1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. آموزش تولید محتوا
  3. محتوای یونیک چیست ؟ (بزرگترین مشکل تولید محتوا)

محتوای یونیک چیست ؟ (بزرگترین مشکل تولید محتوا)

محتوای یونیک چیست ؟ (بزرگترین مشکل تولید محتوا)

از الان به بعد اینکه یک محتوا کپی نباشه صرفا یک محتوای یونیک نیست، در زمانی که تولید محتوا خیلی رونق پیدا کرده و محتواهای زیادی روزانه آماده میشوند، اینکه فقط بخوایم کپی نباشیم کافی نیست ! تو این ویدئو نظر خودم رو در مورد محتوای یونیک توضیح دادم و گفتم با چه روش هایی میتونیم چنین کانتنتی رو تهیه کنیم .

متن ویدئو محتوای یونیک چیست ؟ (بزرگترین مشکل تولید محتوا)

می­خوام در مورد بزرگترین مشکلی که تو بخش تولید محتوا پیش میاد که تاثیر خیلی منفی روی سئوی سایت و همچنین بازاریابی محتوا میزاره صحبت کنم که چیزی غیر از unique content بودن محتوا نیست تعریف­هایی که قبلا داشتیم و اصلی‌ترین پارامتر برای محتوای یونیک می‌داشتیم این که این محتوا کپی نباشه و محتوای باشه که خودمون نوشته باشیم من می­خوام بهت بگم این موضوع کاملا بدیهی شده باشه و ۱۰۰% باید اجرا شود و اگر غیر از این باشد که اصلا نمی‌توانیم در مورد تولید محتوا حرف بزنیم و موضوعی که خیلی اهمیتش بالاتر از کپی بودن محتوای آن است بر می­گرده به این که محتوا چه ویدیوی باشه چه متن ارزش افرین باشه حالا ما به محتواهایی می­گوییم ارزش افرین که یک نیاز از مخاطبمون برطرف کند.

حتما بخون  ربات گوگل چیست؟ نحوه کار crawler robot spider

 اگر مخاطبامون داره یک مقاله سرچ می­کند یک ویدیو را دیده توسط آن کاور به عنوانش جذب شده حالا آن محتوا که می­خواد ببینه یک ارزش واسه­ش ایجاد میشه و این که آن نیازی که دارد برطرف کند به نظر من به محتوای از الان به بعد می­توانیم بگوییم یونیک که آن محتوا یک ارزشی برای ما ایجاد کنه حالا یا می­تواند یک نیاز را برطرف کند یا می­تواند آن محتوا باعث خنده و سرگرمی ما بشه.

حالا این که چطوری پیدا کنیم نیاز مخاطب در مورد آن مبحث و موضوع چیه برمی‌گردد به سه تا بخش :

  1. مورد اول که به نظر من مهمترین بخش آن است که ما باید به این حوزه متخصص باشی یعنی آن فردی که قرار تولید محتوا کنه باید حتماً با موضوع اشراف کامل داشته باشه برای تخصص نسبتا مناسب داشته باشد که بتواند خیلی بخش‌ها را به خوبی درک کند و در کنار وقتی تسلط دارد می­تواند بفهمد که نیاز مخاطبان چیه و آن­ها دنبال چه چیزی می‌گردند برای هم چنین عنوانی
  2. مورد دوم که خیلی بهمون کمک می­کنه که بریم سرچ کنیم همون عنوان و همون تایتل رو تو گوگل و یوتیوب و ببینیم چه ویدیو و چه محتوای بالاترین رنج داره و بیشترین بازدید خورده از آن­جا می­توانیم متوجه شویم که نیاز کاربران در مورد عنوان به اون تایتل چیه
  3. مورد آخر که خیلی هم می­توانید ازش ایده بگیرید کامنت­های که روی محتواهای مشابه گذاشته می­شود حالا چه محتوای وب سایت خودت یا شبکه اجتماعی خودت و همچنین محتوایی که همکاران شما دارند در حوزه فعالیت می‌کند امیدوارم از الان به بعد محتوایی که قراره منتشر کنید محتوای ارزش آفرین باشه که صد در صد به بیزنست و وب سایت کمک خیلی زیادی می­کند.
حتما بخون  Serp چیست؟ فرار از آشغال دونی گوگل
نوشتهٔ پیشین
کلمه کلیدی چیست ؟ انواع keyword مثل کیورد لانگ تیل
نوشتهٔ بعدی
جدیدترین نکات سئو عکس (Lazy Loading)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO
پیشنهاد میکنم همه ی کتاب هارو رایگان دانلود کنید
کتابچه های رایگان دیجیتال مارکتینگ
اینستاگرام، محتوا، SEO