1. آموزش دیجیتال مارکتینگ
  2. آموزش تولید محتوا
  3. محتوای همیشه سبز چیست؟ نحوه اجراء evergreen content

محتوای همیشه سبز چیست؟ نحوه اجراء evergreen content

محتوای همیشه سبز چیست؟ | evergreen content

خیلی وقت ها پیش میاد که حتی تا چند ماه مشکلی واسه روند تولید محتوا مشکل پیش بیاد، در این ویدئو توضیح دادم به کمک چه ساختار و استراتژی محتوایی میتونیم سئوی و بازدید محتوای پایداری داشته باشیم

متن ویدئو محتوای همیشه سبز چیست؟

با نکته مهمی که توی این آموزش می­گم یاد می­گیری که چطور استراتژی محتوا و سئو سایتت رو به نحوه­ای اجرا کنی که در طولانی مدت نتایج خیلی پایداری داشته باشی. می­خوام درمورد موضوع محتوای همیشه سبز صحبت کنم. ما اصطلاحاً به محتوا­هایی می­گیم همیشه سبز که به گونه­ای می­شه گفت تاریخ انقضاء ندارند.

برای مثال اگر داریم در مورد موضوع ست کردن رنگ قرمز محتوا آماده می­کنیم تا زمانی که انسان لباس بپوشه این محتوا ارزشمنده ولی از طرف دیگه اگر درمورد رنگ سال 1400 ما محتوا آماده کنیم فقط تا سال 1400 ارزشمنده یعنی سال 1401 این محتوا دیگه ارزش خاصی نداره ولی یه نکته مهم وجود داره، محتواهایی که ترند هستند یا همون محتوایی که تاریخ انقضاء دارند تو بازه زمانی کوتاه خیلی بازدید­های زیادی رو واسه ما میارن ولی از طرف دیگه محتوا­های همیشه سبز در طولانی مدت اون بازدید رو جبران می­کنند یعنی توی مدت زمان کوتاه نتایج خیلی خاصی ازش نمی­بینیم ولی تو طولانی مدت خیلی نتایج واسمون بزرگ می­شه ولی حالا بریم سراغ اینکه ساختار درست اینکه چطوری از محتواهای همیشه سبز و ترند استفاده کنیم به چه صورته من بهت پیشنهاد می­کنم اگه تازه با این مفهوم آشنا شدی و می­خوای این ساختار رو اجرا کنی در ابتدای کارت 70 درصد محتواهایی که می­خوای آماده کنید محتوای همیشه سبز باشن و 30 درصد هم اختصاص می­دی به محتوا­های ترند این هم­زمان باعث می­شه که شما طی 9 ماه الی یک سال که دارید فعالیت می­کنید بعد اون مدت زمان این 70 درصد محتوای همیشه سبز تقریباً بخش خیلی زیادی از محتوای حوضه خودت رو پوشش داده باشی و بعد از مثلاً 1 سال یک بازدید مناسب داری که به صورت دائم مطمئنی همچین بازدیدی واست ساخته می­شه.

از اون به بعد بیا محتوا­های ترند رو محتوای همیشه سبز رو اون درصده رو جابجا کن. بهت کمک می­کنه هم بازدید­هایی که تا الآن ساختی رو نرخ تعاملشون رو افزایش بدی و افراد بیشتر با وبسایتت یا شبکه اجتماعیت در تعامل باشن و همچنین محتوا­هایی داری می­سازی که توی اون مدت زمان کوتاه افراد بیشتری رو با بیزینست آشنا می­کنند. ولی چیزی که به خودم خیلی کمک کرده و پروژه­هایی که تا الآن داشتم محتوای همیشه سبز بود که در طولانی مدت بازم می­گم در طولانی مدت نتایجی که می­ده واقعاً عالیه و خیالت راحته که حداقل اون مقدار بازدید رو داری و از اونجا به بعد برای بیشتر شدن اون تلاش می­کنی. اگر سوالی درمورد محتوای همیشه سبز و این استراتژی­ای که بهت گفتم داری می­تونی پایین همین بخش واسم بنویسی.

نوشتهٔ پیشین
محتوای یونیک چیست ؟ (بزرگترین مشکل تولید محتوا)
نوشتهٔ بعدی
جدیدترین نکات سئو عکس (Lazy Loading)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

عضویت ویژه

با تهیه عضویت ویژه در هر شاخه ای از سئو که نیاز دارید میتونید به ویدئوهای کامل اون دسته بندی دسترسی داشته باشید.

با اضافه شدن آپدیت هم به همه ی مطالب دسترسی خواهید داشت.

برای خرید اینجا کلیک کنید

آخرین آموزش ها

فهرست