است که مثل تلگرام و یوتیوب و اینستاگرام و… می‌توان از طریق آن به کسب درآمد پرداخت. نحوه کسب درآمد در آپارات به این صورت است که کار بر اساس مدت زمان و کبفبت فبلمی که مشاهده می‌کند، درآمد کسب می‌کند. برای مثال هر فرد به ازای  صد دقیقه دیدن فیلم، دویست هزار تومان پول اول هر ماه به حساب شما واریز می‌گردد. اما روش‌های کسب درآمد از آپارات توسط گوشی منحصر به دیدن فیلم نمی‌شود. در آپارات کاربران می‌توانند با آپلود کردن فیلم‌های جذاب، به نسبت بازدیدها برای آن درآمد کسب کرد. بدیهی است که هر اندازه کیفیت ویدئوهای شما بیشتر باشد، تعداد بازدیدهای شما بیشتر خواهد بود و با افزایش تعداد بازدیدگنندگان، قطعا درآمد شما بیشتر خواهد شد. برای شروع فعالیتتان حتما باید یک اکانت در آپارات ایجاد کرده باشید. پس از ورود، از لینک  https://www.aparat.com/income وارد قسمت کسب درآمد در آپارات شوید و قوانین را به خوبی مورد مطالعه قرار دهید. روی آیکن درخواست عضویت کلیک کرده و براساس علایق و توانایی‌های خود یکی از بخش‌های تولید کننده محتوا و بازنشر کننده را انتخاب کنید و در آخر وارد مرحله عضویت شوید.

حتما بخون  درآمد سئوکار در ایران چقدره؟ 4 روش درآمد متخصص سئو

قدم دوم توسط آپارات انجام می‌گیرد که شرایط و پیش‌نیازهای کسب درآمد انجام می‌گیرد. از شرایط اولیه اجباری که آپارات آن‌ها را بررسی می‌کند، داشتن حداقل دویست دنبال کننده و نمایش حداقل سه هزار مطلب در سه ماه گذشته از کانال شما است. اگر که اکانت شما دارای شرایط  اولیه بود، فیلد ورود به مرحله بعدی برای شما نشان داده می‌شود که براساس آن می‌توانید حساب کاربری خود را تکمیل کنید و همچنین تعرفه‌ها را مشاهده نمایید. هنگام واریز درآمدهای اکانت آپاراتی به یک اکانت صباویژن نیاز دارید که از طریق آن در خواست واریز وجوح را داشته باشید.

9- کسب درآمد از تماشای فیلم و وبگردی

9- کسب درآمد از تماشای فیلم و وبگردی

این روش مناسب افرادی است که روزانه چندین ساعت خود را به دانلود و تماشای ویدیوها و موزیک‌های آنلاین جدید اختصاص می‌دهند. اگر شما جزو این افراد هستید، پس می‌توانید در کنار کارهای مورد علاقه خودتان به کسب درآمد نیز بپردازید. وب سایت‌های بسیاری در سراسر جهان حضور دارند که حاضر هستند برای تبلیغات سایتشان در میان فیلم‌ها و موسبیقی‌ها، مبلغ زیادی را پرداخت کنند. با یک سرچ در گوگل می‌توانید لیست این وب‌سایت‌ها را مشاهده کنید. برای مثال، یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های خارجی که توسط آن می‌توان با خرید و تماشای فیلم و پاسخ به نطرسنجی‌های قبلی، کسب پرآمد کرد، swagbucks است. در پایان نیز با استفاده از کارت‌های هدیه یا از طریق paypal پول خود را دریافت کنید.

Fronto  برنامه دیگری است که تماشا کردن تبلیغات را برای کسب امتیاز در اختیار کاربران قرار می‌دهد همچنین امکان خواندن مقالات خبری و معاملات محصولات و… را به کاربران می‌دهد. همچنین برای کسب پاداش‌های بیشتر، می‌توان برنامه‌های رایگان را دانلود کرد و از آن طریق امتیاز کسب کرد.

10- کسب درآمد با نصب نرم افزار

یکی از مزایای کسب درآمد از طریق نصب نرم افزار، صرف نکردن انرژی زیاد برای آن است و فقط پردازنده موبایل و لپ تاپ است که در حال کار کردن است. اما مشکلی که وجود دارد، پیدا کردن چنین نرم افزارها و یا شرکت‌های تبلیغانی می‌باشد. گاهی نیز محدودیت‌های جغرافیایی مانع از کسب درآمدهای نرم افزاری می‌شود. برخی از شرکت‌ها هستند که برای‌ راضی نگه داشتن مشتریانشان و اعتماد آن‌ها، لازم می‌دانند که برای دریافت اطلاعات عمیق و بیشتری در مورد مشخصات فنی، ایمنی و نحوه کارکرد آن، محصولات خود را توسط کاربران مختلف به آزمایش وار می‌دارند تا قبل از توافق با مشتری، در جهت رفع نقایص محصول خود برآیند. مثلا سازما‌ن‌هایی مثل گوگل و مایکروسافت، برای این که به عنوان سازمان های برتر در اوج بمانند، نیاز دارند که اطلاعات مربوط به بازخورد و تجربه مشتریانشان را در استفاده از محصولاتشان  به صورت نظر سنجی آنلاین و… جمع‌آوری کنند. تحقیق در مورد رضایت و عدم رضایت مشتریان و همچنین معایب و مزایای محصولات به صورت مستقیم بر عهده‌ی خود شرکت‌ها نمی‌باشد بلکه این کار را اکثرا به شرکت‌های تحقیقاتی محول می‌کنند و فقط گزارش‌های نهایی را از این شرکت‌ها دریافت می‌کنند. شرکت‌های تحقیقاتی برای انجام چنین تحقیقاتی میلیون‌ها دلار از سازمان‌ها دریافت می‌کنند و اندکی از آن را با توجه به موقعیت جغرافیایی بین کاربران تقسیم می‌کنند تا در آن تست و تحقیق شریک شوند. بلافاصله پس نصب نرم‌افرار آن‌ها اطلاعات مهمی را کسب می‌کنند و کاربران نیز با تلفن همراه خود می‌توانند به کسب درامد بی دردسر بپردازند. اگر بتوانید در شرکت‌های مختلف تحقیقاتی مانند SurveySavvy, Luth research LLC عضو شوید و تنها به کار کردن با یک شرکت بسنده نکنید، درآمدتان افزایش قابل توجهی خواهد داشت. اما این شرکت‌ها یا از کشورهای خاصی چون انگلستان و آلمان و… عضویت می‌پذیرند، یا کلا به آسانی پذیرشی را انجام نمی‌دهند. تعدادی از نرم‌افزارها نیز وجود دارند که برای تست و نصب آن برنامه، در ابتدای وارد شدن به بازار، ملزم به پرداخت هزینه هستند‌. مانند اپلیکیشن‌های کارنت و آپاناژ.

11- کسب درآمد با گوشی آیفون

گوشی‌های آیفون با توجه به اینکه قیمت‌های بالایی دارند، ولی متناسب با قیمتشان امکانات زیادی هم دارند. البته لازم به ذکر است که امروزه به دلیل تحریم موبایل آیفون بعضی از امکانات آن در ایران کاربرد ندارد. گوشی‌های آیفون به دلیل داشتن دوربین‌های فوق العاده قوی، وضوح و کیفیت بالا و یکپارچگی سخت افزاری، زبانزد خاص و عام در بین کاربران تلفن‌های هوشمند است. از نمونه درآمدی‌های کسب و کار از طریق این ابر تلفن‌ها می‌توان به عکاسی و فیلمبرداری‌های خاص و جذاب و فروش آن‌ها در سایت‌های مختلف اشاره کرد. ولی باز هم اشاره میکنیم که گوشی‌های آیفون به دلیل تحریمات کاربردهای زیادی جهت کسب درآمد ندارند. علاوه بر استفاده از مزایای این برند گوشی، می‌توانید روش‌ها و اپلیکیشن‌های زیاد دیگری را جهت در آمد زایی با این گوشی‌ها امتحان کنید. با نصب چندین اپلیکیشن می توانید از چندین جا به طور مداوم و مستمر درآمدزایی کنید.

کسب درآمد با گوشی رایگان

مسلما همه­ی ما وقتی کلی پول برای خرید یک گوشی پرداخت می­کنیم، خواسته و ناخواسته افسوس­هایی می­خوریم که چرا این همه پول را برای یک تلفن خرج کردیم. اما وقتی یکم پرس و جو می­کنیم، می­فهمیم که با همین تلفن می­توان کلی کسب درآمد کرد. به یکی از این کسب درآمدها که بدون نیاز به هیچ پیام رسانی هست، اشاره می­کنیم و کار با این روش را یاد می­دهیم. سایت­های تبلیغ محور زیادی وجود دارد که به ازای تماشای فیلم و عکس یا بازدید از سایت به شما پول نقدی پرداخت می­کند. سایت coinpayu.comیکی از این سایت­های معروف کسب درآمد به طور رایگان می باشد. اول به سایت مورد نظر مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را شروع می­کنیم. وقتی تمامی مراحل را به دقت انجام دادیم، یک ایمیل فعالسازی از طریق این سایت به ایمیل ما ارسال می گردد. وارد اکانت کاربری خود می­شویم و در قسمت بالای صفحه روی  سه نقطه کلیک کرده و گزینه­ی view ads را کلیک می­کنیم. پنجره جدیدی باز می­شود که روی گزینه اولی surfیا سایز گزینه­ها، مرحله به مرحله کلیک می­کنیم. لیستی از کارهای مختلف نشان داده می­شود ک با انجام هر یک از آن ها چند ساتوشی به حساب ما پول واریز می­شود.

وقتی که شما وارد سایت شوید و هر یک از تبلیغات­های مختلف را مشاهده کنید، یک پیام به شما ارسال می­گردد مبنی بر این که حساب شما شارژ گردید. برای برخی تبلیغ­ها نیاز نیست شما روی آن­ها بروید یا پیگیری کنید. به صورت خودکار و به مدت خیلی کم، نهایت سی ثانیه که حوصله شما هم سر نمی رود، برای شما نمایش داده می شود. بعد از تماشای آن ها دوباره برای شما پیامکی ارسال میگردد که حساب شما شارژ گردید. شما با استفاده از این سایت فوق العاده می­توانید از طریق گوشی یا کامپیوترتان روزانه تا ۳۰۰ساتوشی درآمد داشته باشد و با انتقال ساتوشی­ها به کیف پول بیت کوین، به آسانی آن­ها را در صرافی­های آنلاین به تومان تبدیل کنید. روش های زیادی برای کسب و کار با گوشی و کامیپوتر از طریق سایت­های کسب درآمد وجود دارد فقط باید هر از گاهی به شما اطلاع رسانی گردد.

سایت های و اپلیکیشن های درآمد زایی رایگان مختلف را پرس و جو و امتحان کنید، قطعا تاثیر زیادی در التیام افسوس پرداخت قیمت بالا برای گوشی های هوشمند، خواهند داشت. بطور مثال سایت زیر را در گوشی خود ببینید، پشیمان نخواهید شد.

کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان

توصیه‌ای که در اول کار باید به نوجوانان عزیز بکنیم، این است که وقت گرانبهای خود را صرف کارهای پاره وقت نکنند و به دنبال آموزش و یادگیری مهارت‌های بنیادی بروند که این برای آن‌ها بهتر و مناسب‌تر است. نوجوانی دوره‌ای است که در آن باید اهداف آینده‌ی خود را مسخص کرده و برای رسیدن به آن‌ها آموزش دیده و به صورت دقیق و هدفمند برنامه‌ریزی کنند. در صورت رعایت این توصیه‌ها هنگامی که به سن بیست سالگی قدم نهادید، خواهید دید که چقدر از هم سالان خود جلوتر هستید و موفق تر هستید.

اما در کل روش‌های کسب درآمد با گوشی برای جوانان را برای شما معرفی می‌کنیم پس به ادامه مقاله توجه کنید.

 • بلاگر اینستاگرام
 • فروش کالایی خاص در اینستاگرام، تلگرام یا …
 • تولید و فروش ویدئو آموزش دروس مدرسه به هم دوره‌ای‌های خود
 • عکاسی با گوشی برای وب سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی مختلف
 • شرکت در مسابقات گیمینگ
 • دستیار مجازی نظیر مدیریت یا ادمین شبکه‌های اجتماعی
 • تست کننده بازی‌های ویدئویی
 • کسب درآمد از یوتیوب

سعی کنید فعالیت‌هایی را برای خود انتخاب کنید که نسبت به تلاش و زمانی که برای آن صرف می‌کنید، بیشترین بازده را بدهد. حتی فروختن جوراب در اینستاگرام هم یک نوجوان را به درآمد خوبی خواهد رساند.همه چیز به انتطارات شما از زندگی و تلاشتان برای به دست آوردن آن‌ها بستگی دارد.

پتانسیل کسب درآمد با گوشی را به حداکثر برسانید

امروزه داشتن یک شغل کفاف زندگی افراد را نمی‌دهد و افراد اکثرا به دنبال چندین کار همزمان هستند. این مورد را کسب و کار با کوبایل حل کرده است. افراد می‌توانند چندین منبع درآمد تلفنی داشته باشند از طریق آموزش‌های آنلاین شیوه آن‌ها را یاد بگیرند  درست است که تلفن همراهتان شما را ثروتمند نمی‌کند اما حداقل کمک درآمدی برای خود ایجاد مژ‌کنید و در کنار آن نیز به به تحصیل و کارهای دیگر خود می‌پردازید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله به روش‌های کسب درآمد از طریق موبایل پرداخته شده است و ایده‌هایی برای افراد به صورت مفصل ذکر شده است. درست است که بیشترهای معرفی شده شما را مستقل از درآمدهای دیگر نمی‌کند، اما کمک می‌کند تا کمک هزینه‌ای برای افراد محصل و کارمند و نوجوانان و… باشد.

نوشتهٔ پیشین
محصولات پرفروش در اینستاگرام (سال 2021 الی 2022)
نوشتهٔ بعدی
افزایش فروش در اینستاگرام (20 نکته کلیدی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO