اشتراک زیر رو میتونید تهیه کنید اما پیشنهاد میکنم قبلش توضیحات صفحه و فیلم معرفی دوره رو ببینید تا مطمئن بشید این اشتراک ها خیلی بیشتر از این حرف ها ارزشش رو دارن 🙂

دوره استراتژی سئو در حال تکمیل هست، در حال حاضر امکان تهیه دوره وجود ندارد. فقط 3 جلسه اول به عنوان هدیه منتشر شده .
هدیه دوره سئو
ثبت نام رایگان
میتونید به عنوان هدیه، به 3 جلسه دوره استراتژی سئو که در حال آماده سازی هست دسترسی داشته باشید.این محتواها بخشی از دوره هستند ولی تصمیم گرفتم تا زمان تکمیل دوره در دسترس باشه.این عضویت رایگان محدویت زمانی دارد و به زودی حذف میشود در صورت نیاز ویدئوهارو دانلود کنید !لیست ویدئو ها : رمزگشایی قانون گوگل | استراتژی سئو دیجیکالا | مهمترین اصل استراتژی سئو محتوا

فیلم معرفی دوره جامع آموزش سئو به زبان آدمیزاد جذب مارکتینگ

آخرین مطالب VIP

 

آنچه در دوره جامع سئو به زبان آدمیزاد یاد میگیرید 

سرفصل های دوره سئو به زبان آدمیزاد

پروژه ای که طی اون تکنیک های سئو رو یاد میگیریم

در این دوره اطلاعات یک پروژه و روند سئو یک پروژه عملی رو با هم بررسی میکنیم و تمام استراتژی ها و تکنیک هایی که برای بهبود این سایت داشتیم که طی 3 ماه انجام شده رو مو به مو بررسی و تحلیل میکنیم.

رشد بازدید روزانه پروژه در 3 ماه


هدیه دوره سئو
ثبت نام رایگان
میتونید به عنوان هدیه، به 3 جلسه دوره استراتژی سئو که در حال آماده سازی هست دسترسی داشته باشید.این محتواها بخشی از دوره هستند ولی تصمیم گرفتم تا زمان تکمیل دوره در دسترس باشه.این عضویت رایگان محدویت زمانی دارد و به زودی حذف میشود در صورت نیاز ویدئوهارو دانلود کنید !لیست ویدئو ها : رمزگشایی قانون گوگل | استراتژی سئو دیجیکالا | مهمترین اصل استراتژی سئو محتوا

پروژه هایی که طبق متد این دوره توسط من انجام شده اند

 

نظر عرفان صفرپور، مدیر نوبت از همکاری با جذب مارکتینگ

 


مدرس دوره جامع سئو

مرتضی عظیمی

موسس جذب مارکتینگ

موسس باباپسته 

آبان 1399 – در حال فعالیت

مدیر سئو استارت آپ کمدا

دی 1397 – آبان 1399

مشاور Nobat.ir

فروردین 1398- آبان 1399

پروژه سئو کنکاش

اردیبهشت 1398 – آبان 1398

مشاور سئو دکتریاب

اردیبهشت 1398 – خرداد 1398

مشاور سئو درمانکده

شهریور 1398 – آذر 1398

مشاور سئو دیجی زرگر

فروردین 1399 – آبان 1399

مشاور سئو گهواره

فروردین 1399 – آبان 1399

مشاور سئو لوناتو

فروردین 1399 – آبان 1399

مشاور سئو افراآرت گاری

فروردین 1399 – آبان 1399

و بیش از 50 پروژه فریلنسری و مشاوره سئو وبسایت های مختلف

نویسنده بیش از 50 مقاله در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ

مدرس کسب و کار اینترنتی در دانشگاه ولی عصر رفسنجان

نویسنده 4 کتاب الکترونیکی در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ

هدیه دوره سئو
ثبت نام رایگان
میتونید به عنوان هدیه، به 3 جلسه دوره استراتژی سئو که در حال آماده سازی هست دسترسی داشته باشید.این محتواها بخشی از دوره هستند ولی تصمیم گرفتم تا زمان تکمیل دوره در دسترس باشه.این عضویت رایگان محدویت زمانی دارد و به زودی حذف میشود در صورت نیاز ویدئوهارو دانلود کنید !لیست ویدئو ها : رمزگشایی قانون گوگل | استراتژی سئو دیجیکالا | مهمترین اصل استراتژی سئو محتوا

#دل_نوشته برای تویی که داری این متن رو میخونی ❤️

تاریخ 98/03/08 با دوست و برادر عزیزم امیر ذبیحی تصمیم گرفتیم تهران در یک دورهمی شرکت کنیم و همدیگه رو حضوری هم ببینیم ! (من و امیر هفته ای چند ساعت با همدیگه صحبت میکنم و اطلاعات به اشتراک میذاریم و از تجربه هامون میگیم و . . . ) بعد از اینکه برنامه ریزی هارو انجام دادیم و من رفتم تهران یکی از بچه های دوره سئو بهم گفت من میخوام لوگوی شمارو رایگان ریدیزاین کنم و هیچ هزینه ای بخاطرش نمیخوام و من تعجب کردم، گفتم دارم میام تهران و بهنام هم خیلی استقبال کرد و تصمیم گرفت داخل دورهمی شرکت کنه تا همدیگه رو ببینیم و در موردش صحبت کنیم.

و اتفاق عجیب و شیرینی در انتهای دورهمی افتاد، زمانی که همه در حال پذیرایی و شبکه سازی و صحبت کردن بودن. من و امیر و بهنام یه گوشه واسه خودمون داشتیم محفل میکردیم که کم کم بحث رفت به سمت وبسایت جذب مارکتینگ و فعالیتی که انجام میدم، بهنام از اینکه نتایج خیلی مثبتی از دوره گرفته و راضی بوده بهم گفت که میخواد لوگوی من رو در ازای کمک های من اصولی تر و حرفه ای طراحی کنه. (شاید اون لحظه متوجه نشدن ولی من از لفظ کمک کردن بهنام خیلی احساس خوبی پیدا کردم  و خوشحال شدم) بهنام ادامه داد که من این سبک دیدگاه رو از مرتضی یاد گرفتم، اینکه کمک کنیم تا همگی رشد کنیم، به همین خاطر چنین تصمیمی گرفتم تا در طراحی سایت و لوگو بهش کمک کنم تا بیشتر دیده بشه آخه حیفه این آموزش ها و خودش کمتر دیده بشن.

و امیر هم به طرز عجیبی از نحوه تدریس من، اینکه ساده و سریع نکته های اصلی رو میگم و اصلا سراغ حاشیه ها نمیرم صحبت کرد و بهنام هم با سر تکون دادن این موضوع رو تایید میکرد.   اون لحظات شیرین ترین بخش های زندگی من بودن چون دیدم به هدف هایی که تعیین کردم دارم نزدیک میشم.   نتایج دوره جامع سئو   بعد از کلی صحبت دیگه در مورد سایت من و نظر های مثبت بچه ها بهنام رفت، من و امیر هم رفتیم بیرون تا تپ30 بگیریم و برگردیم و تو این فاصله امیر واسم از نگرش ها و استراتژی های موفق ترین بیزینس ها و افراد تو حوزه کاریمون صحبت کرد (همینجا بگم امیر زبانش خیلی قویه و خیلی از کتاب ها و منابع خارجی رو قورت داده!) اونجا بهم گفت مشخص کن استراتژی و هدف اصلیت رو و یه حرفی بهش زدم که میخواستم اینجا هم بگم و همین دلیلی شد برای #دل_نوشته به امیر گفتم هدف من از تاسیس جذب مارکتینگ به دلیل حرف هایی بود که شنیده بودم و شاید هنوز هم گفته بشه : فلانی که شهرستانیه ! شهرستان فلانه و هزارتا حرف دیگه که شاید بهتر باشه با یک لبخند ملیح پاسخ داد بهشون من جذب مارکتینگ رو زدم برای کسایی که مثل من شهرستانی بودن و نمیتونن در دوره های حضوری شرکت کنن، افرادی که شاید مثل من دیوونه وار عاشق این حوزه باشن و این حرف ها بخواد جلوی پیشرفتشون رو بگیره زمانی که خواستم تدریس رو شروع کنم فقط یه موضوع اومد جلوی ذهنم : اینکه خودم یه تازه وارد بودم کسی بهم میگفت برای تعیین تعداد سرچ کلمات کلیدی از ابزار keyword planner  استفاده میکنیم و وقتی میرفتم سراغ این ابزار هیچی ازش نمیفهمیدم.

دوره کاربردی جامع سئو

  یا اینکه کسی میگفت باید تگ H2 بذاریم من میگفتم تگ H2  چیه دیگه و چطور باید تو نوشته ها انجامش داد. (الان که داری این متن رو میخونی 2 حالت داره یا تو همون قدم های اولیه هستی و ذهنت پر از ابهامه یا داری یادآوری میکنی به گذشته و یه لبخند گوشه لبتِ که راست میگه عجب دورانی داشتیم ! )

برای همین اولین دوره ای مجازی که شروع کردم رو دارم سعی میکنم کامل پروژه محور باشه و اگر حرفی زده میشه و ابزاری گفته میشه حتما آموزش پیاده سازیش رو از صفر تا نکته های مهم گفته میشه . من اصلا یادم نمیره روزایی رو که بخاطر 3 ساعت کلاس آموزشی داخل تهران میبایست 24 ساعت داخل اتوبوس بشیم.

همون روزا که یادگیری رو حرفه ای شروع کردم جذب مارکتینگ رو تاسیس کردم تا هرچیزی یاد میگیریم بیام از پایه و به زبون خودمونی و بصورت عملی روی سایت قرار بدم . اوایل هم برای اینکه هزینه های سایت در بیاد و قرار نباشه از جیب خرج کنم، چند تا کتابچه نوشتم و با هزینه خیلی پایین منتشر کردم و یه بخش مقالات ویژه با قیمت خیلی پایین داخل سایت قرار دادم.

نتایج کم کم پر رنگ شد و جذب مارکتینگ یه بیزینس شد ! مشاوره ها و پروژه های مختلفی بهم پیشنهاد میشد ولی قبول نمیکردم. یه حرف به امیر گفتم و خالی از لطف نیست اینجا بگم : به نظر من علم به معنای دانستن اطلاعات هست و دانش به معنای دانسته هایی هست که عملی شده و تجربه شده گرچه داخل جذب مارکتینگ پیاده سازی کرده بودم و تا حدی به دانش رسیده بودم اما میبایست تو موضوعات مختلف تجربه کسب کنم ! برای همین خیلی سریع رفتم سراغ اینکه دانسته هام رو روی پروژه های مختلف پیاده سازی کنم و دانش خودم رو افزایش بدم، به همین دلیل با شرکت های مختلفی تو حوزه سئو فعالیتم رو شروع کردم (همنیجا بگم هدفم اینه ابتدا سئو رو آموزش بدم و بعدش وارد مباحث تبدیل بازدید کننده به خریدار و مشتری میشم : نورومارکتینگ) از شرکت هایی مثل کمدا، نوبت دات آی آر که سایت های معتبر و موفق هستن گرفته تا سایت هایی که موضوعات مختلفی دارن و دارم روشون کار میکنم و خروجیشون رو داخل دوره ها و آموزش های رایگان قرار میدم .

همکاری من با یک استارت آپ
همکاری من با استارت آپ کمدا، که تونستم افزایش بازدید روزانه وبلاگ رو عرض 5 ماه تا 8 برابر افزایش بدم.

همکاری سئو با سایت نوبت دات آی آر
همکاری ما از طریق یکی از وبلاگ های جذب مارکتینگ (اوایل 98) شروع شد و الان در حال بهبود سئو تکنیکال(فنی) سایت هستیم.

خلاصه بگم تصمیم گرفتم که به عنوان یک شهرستانی، شهرستانی تدریس کنم 😊 یعنی خیلی ساده و از اول و ابتدایی ترین و مسائل و نکات رو هم علمی میگم هم عملی ! گرچه به جرئت میگم شهرستانی بودن و نبودن اصلا برام معنی نداره، ما آدم ها روی کره ی خاکی مرز تعیین کردیم و خداروشکر اینترنت این مرز هارو شکسته.

باید بگم که خیلی از مخاطبین این سایت از بچه های تهران هستن و خیلی هم لطف دارن به سایت 😉 ویدئو هارو در سایت در صفحه آموزش سئو قرار دادم و میتونید بهش مراجعه کنید. داستان دوره ی جامع سئو : یک روز برای یکی از جلسه های مشاوره تلفنی با موضوع جالبی روبرو شدم ، دیدگاه مشتریم از پایه در مورد سئو غلط بود ! اصرار داشت روی یک کلمه با رقابت شدید برای سایتی که تازه تاسیس کرده بیاد بالا (کلمه هم اصلا ارزشش رو نداشت ) ، من تو مرحله ی اول در مورد استراتژی سئو و بازاریابی محتوا بر اساس قیف فروش باهاش صحبت کردم .

اینکه بتونیم برای 3 مرحله از قیف فروش (جذب ، تبدیل و فروش) محتواهایی تولید کنیم و همین محتواهارو روی کلمات کلیدی خودشون سئو کنیم ( اصولا این کلمات چند سیلای یا long tail میشن) . بعدش در مورد کلمات کلیدی پولساز باهاش صحبت کردم ، که میتونیم یکسری کلمات رو تعیین کنیم که زمانی مخاطب داره سرچ میکنه احتمالا تصمیم به خرید داره . مثلا خرید سیمکارت ایرانسل ، خرید شال و روسری ارزون و . . . مثلا یک کلمه ی کلیدی پولساز برای من دوره مجازی دیجیتال مارکتینگ یا آموزش جامع دوره سئو وردپرس هست ، شاید داخل کلمه خرید نیست ولی اکثر آدم هایی که این کلمات رو سرچ میکند حاضرند هزینه کنند و همینطور هم بوده !

بعد از صحبت ها دیدگاه دوست عزیزمون یجورایی برگشت که قرار نیست سر کلمات کلیدی جنگید فقط کافیه هوشمندانه استراتژی ریخت که یکی از دلایل مهم من برای آماده سازی این دوره همین بود . همینطور خیلی ها این باور رو دارند سئو فقط لینک سازی هست ! که باید بگم کم کم داره نقش لینک سازی کمتر میشه (اما هنوزم تاثیر داره) و داخل این آموزش سعی کردم مهمترین فاکتور گوگل یعنی تجربه ی کاربری رو پوشش بودم ، که با رعایت کردن همین فاکتور مهم تمامی الگورتم هارو به درستی و ناخودآگاه درست انجام میدین . همینطور باید بگم من روی کلمه ی کلیدی “اینستاگرام مارکتینگ” بدون هیچ لینک سازی لینک 1 یا 2 هستم ، مطلقا با سئو داخلی روی این کلمه کلیدی بالا اومدم !!!! برای همین دوره ی سئو رو برنامه ریزی کردم که اصول و تکنیک های سئو رو بر اساس تجربه ی کاربری (UX) جمع آوری کنم و بهتون آموزش بدم چطور پیاده سازی کنید. (دقیقا همون کاری که خودم انجام دادم و درکلمات کلیدی ای که پایین تر اشاره کردم صفحه اول هستم)


نظر دانشجویان شیراز در مورد دوره آموزشی سئو

این دوره در شیراز بصورت حضوری برگزار شد و نظرات دانشجویان برای شما قرار داده شده است .   نظر سرکارخانم هانیه کارگر (کارشناس تولید محتوا و سئو ) :

نظر خانم جهرمی در مورد دوره سئو و بهنیه سازی سایت وردپرسی :

دوره ی سئوی برگزار شده توسط آقای عظیمی دوره ی موثری بود که توانایی و اعتماد به نفس انجام پروژه های سئو را در من ایجاد کرد در حالی که پیش از آن تنها چیزی که از سئو می دانستم ارتباط داشتن این واژه با بهبود رتبه ی سایت بود.

 

خرید دوره آنلاین جامع سئو وردپرس چه فایده هایی براتون داره !

خب همونطور که میدونید با تخصص سئو میتونید ترافیک یک وبسایت رو افزایش بدین ، اما مهمترین موضوعی که هست میتونید بازدید های هدفمند ، غیرپولی و پایداری داشته باشید !!! که برای یک کسب و کار بسیار بسیار ارزشمند هست . منظورم از پایدار این هست که شما برای یک وبسایت اگر بخواین تبلیغات کلیکی بدین بعد از تمام شدن شارژتون دیگه بازدیدی وارد وبسایتتون نخواهد شد ، ولی در سئو زمانی که اصولی و حرفه ای پیش برید حداقل 1 سال ترافیکی رایگان رو جذب سایتتون میکنید (اگر فعالیت داشته باشید و روی سئو کار کنید تا ابد ترافیک خواهید داشت :))


پس سئو برای 2 گروه میتونه پولساز باشه :

1) مدیران کسب و کار های اینترنتی و استارت آپ ها : اگر مدیر یک کسب و کار اینترنتی یا استارت آپ باشید مطمئنم شما عاشق حدااااقل 3000 بازدید هدفمند و غیرپولی هستین ! حتما خودتون میدونید این تعداد رو بعد از پیاده سازی فرایند تبدیل و فروش میتونید به چه منبع طلایی تبدیل کنید 🙂 حتما اگر تا الان تبلیغ داده باشید میدونید که چقدر این ترافیک چقدر براتون خرج داره ولی بازم من عکس هایی از تعرفه هارو براتون میارم تا ببینید با خریدن این دوره و سرمایه گذاری روی سئو چقدر میتونید سود کنید ( هم خرج برای این ترافیک های پولی نمیکنید هم بی نهایت ترافیک غیرپولی میتونید وارد وبسایتتون بکنید : اما میتونید تا زمانی که سئو به نتیجه برسه از سمت تبلیغات ورودی داشته باشید ولی بعد از نتیجه رسیدن سئو دیگه تمومه ) این نرخ ها برای شارژ ادورز هست (تبلیغ در گوگل) که زمانی شارژ خریدید بر اساس سختی کلمه کلیدی شما هزینه ی هر کلیک متغییر خواهد بود . سرمایه گذاری با خرید دوره جامع آموزش سئو 2)سئو کارها : بهینه سازی یکی از پرطرفدار ترین تخصص ها در حوزه دیجیتال مارکتینگ هست و مدیران کسب و کارهای زیادی هستند که این تخصص رو برون سپاری میکنند یا سئوکار استخدام میکنند . سایت های زیادی که میتونید ازشون پروژه سئو قبول کنید یا استخدام بشید ، مثل پونیشا که میتونید هزینه هاش رو در تصویر زیر نگاه کنید (تمامی پروژه هارو میشه با چندین ساعت فعالیت در هفته انجام بدین) کسب درآمد از سئو بعد از گزراندن دوره جامع آموزش سئو یا اگر بخواید استخدام بشید به راحتی میتونید از سایت جابینجا شرکت هایی که دنبال سئوکار میگردن رو پیدا کنید و درخواست همکاری بدین . کسب در آمد از سئو با دوره جامع آموزش سئو

هدیه دوره سئو
ثبت نام رایگان
میتونید به عنوان هدیه، به 3 جلسه دوره استراتژی سئو که در حال آماده سازی هست دسترسی داشته باشید.این محتواها بخشی از دوره هستند ولی تصمیم گرفتم تا زمان تکمیل دوره در دسترس باشه.این عضویت رایگان محدویت زمانی دارد و به زودی حذف میشود در صورت نیاز ویدئوهارو دانلود کنید !لیست ویدئو ها : رمزگشایی قانون گوگل | استراتژی سئو دیجیکالا | مهمترین اصل استراتژی سئو محتوا

 

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست ؟

تعهد ! شما فقط کافیه تعهد بدین دقیقا طبق آموزش هایی که در این دوره یاد میگیرید استراتژی خودتون رو تعیین کنید و مرحله به مرحله پیش برید و با این دوره هر پروژه ای رو طی 3 الی 6 ماه میتونید به موفقیت برسونید ( جذب ترافیک هدفمند و پولساز) . تعهد ما به شما : بدون شک گوگل مثل همیشه الگوریتم هایی رو تعیین خواهد کرد که سئوکاران باید در موردش اطلاعاتی داشته باشند تا با افت رتبه روبرو نشید برای همین من آپدیت هایی رو برای شما در نظر گرفتم که بلافاصله بعد از هر آپدیت الگوریتمی در اختیار شما قرار خواهم داد .

ولی موضوع خیلی خیلی مهم ! این دوره بر اساس توجه به UX کاربران گوگل برنامه ریزی شده است که همه ی الگوریتم ها تا به الان فقط برای بهبود تجربه کاربرا (UX) بودن ، برای همین مهمترین اصل در این آموزش توجه به تجربه ی کاربری بوده برای همین با پیش رفتن با این روش خیلی خیلی سئوی پایداری و موفقی خواهید داشت ، همونطور که من موفق بودم !)


هزینه و قیمت دوره آموزشی سئو جذب مارکتینگ

هزینه دوره جدید سئو جذب مارکتینگ 1.700.000 تعیین شده و به هیچ مناسبتی تخفیفی رو دوره اعمال نخواهد شد. این دوره حاصل 3 سال فعالیت تخصصی من در زمینه سئو و انجام پروژه های موفق بسیار زیادی است و در عین حال آموزش طبق یک پروژه عملی با انتشار تمامی دیتاها است به دلیل اینکه موضوع آموزشی یکی از پروژه های شخصی من است.


ثبت نام در دوره جامع سئو جذب مارکتینگ

هدیه دوره سئو
ثبت نام رایگان
میتونید به عنوان هدیه، به 3 جلسه دوره استراتژی سئو که در حال آماده سازی هست دسترسی داشته باشید.این محتواها بخشی از دوره هستند ولی تصمیم گرفتم تا زمان تکمیل دوره در دسترس باشه.این عضویت رایگان محدویت زمانی دارد و به زودی حذف میشود در صورت نیاز ویدئوهارو دانلود کنید !لیست ویدئو ها : رمزگشایی قانون گوگل | استراتژی سئو دیجیکالا | مهمترین اصل استراتژی سئو محتوا
فهرست